×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Димитър Николов: Опонентите ми коментираха моята програма, а свои идеи не показаха


Димитър Николов: Опонентите ми коментираха моята програма, а свои идеи не показаха
Огромен свитък с конкретни идеи получиха Димитър Николов и ГЕРБ от бургаските избиратели. Много от тези идеи вече сме включили в бюджет-2012, казаха те
20 Октомври 2011, Четвъртък, 12:16 ч.
Автор: Веселин ВАСИЛЕВ

Проектът за мостово съоръжение до Товарна гара и пълното саниране на още няколко училища и детски градини ще бъдат първите стъпки на Николов, ако бъде преизбран

Бургас постигна много през последните четири години и за мен сега е важно да не загубим темпото. Следващите четири години ще бъдат особено агресивни, при сериозна конкуренция между кметовете на големите градове за европейско финансиране. И именно добре подготвените кметове със своите екипи, които знаят как да се борят, как да подготвят проекти, как да ги реализират и как да ги отчитат, ще успеят в тази конкурентна борба, каза днес кандидат-кметът за втори мандат Димитър Николов в зала „Компас“ на хотел „България“. Тук той и кандидатите за общински съветници на ГЕРБ обявиха официално закриването на предизборната си кампания.

Тя беше толерантна, както обещаха, а акцентът бе поставен върху срещите с избирателите. „Призовавам бургазлии да излязат и да гласуват, защото така ще дадат своята оценка за това, което се е случило и предстои да се случи в Бургас, а то не е никак малко. Програмата ни е обезпечена с финансиране и е напълно реалистична“, каза Николов.

На срещите си с избирателите той и кандидатите на ГЕРБ чули много похвали, критики, както и конкретни идеи за Бургас. Една от тях – лекари от МБАЛ да дават нощни дежурства в Меден рудник и Славейков - вече е факт.

„Много от моите опоненти не можаха да развият и покажат конкретни идеи за развитието на Бургас, с обезпечено финансиране или с конкретни стъпки, по-голямата част от кампанията им премина в коментиране на моята програма, аз се лаская от тази тяхна слабост. Но вървим напред“, продължи Николов.

„Надявам се, че на 23 октомври нашите съграждани ще дадат своето „за“ развитието на нашия град, за продължение на това, което свършихме през изминалия мандат, за реализиране на добрите идеи, които трябва да бъдат подкрепени от един много силен общински съвет. Аз вярвам, че хората няма да се подведат от красиви обещания без реално покритие“, каза водачът в общинската листа на ГЕРБ Магдалена Манолова. Тя допълни, че предизборната им кампания е била честна и семпла, затова са решили такъв да бъде и нейният завършек. Вместо грандиозни концерти, кандидатите на ГЕРБ ще дарят 3000 лева за строежа на църковния комплекс в „Меден рудник“.

Манолова показаха пред журналистите дължи свитъци с мнения и оценки на хората за работата на Димитър Николов и групата на ГЕРБ в общинския съвет, както и с идеи за развитието на града. „Вече виждам тези идеи включени в бюджета за 2012 година, каза Николов.

Първото нещо, което той ще направи, ако бъде преизбран, е да отиде в Министерството на регионалното развитие, за да финализира проекта за мостово съоръжение в района на Товарна гара и Кроношпан, както и в Агенцията по енергийна ефективност, защото изтичали сроковете за подаване на документи за цялостно саниране на още няколко училища и детски градини в Бургас. „Докато бях в кампания, общинската администрация малко се поотпусна, но да знаят, че скоро ще се върна и ще им дърпам ушите, каза Николов.




В категории: Власт , Политика


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
27
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА 11/08/2026, Вторник 21:45 0
Михаил ДИМИТРОВ Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига 11/08/2026, Вторник 21:42 0
27
Коментара по темата
27.
kasa
22.10.2011 21:13:42
2
0
TOZI E GOLQM SME6NIK TOI RAZBIRA SAMO OT DALAVERI NE6ASTNIK
26.
Жоро
22.10.2011 11:31:21
2
3
Евала на кмета,няма спор, че Николов направи най много за Бургас за толкова много години нищо и ето,че сега блестим!Утре трябва да се гласува яко, много хора харесват кмета и са сигурни в победата му.Сигурна ще я направим като не стоим вкъщи, а гласуваме!!!
25.
Сияна Ненкова
21.10.2011 21:05:02
4
2
Времето и тенденцията "да плюя" отминава, най-накрая и дава път на хуманните и позитивни политически отношения, това прави г-н Николов! Трудно ще ви е да разберете, че позитивизмът е ключ към успеха на всяко начинание, защото българският манталитет е все в клеветите и злобарството. Поради тази причина, бургазлиите, които виждат всичко хубаво и позитивно случило се и случващо се в Бургас(а те не са малко) ще подкрепят г-н Николов и той ще спечели "от вуле"!
24.
Добрин Георгиев
21.10.2011 19:32:02
4
2
Виждате ли как опонентите на ГЕРБ правят избори , как оплюват и отричат хубавите неща и дават пари за черен PR ? По това ще ги познаете как искат да управляват – с манипулации ,с лъжи ,с това ,че ни занимават с дребнотемие. Така ли правим избори, когато става въпрос за бъдещето на Бургас ? Бургазлии не се печелят. Бургазлии могат да бъдат спечелени с кампания, която е,,аз съм за”защото всички ние сме за това нашият град Бургас да продължи да се развива като до сега благодарение на кмета Николов. Нека излезем на 23-ти и да подкрепим Димитър Николов с бюлетина номер 2.
23.
благовест
21.10.2011 17:48:14
2
4
ГОЛЯМО ЛИЗАНЕ ,БЕ
22.
Милан Тодоров
21.10.2011 09:53:52
4
2
Димитър Николов си свърши перфектно работата като кмет! ДА на 23 за г-н Николов да го изберем БЕЗ БАЛОТАЖ, за да покажем колко много ценим прекрасната му работа и му се отблагодарим подобаващо!
21.
Стори
21.10.2011 02:38:54
3
3
Може ли някой да ми каже защо г/н Николов не е ходил в казарма навремето?
20.
Сияйна
20.10.2011 23:17:14
2
4
Естествено че отново е прав, нали той е сътворил Бургас, както Боко вожда наш е сътворил Земята!
Той е велик /за Митко говоря вече/, мъжествен, твърд, непоколебим, решителен и смел.. Ох.. нещо взех ...След малко пак ще дойда да го хваля.
19.
Сияна Ненкова
20.10.2011 22:24:40
4
3
Така е, Димитър Николов е отново прав. Цялата кампания на опонентите му премина в оплюване на неговото управление, без те реално да покажат алтернатива. Бургазлии обаче не сме глупави хора, затова отново ще изберем Николов за Кмет, нека на 23-ти да покажем любовта си към Нашият град и да излезем и гласуваме за бъдещето на Бургас с бюлетина номер 2!
18.
Вилизар Георгиев
20.10.2011 20:06:15
7
8
Така е Николов се е доказал повече от всеки друг,че работи за бургазлии и направи града ни да блести.Кметът заслужава нашата мощна подкрепа, никакви балотажи!
17.
Пепеланови
20.10.2011 19:58:56
2
6
Магд.Манолова?Що за недоразумение?Дето взима парички от едни да не им бутат металните гаражи а който не киха хайде гаража изчезва....
16.
Милан Тодоров
20.10.2011 19:27:22
6
2
Спрете да използвате юридически термини на които не познавате значението наистина се излагате много! Това което празните глави на някои хора не искат да поберат не е в тези на мнозинството. Градът ни не е същия от както той дойде и за сметка на всички предишни които мислеха именно по-долу описаното този човек наистина градеше. БЕЗ БАЛОТАЖ в Бургас няма по заслужил да бъде кмет човек от Димитър Николов! Стига с дребните нападки само толкова си можете и така ще си остане вовеки!
15.
Милан Тодоров
20.10.2011 19:27:21
6
3
Спрете да използвате юридически термини на които не познавате значението наистина се излагате много! Това което празните глави на някои хора не искат да поберат не е в тези на мнозинството. Градът ни не е същия от както той дойде и за сметка на всички предишни които мислеха именно по-долу описаното този човек наистина градеше. БЕЗ БАЛОТАЖ в Бургас няма по заслужил да бъде кмет човек от Димитър Николов! Стига с дребните нападки само толкова си можете и така ще си остане вовеки!
14.
123
20.10.2011 18:54:07
3
8
Николов имаше идеи за контрабанда и го осъдиха, имаше идеи да краде чужди търговски марки глобиха фирмата му два пъти. 4 години краде с Марков и сега идеите му се свеждат до 200 колелета и производство на сувенири в индустриална зона ?! този съветски възпитаник да си ходи с идеите си в Житарово!
13.
Милан Тодоров
20.10.2011 18:30:51
6
4
Хубаво е че прекалено малко хора мислят така защото такъв човек които направи толкова много не заслужава балотаж с които и да е от другите кандидати. Димитър Николов 4 години работи така както никои до сега! Заслужава нашата подкрепа за да победи без балотаж!!!!
12.
Правилно,
20.10.2011 18:18:41
7
5
Но за всички други, без Димитър Николов.
11.
Милан Тодоров
20.10.2011 18:11:26
6
3
Както се видя няколко пъти с хора като настоящите кандидати които само обясняват колко е по черен други дебат не става! Много хора харесват кмета Николов и си мислят, че победата му е сигурна. Сигурна ще я направим не като си стоим вкъщи, а като отидем да гласуваме.
10.
Скриптор Инцертус
20.10.2011 16:12:23
6
3
Уважаеми господин locutos,

Давате ми повод да отправя една от редовните си критики към пишещите по форумите хора.
Ярък признак за неграмотност е да пишете бургазлиЙ, идеЙ и медиЙ. В българския език няма дума, която в множествено число да завършва на Й.

Кмете Николов, гордеем се с теб!
9.
Добрин Георгиев
20.10.2011 15:47:38
9
7
Николов работи 4 години за нас. Нека на 23-ти да го подкрепим мощно, за да няма балотаж.
8.
realist
20.10.2011 15:18:49
4
4
Каквито е нагласистики да прави Ваклин Стойновски,това няма да промени разултатите - победа на Николов и просперитет за Бургас.
7.
ДЕНЯТ НА ИСТИНАТА
20.10.2011 15:14:39
1
4
НА 23.10.20011 г. е денят на истината към 20ч. ще раздавам носни кърпи за хората с жиснали суполи
6.
locutos
20.10.2011 14:33:29
4
5
Оказва се, че г-н Николов е проспал последните 30-40 дни. Въпреки, че всички ние Бургазлий видяхме как Димитър Николов пръсъства и на трите дебата по националните медий и как неговите опоненти излязоха с ясни мерки срещу безработицата. А може би иска да премълчи и факта, че всички негови предложения от последните 20-30 дни са преписани от програмите на останалите кандидати и най-вече от тази на Павел Маринов.
Г-н Николов, осъзнайте се!!! Вас дори Ви е страх да влезете в пряк дебат с кандидатите, които вие усмивате. Обяснете, защо въпреки вашите светли идей, нямате желание да ги защитите в пряк дебат!?
5.
Милан Тодоров
20.10.2011 14:29:21
6
7
След един тежък мандат и страшно много свършена работа няма как да не получите пълната ни подкрепа. С Вас сме Димитър Николов и нека направим така че да не се стига до балотаж. Не заслужавате такова неуважение и съм сигурен, че хората ще Ви го покажат на 23!
4.
Сияна Ненкова
20.10.2011 14:05:00
9
6
Браво на г-н Николов каза им го, вместо да представят своите идеи за града ни, плащаха, за да го плюят! Браво, очеваден е победителят на 23-ти! Бургазлии ще докажат в неделя, че са доволни от управлението на града ни през изминалите 4г.!
3.
Пак
20.10.2011 13:26:02
2
8
Отново ще напиша .....тези глупости с изцяло ибеспеченото финасисиране е пълна лъжа.Хора не се заблуждаваите а вижте какво се случва в световен мащаб и колко са орязани субсидиите за БГ дори в национално ниво поради световната криза.ВСИЧКО ЩЕ Е ЗА СМЕКТА НА ДАНЪЦИТЕ НА НАС БРУГАЗЛИИ И 30% ЩЕ ВЛЯЗАТ В ДЖОБА НА НИКЛОВ.ТОВА Е ИСТИНАТА.
2.
Смях в залата!
20.10.2011 13:21:41
7
2
Дано, пеейки караоке, да не е толкова скучен този Маринов, колкото през цялото време на кампанията. Чудя се кой ли шоумен му е режисирал този смешен финал:))) Все пак, ако не друго поне да се посмеем:)))
1.
БСП
20.10.2011 12:46:26
3
8
Не е вярно,че другите кандидати нямали програми.Г-н Павел Маринов представи в същата зала цяла предизборна платформа със 7 ключови цели в областта на социалната политика,общинската икономика,околната среда,образованието,културата и т.н. и т.н.Той също водеше коректна кампания,а получи много удари под кръста........
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Полицаи намериха 10 грама марихуана в апартамента на Миро от Бургас Полицаи намериха 10 грама марихуана в апартамента на Миро от Бургас 25-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа Знаково лице на ГЕРБ сложи лятна жълта рокля и обяви, че напуска партията Знаково лице на ГЕРБ сложи лятна жълта рокля и обяви, че напуска партията Днес продължавам напред - към нови хоризонти, нови успешни проекти и нови каузи, обяви Десислава Райчева Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА До този момент българският шампион отстрани Борац Баня Лука, Университатя Крайова и Кайрат Алмати по пътя си в Шампионската лига Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц Белите птици вече се събират по Via Pontica за дългия път на юг, а големият миграционен спектакъл тепърва предстои Първата иновативна зебра с ИИ у нас е вече факт в Бургас (ВИДЕО) Първата иновативна зебра с ИИ у нас е вече факт в Бургас (ВИДЕО) Иновативното съоръжение бе монтирано преди броени часове край училище и детска градина - вижте как работи Спират хаоса с тротинетките по морето: Съвместни екипи блокираха най-големия ни курорт Спират хаоса с тротинетките по морето: Съвместни екипи блокираха най-големия ни курорт Проверяват и фирмите за отдаване под наем за спазване на възрастовите ограничения Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка Полицаите стреляли по гумите му Последната бариера пред морето беше вдигната: "Обетованата земя" вече не е само мираж Последната бариера пред морето беше вдигната: "Обетованата земя" вече не е само мираж Платформата и 10 специализирани колички очакват хората с увреждания на Северния плаж в Бургас, а първия тест направи гражданинът Тодор Кацаров 310 340 българи са на максимални осигуровки - вижте къде работят 310 340 българи са на максимални осигуровки - вижте къде работят Търговията, финансите и енергетиката също събират десетки хиляди работещи с максимални осигуровки, а в държавното управление те са едва 652 Народният представител Силвия Христова оглави "Прогресивна България" в Бургас Народният представител Силвия Христова оглави "Прогресивна България" в Бургас Партията залага на изцяло нови имена и вертикална структура, Силвия Христова е първият градски лидер
Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Сините се класираха за плейофа  Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Касова бележка от Хвар отвори нов спор за сметките в курортите, а властите вече предупреждават бизнеса да не губи туристи Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух „Обичам Бургас“ е специален концерт, създаден от бургазлии за бургазлии, който всяка година обединява различни поколения и изкуства в една емоционална среща с таланта на града Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна Промени се задават и във Варна, но смяната на Иван Портних със Стоян Петков още не е обявена официално от ГЕРБ Кшищоф Яцковски: Силен удар по Иран ще отприщи хаос в Западна Европа Кшищоф Яцковски: Силен удар по Иран ще отприщи хаос в Западна Европа Коренното население ще бяга от много градове и дори села, за да се спаси, предвижда известният полски ясновидец Трагедия на Амолофи: 65-годишна българка загина в морето край Кавала Трагедия на Амолофи: 65-годишна българка загина в морето край Кавала Спасител и екип на Спешна помощ са опитали да реанимират жената, а причината за смъртта ще се изяснява със съдебномедицинска експертиза Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им Дева, Риби, Близнаци и Стрелец оставят зад себе си период на спънки, разочарования и трудни решения според астролога Ейми Демюр Башар Асад е осъден на смърт Башар Асад е осъден на смърт Наказанието беше наложено от сирийски съд Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Любимата туристическа дестинация ще предложи на своите посетители си музика, преживявания и много емоции за споделяне Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Свидетелка повикала полицията, двамата родители били задържани, а прокуратурата разпоредила детето да остане под лекарско наблюдение
Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив идях с очите си албумът от аутопсията. Цялото тяло на този човек няма здраво място Виц на деня Виц на деня - Скъпи, гледам Красавицата и звяра.
- И?
- Ако ти беше звяр, пак щях да те обичам!
- Еми, то и ти ако беше красавица щях да те обичам..
Виц на деня Виц на деня Ако жена те попита:
"Скъпи много ли ме обичаш?"
То помни - положителният отговор е платен!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Може ли да се гледа с телескоп Слънцето?
- Може, но само два пъти - един път с лявото и втори път с дясното око...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори