Меле с много деца на пътя Кубрат-Русе, 14-годишно момиче е загинало
В един от автомобилите били деца на 4 и 8 години, а в другата кола 14-годишното момиче, 16-годишно момче от Точилари и 15-годишно момиче от Кубрат
Момиче на 14 години загина в тежка катастрофа на пътя Кубрат – Русе тази нощ. Това съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР Илияна Георгиева, цитирана от БТА. Сигналът за произшествието е получен около 22:35 часа на 19 май.
Трагедията се случва при челен удар при опасно изпреварване. Колата, която предприема маневрата, е управлявана от 23-годишен от Кубрат. На задната седалка са 14-годишното момиче, 16-годишно момче от Точилари и 15-годишно момиче от Кубрат.
Пред леката кола с децата пътува друга с младо семейство с две малки деца на 8 и 4 години. При изпреварването 23-годишният младеж се удря в насрещното движещ се автомобил управляван от турски гражданин. Колата се преобръща по таван и на място загива 14-годишното момиче на задната седалка.
Останалите от колата са настанени в болници в Разград и Русе с временна опасност за живота. По случая се води досъдебно производство, посочи Георгиева.
Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога
Бъдещи пожарникари мериха сили в Карнобат на XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“
Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти
Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините
Слух от „Дондуков” 2: Радев няма да издигне Йотова за президент
Близо 90 бургаски учители ще получат отличия на тържествена церемония по случай 24 май
Синоптици бият тревога за Бургас за утре
Клиент остана без пари и гориво след като спря на бензиностанция за самообслужване
Часове преди обявяването на носителите на „Букър“, номинираната Рене Карабаш със специално послание към Бургас
Кои са най-търсените професии
Райънеър с план как да не фалира
Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро
