Държавата отчуждава имоти в община Карнобат за рехабилитацията на железопътен участък Пловдив-Бургас
Средствата за обезщетяване на собствениците, респективно правоимащите лица, на засегнатите имоти са за сметка на Национална компания „Железопътна инфраструктура“
С решение на Министерския съвет се отчуждават имоти - частна собственост за изграждането на надлез над жп линия, част от проекта за рехабилитация на железопътен участък Пловдив - Бургас. Имотите са в урбанизираната и неурбанизираната територия на землищата на селата Церковски и Венец, община Карнобат, област Бургас.
Средствата за обезщетяване на собствениците, респективно правоимащите лица, на засегнатите имоти са за сметка на Национална компания „Железопътна инфраструктура“.
Решението може да се обжалва пред административния съд по местонахождение на имотите в 14-дневен срок от съобщаването му на заинтересуваните лица по реда на Административнопроцесуалния кодекс.
Търговец №1 на инвестиционно злато твърди: Покупката на имот вече не е добра инвестиция
Пиян шофьор помля Пежото си край читалището в сунгурларското село Садово
Откриха 23 топчета марихуана в дом на криминално проявен мъж край Карнобат
Изровиха от гроба манекенка, убита от бившия ѝ, задигнаха главата ѝ
Бургас с 10-дневна празнична програма за Лазаровден, Цветница и Великден
За какво болниците могат да поискат допълнително плащане от пациентите, но нямат право
Гърция сваля цените на луксозните хотели, за да задържи летните резервации
Пореден успех за Яхт клуб „Черноморец Бургас“ на ветроходните награди за 2025
Иран обеси двама мъже, обвинени за връзки със забранена опозиционна група
Всички музеи в област Бургас ще са с вход свободен за Европейската нощ на музеите на 16 май
Показаха на водолази как безопасно да използват иновативни системи за гмуркане
Хакатон за интелигентен мониторинг на водите ще се проведе на остров Света Анастасия
