Водещи експерти ще говорят в Бургас за ключовата роля на изкуствения интелект
Форумът ще се проведе на 31 май
На 31 май, сряда, с начало в 16:30 часа, в Международен конгресен център Бургас, зала „Черноморие“, ще се проведе форум, посветен на темата „AI-Chat GPT революцията“. Организатори са Община Бургас и ИТ Таланти. Водещи експерти с опит в областта ще разяснят каква е ключовата роля на изкуствения интелект, какво влияние има той сред обществото и как може да бъде използван. Ще се обсъдят и възможностите, които предоставя ChatGPT за оптимизиране на процеси в организациите и приложението му в образователната сфера.
Лекторите:
* Доброслав Димитров - председател на УС на Българската асоциация на софтуерните компании (БАСКОМ) и Българска Работодателска Асоциация Иновативни Технологии (БРАИТ). Завършва финанси в САЩ, след което се завръща в България и създава редица успешни и полезни за обществото бизнеси и инициативи. Той е съосновател и изпълнителен директор на „Империя онлайн“, съосновател на "ИТ Таланти", съосновател на "Ъпнетикс", деен участник в предприемаческата екосистема на България като инвеститор и ментор, гост лектор в множество университети и гимназии.
* Красимир Стоев - ръководител лекторски екип в ИТ Таланти. Той е Магистър инженер от ТУ София, притежава повече от 15 години професионален опит като софтуерен разработчик и Project Manager с опит в проектирането на системи за управление и оптимизация на производствени и бизнес процеси. Участвал е в разработката на редица големи проекти в областта на индустриалния софтуер, в изработката на нов език за програмиране, както и в разработката на framework за създаване на WEB базирани софтуерни системи. Последните 9 години е и водещ лектор в ИТ Таланти, където успешно обучава от нулата над 600 начинаещи разработчици. Автор на книгата "Java за всеки".
Програма:
16:30 – 17:30 - „AI – обществото в Експоненциалната Епоха.“
Доброслав Димитров - председател на УС на Българската асоциация на софтуерните компании (БАСКОМ) и Българска Работодателска Асоциация Иновативни Технологии (БРАИТ)
17:30- 18:30 - „Образованието в Новата реалност “
Красимир Стоев – ръководител лекторски екип в ИТ Таланти
Заповядайте на събитието, за да научите повече за безграничните възможности, които предоставя на обществото изкуственият интелект. Участието е безплатно, с предварителна регистрация тук:
https://forms.gle/AJjMjfiM8tN4sQY78
Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“
Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована
Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите
Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако
Лекар развенча голям мит, свързан с водата
Анна отдаде постоянните си кожни обриви на стреса, истината се оказа зловеща
Настъпва голям астрологичен обрат за три зодии
Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков
Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница
Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра
19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник
Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна
