Царево спечели престижна награда за топ дестинация
Царево е нощният живот и гостоприемството на Лозенец и плажовете на селото, Корал, Оазис и Арапя, както и общинският център, посрещаш все повече гости с богата културна и развлекателна програма, каза зам.-кметът Марин Киров
Община Царево получи номинация и беше отличена с награда в категория “Дестинация” на проведено в София награждаване на форума Български туристически награди под патронажа на Министерство на туризма.
Министърът на туризма г-н Илин Димитров връчи наградата за “Дестинация” на зам.-кмета на община Царево г-н Марин Киров.
В обръщението си при награждаването Марин Киров заяви:
“Царево е дестинация - морската община по Южното Черноморие с най-дългата брегова ивица. Това носи много отговорности, редица проблеми, но ние работим с лекота за жителите и гостите на общината. Царево е нощният живот и гостоприемството на Лозенец и плажовете на селото, Корал, Оазис и Арапя, общинският център Царево, който посреща все повече гости със своята обновена туристическа инфраструктура и богата културна и развлекателна програма, старият град кв. Василико, алтернативните плажове на Варвара, древният облик на Ахтопол, райските кътчета и свободата на Синеморец, Силистар и Резово", каза Марин Киров.
"Но Царево не е само море, тук е и Странджа планина, с традициите на местните хора, автентичните нестинарските игри, кукерите и другите обреди. Приемете това кратко представяне като покана да ни посетите, защото стартът на летния сезон вече е даден при нас с откриването на хотели и заведения в с. Лозенец през изминалата седмица.”, допълни той.



ВАС: АПИ не може да предоставя данни на МВР извън тол контрола
Володимир Зеленски поиска ядрени оръжия, за да няма война в Украйна
Почина съветникът на президента Първанов - дипломатът Златин Тръпков
Как котките усещат проблемите, които идват в живота ви, и могат да ви спасят
Проговори майката на жената, намушкала хора в София
Bank of America ще плати 72,5 млн. долара за уреждане на дело по случая "Епстийн"
Стотици поклонници, отправили се към Света гора, останаха блокирани в корабите заради бури
Георгиев с остри критики към кабинета Гюров и ПП
Последни дни за 5% отстъпка от данъците – подайте декларацията си до 31 март
Над 30 медици напуснаха болница у нас, задействан е кризисен план
Най-ефикасният метод за куп здравословни проблеми: Сварете 3 дафинови листа във вода с канела
Турция ще разреши строежа на консулството в Одрин

Не е завършил корабостроенето и не живее в Бургас като някой хора с претенции за спасители на града.
Обаче след изцепката с циганите дето ги правеше булки Емил няма никакъв шанс пред Лапчев. Ако Марин пък се пусне свят ще им се завие, целув град и млади о стари са зад него защото той е обединител и добряк, с всеки говори на всеки да помогне. И винаги с усмивка и добро, една лоша дума не е казал за никой, даже не знам как стои в тоя град с тази пумия на Скулиевци и сие
Опозицията е много силна в писането на доноси и клевети в социалната мрежа но не съм ги чувала една дума да могат да обелят пред хора какво остава пред телевизия или някъде в София при управниците.
Да си седиш на стола и да ръмжиш защото вкъщи жена ти не ти дава думата е лесно, навън наведен до тревата.
Лапчев ще прегази смешната опозиция още на първи тур.