Сигнал до Флагман.бг: Какво се случва на Северния плаж в Приморско
Защо ивицата е разкопана по този брутален начин, пита Благовеста Николова
Северният плаж в Приморско е разкопан, алармира Благовеста Николова, която ни изпрати снимка чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг".
"Какво правят с един от най-хубавите плажове по Черноморието? Багер е "влязъл" на дюните и разорал безобразно. Законно ли е?", пита тя.
Според информация на Флагман.бг ровът е за поставяне на тръби за чиста и мръсна мода, както и електричество. Дали е съгласуван с Министерството на туризма, обаче не е ясно.
Действително кадърът, който бе изпратен до редакцията ни е притеснителен, защото се вижда, че машината продължава да копае, а обществото в последните години е особено чувствително на тази тема.
Трудно се приемат дори експертните становища за опазването на плажовете с диги.
Този случай е още по-брутален, защото се вижда разкопаване и то немалко с тежка машина. В първия работен ден на седмицата Флагман.бг ще провери дали концесионерът на тази ивица е действал по правилата.
.jpg)
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

До1986 намаше дюни.
Неможе на всеки бивш къмпиг ,да изкочат дюни сега.
Само на псевдо защитниците да кажа,че до 1944 там са били лозята на местното население.
Т.е по закон тя е върната на собствениците като такава.
Циганизацията е в пълен възход, заради липсата на млади българи, които отсъстват от обителта!
Такава е реалността в почти цяла България!
Влезте в едно родилно отделение и вижте какво излиза от там......
Чувай Боже и закриляй!
Ама две думи на кръст не може да обели,едно смислено изречение не може да състави.
Нищо....поне е силно в ръцете .
По добре да гледа "Анимъл планет"!
Нищо чудно да е оная изкукалата.
Може да търси още някой загубил се мореплавател, които да подслони, нахрани и донесе още слава на Биг брадърската пръдня.
А идват и избори.... и човекът с къщичките за птици и еленовите рога е много нащрек.
Втория Бахмут.
Тук всяка вечер се окопават невинните украинки от набезите на местния едър рогат добитък.
Откак изклаха козичките у наше весело село свърши онождането им и Приморчанския глиган е много закоравял и зажаднял,за женска ласка.
А да видим дали ще позная.