Сигнал до Флагман.бг: Какво се случва на Северния плаж в Приморско
Защо ивицата е разкопана по този брутален начин, пита Благовеста Николова
Северният плаж в Приморско е разкопан, алармира Благовеста Николова, която ни изпрати снимка чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг".
"Какво правят с един от най-хубавите плажове по Черноморието? Багер е "влязъл" на дюните и разорал безобразно. Законно ли е?", пита тя.
Според информация на Флагман.бг ровът е за поставяне на тръби за чиста и мръсна мода, както и електричество. Дали е съгласуван с Министерството на туризма, обаче не е ясно.
Действително кадърът, който бе изпратен до редакцията ни е притеснителен, защото се вижда, че машината продължава да копае, а обществото в последните години е особено чувствително на тази тема.
Трудно се приемат дори експертните становища за опазването на плажовете с диги.
Този случай е още по-брутален, защото се вижда разкопаване и то немалко с тежка машина. В първия работен ден на седмицата Флагман.бг ще провери дали концесионерът на тази ивица е действал по правилата.
.jpg)
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екшън! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина

До1986 намаше дюни.
Неможе на всеки бивш къмпиг ,да изкочат дюни сега.
Само на псевдо защитниците да кажа,че до 1944 там са били лозята на местното население.
Т.е по закон тя е върната на собствениците като такава.
Циганизацията е в пълен възход, заради липсата на млади българи, които отсъстват от обителта!
Такава е реалността в почти цяла България!
Влезте в едно родилно отделение и вижте какво излиза от там......
Чувай Боже и закриляй!
Ама две думи на кръст не може да обели,едно смислено изречение не може да състави.
Нищо....поне е силно в ръцете .
По добре да гледа "Анимъл планет"!
Нищо чудно да е оная изкукалата.
Може да търси още някой загубил се мореплавател, които да подслони, нахрани и донесе още слава на Биг брадърската пръдня.
А идват и избори.... и човекът с къщичките за птици и еленовите рога е много нащрек.
Втория Бахмут.
Тук всяка вечер се окопават невинните украинки от набезите на местния едър рогат добитък.
Откак изклаха козичките у наше весело село свърши онождането им и Приморчанския глиган е много закоравял и зажаднял,за женска ласка.
А да видим дали ще позная.