Сигнал до Флагман.бг: Какво се случва на Северния плаж в Приморско
Защо ивицата е разкопана по този брутален начин, пита Благовеста Николова
Северният плаж в Приморско е разкопан, алармира Благовеста Николова, която ни изпрати снимка чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг".
"Какво правят с един от най-хубавите плажове по Черноморието? Багер е "влязъл" на дюните и разорал безобразно. Законно ли е?", пита тя.
Според информация на Флагман.бг ровът е за поставяне на тръби за чиста и мръсна мода, както и електричество. Дали е съгласуван с Министерството на туризма, обаче не е ясно.
Действително кадърът, който бе изпратен до редакцията ни е притеснителен, защото се вижда, че машината продължава да копае, а обществото в последните години е особено чувствително на тази тема.
Трудно се приемат дори експертните становища за опазването на плажовете с диги.
Този случай е още по-брутален, защото се вижда разкопаване и то немалко с тежка машина. В първия работен ден на седмицата Флагман.бг ще провери дали концесионерът на тази ивица е действал по правилата.
.jpg)
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти

До1986 намаше дюни.
Неможе на всеки бивш къмпиг ,да изкочат дюни сега.
Само на псевдо защитниците да кажа,че до 1944 там са били лозята на местното население.
Т.е по закон тя е върната на собствениците като такава.
Циганизацията е в пълен възход, заради липсата на млади българи, които отсъстват от обителта!
Такава е реалността в почти цяла България!
Влезте в едно родилно отделение и вижте какво излиза от там......
Чувай Боже и закриляй!
Ама две думи на кръст не може да обели,едно смислено изречение не може да състави.
Нищо....поне е силно в ръцете .
По добре да гледа "Анимъл планет"!
Нищо чудно да е оная изкукалата.
Може да търси още някой загубил се мореплавател, които да подслони, нахрани и донесе още слава на Биг брадърската пръдня.
А идват и избори.... и човекът с къщичките за птици и еленовите рога е много нащрек.
Втория Бахмут.
Тук всяка вечер се окопават невинните украинки от набезите на местния едър рогат добитък.
Откак изклаха козичките у наше весело село свърши онождането им и Приморчанския глиган е много закоравял и зажаднял,за женска ласка.
А да видим дали ще позная.