×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Какво се случва на Северния плаж в Приморско


Сигнал до Флагман.бг: Какво се случва на Северния плаж в Приморско
Ровът е дълбок около 60-70 см и е по цялото протежение на плажната ивица
06 Май 2023, Събота, 17:31 ч.
Автор: Флагман

Защо ивицата е разкопана по този брутален начин, пита Благовеста Николова 

Северният плаж в Приморско е разкопан, алармира Благовеста Николова, която ни изпрати снимка чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг". 

"Какво правят с един от най-хубавите плажове по Черноморието? Багер е "влязъл" на дюните и разорал безобразно. Законно ли е?", пита тя. 

Според информация на Флагман.бг ровът е за поставяне на тръби за чиста и мръсна мода, както и електричество. Дали е съгласуван с Министерството на туризма, обаче не е ясно.

Действително кадърът, който бе изпратен до редакцията ни е притеснителен, защото се вижда, че машината продължава да копае, а обществото в последните години е особено чувствително на тази тема. 

Трудно се приемат дори експертните становища за опазването на плажовете с диги. 

Този случай е още по-брутален, защото се вижда разкопаване и то немалко с тежка машина. В първия работен ден на седмицата Флагман.бг ще провери дали концесионерът на тази ивица е действал по правилата. 

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Най-романтичната зодия в хороскопа Най-романтичната зодия в хороскопа 22/03/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Пица на фурна - лесно и вкусно Пица на фурна - лесно и вкусно 22/03/2026, Неделя 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса 22/03/2026, Неделя 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Крем карамел - класическа рецепта Крем карамел - класическа рецепта 22/03/2026, Неделя 20:00 0
16
Коментара по темата
16.
Факман
10.05.2023 16:49:28
0
2
В правовите държави има права ,тука който има пара прави всичко.Това е едно доказателство.
15.
Пишман бизнесмен
07.05.2023 16:45:35
1
4
На кой му пука законно ли е,за природата,имаш ли връзки те оправят нещата ко ви пука.
14.
Сикиша
07.05.2023 16:06:14
1
2
Залагат капани на балъците дето ще дойдат на море.
13.
охохох
07.05.2023 16:03:57
4
1
Стига......
До1986 намаше дюни.
Неможе на всеки бивш къмпиг ,да изкочат дюни сега.
Само на псевдо защитниците да кажа,че до 1944 там са били лозята на местното население.
Т.е по закон тя е върната на собствениците като такава.
12.
Петко
07.05.2023 10:28:21
5
3
Я стига давате трибуна на откачалки. Нали трябва да се изгради водопровод то се вижда на снимката. Сяка изтрещяла психопатка снима нещо и вече голямата сензация . Аз лично се радвам плажовете в България са много добре поддържани.
11.
До Бодибилдъра
06.05.2023 22:38:57
0
8
Още много петилетки ще са необходими,за огромно съжаление докато се промени,обучи,препрогамира и най вече култивира местната Кюприйска порода.
Циганизацията е в пълен възход, заради липсата на млади българи, които отсъстват от обителта!
Такава е реалността в почти цяла България!
Влезте в едно родилно отделение и вижте какво излиза от там......
Чувай Боже и закриляй!
10.
Турист културист
06.05.2023 21:25:06
1
8
Роми сър.А кой засипва блатото от към малката Перла.РЕЗЕРВАТ,НАТУРА ,ама селянина си е селянин
9.
До 1
06.05.2023 20:40:53
2
5
То нашто яловото също много гледа Дискавъри чанъл,Нешенъл Джиографик и дъртата го гледа с умиление-майчин сладък.
Ама две думи на кръст не може да обели,едно смислено изречение не може да състави.
Нищо....поне е силно в ръцете .
По добре да гледа "Анимъл планет"!
8.
До 4
06.05.2023 20:25:04
2
8
И аз тъй си мисля.
Нищо чудно да е оная изкукалата.
Може да търси още някой загубил се мореплавател, които да подслони, нахрани и донесе още слава на Биг брадърската пръдня.
А идват и избори.... и човекът с къщичките за птици и еленовите рога е много нащрек.
7.
Слава Украина
06.05.2023 20:12:08
3
7
Това е последната защитна линия преди морето .
Втория Бахмут.
Тук всяка вечер се окопават невинните украинки от набезите на местния едър рогат добитък.
Откак изклаха козичките у наше весело село свърши онождането им и Приморчанския глиган е много закоравял и зажаднял,за женска ласка.
6.
Голем смех
06.05.2023 19:01:29
1
7
Вероятно са тръгнали да правят плавателен канал да свържат Приморско с Бяло море.
5.
Бс
06.05.2023 18:39:02
2
9
Изчакайте да свършат работата и едва тогава институциите ще разберат, че има някакви нарушения. Както всеки път.
4.
Я
06.05.2023 18:24:29
8
4
Предполагам,че след проверката ще се установи,че някоя приморска истерична умряла от скука баба е вдигнала олелия напразно.
А да видим дали ще позная.
3.
До флагман
06.05.2023 17:49:57
0
30
Флагман,проверете защо бившата резиденция Перла е опасана с огради,достъпът до кея и мидения плаж зад него вече е невъзможен.
2.
Бахти анархията
06.05.2023 17:41:39
5
22
Радев, къде са ти министрите, къде е контрола? Да не си включил бутона "автопилот"?
1.
567
06.05.2023 17:36:53
2
11
Kopat za zlato selqnite gledat Discovery channel
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Студен обрат в края на март, мощен циклон носи дъжд и мокър сняг Студен обрат в края на март, мощен циклон носи дъжд и мокър сняг След 27 март максималните температури в страната ще бъдат между 8°C и 10°C, в планинските райони ще паднат под -2 градуса Дългоочакваното бургаско дерби препълни обновената зала „Младост“ (СНИМКИ/ВИДЕО) Дългоочакваното бургаско дерби препълни обновената зала „Младост“ (СНИМКИ/ВИДЕО) Близо 1500 гледат сблъсъка между „Нефтохимик 2010“ и „Деа Спорт“ в преобразеното спортно бижу на ж.к. „Славейков“ В този кадър виждате 500 милиона долара В този кадър виждате 500 милиона долара Ако съдбата ви отведе към Барселона, оставете за миг Саграда Фамилия и шумните булеварди. Насочете се към марината зад градския Аквариум. Там ви очаква впечатляваща гледка Инж. Петър Кънев: Утре ще бъде приет най-големият бюджет в съвременната история на българския волейбол Инж. Петър Кънев: Утре ще бъде приет най-големият бюджет в съвременната история на българския волейбол Първият вицепрезидент е сред официалните гости на церемонията по откриването на реновираната зала „Младост“ в Бургас по покана на президента Любо Ганев Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект Идеята не е нова, но според експерти пак няма да се реализира   Лошото момче на българското кино стана на 55 години Лошото момче на българското кино стана на 55 години Снима се е в редица български и чуждестранни филмови продукции Бедните да спрат да купуват имоти, за да се успокои пазарът, зове този брокер Бедните да спрат да купуват имоти, за да се успокои пазарът, зове този брокер Силно се надявам бедният купувач от тази година да се откаже, обяви Димитър Калайджиев Непълнолетен предизвика пожар в горска територия Непълнолетен предизвика пожар в горска територия Изгорели са около 30 декара сухи треви и храсти Днес погребаха 15-годишния Алекс Днес погребаха 15-годишния Алекс Сашо е от онези редки души, които носят нещо повече - тиха сила, доброта, светлина Колко ще ни струва трапезата на Великден Колко ще ни струва трапезата на Великден Експертите прогнозират, че за четиричленно семейство, скромна великденска трапеза с традиционни продукти ще струва поне 100 евро
Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Затварянето на Ормузкия проток от Иран е важен момент от разрастващия се конфликт, тъй като проливът е основен пункт за износ на петрол Светът е на ръба - LNG доставките от Персийския залив спират до 10 дни Светът е на ръба - LNG доставките от Персийския залив спират до 10 дни Но много превозвачи на втечнен природен газ, които са заредили в Катар и Обединените арабски емирства, вече са били на път към дестинациите си преди началото на войната на САЮ и Израел срещу Иран Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение Целта на вдигането на дрона била да се снима кемперът от случая с трите трупа на Околчица, който е под въоръжена охрана там Съседите от Северна Македония ни показаха как се прави - намалиха ДДС-то на горивата от 18 на 10 % Съседите от Северна Македония ни показаха как се прави - намалиха ДДС-то на горивата от 18 на 10 % Цената на горивото при съседите ще поевтинее с 6 - 7 денара (9 - 11 евроцента) за литър Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток След блокирането на протока от иранските действия в зоната останаха 15 турски кораба, но един успя да премине, след като получи разрешение от иранските власти Какво поскъпна най-много през последната седмица Какво поскъпна най-много през последната седмица Скокът е най-сериозен при домати, ябълки, банани 20-те най-големи авиокомпании в света са загубили около 53 милиарда долара заради войната в Иран 20-те най-големи авиокомпании в света са загубили около 53 милиарда долара заради войната в Иран Изпълнителният директор на EasyJet Кентън Джарвис заяви, че конфликтът е най-тежката криза за сектора, откакто пандемията блокира въздушното пространство през 2020 г Извънредно! БМВ се размаза в ТИР, има загинал човек Извънредно! БМВ се размаза в ТИР, има загинал човек По неясни причини, шофьорът е загубил контрол над управлението на колата, тя се е завъртяла и се е ударила странично в идващ насреща ТИР със софийска регистрация Енергийната война излиза извън контрол Енергийната война излиза извън контрол Дори страните да успеят да постигнат мирно споразумение, последиците няма да изчезнат веднага Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Тръмп не може да допусне да отидем на междинните избори като президент, загубил войната и затова ще се опита да компенсира със завземането на Куба, коментира той
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Русия може скоро да премине към телеграфи и коне Виц на деня Виц на деня Той нежно плъзна бикините й настрани... за да може да събере всичките си чорапи на простора. Виц на деня Виц на деня - Професоре, този семестър имах проблеми, не съм подготвен, вероятно ще ме скъсате на изпита...
- На бас на пет стотака, че ще успееш да го вземеш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога няма да разбереш дали можеш, ако не опиташ.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори