Кошмар на ГКПП Малко Търново! Турските митничари не работят от часове, има километрична опашка
Българските гранични власти се справят добре, но при комшиите се случва нещо необяснимо, казват бургазлии, които са в тапата
Кошмарна вечер очаква стотици автомобили на българо-турския ГКПП Малко Търново - Дерекьой.
От няколко часа турските митничари реално са спрели работа. Натрупала се е огромна колона и никой не знае какво се случва, сигнализираха наши читатели.
„От два часа и половина сме на 100-ина метра от митничарите на Дерекьой. Не сме помръднали и метър. Отидох да видя какво става – сякаш там в момента няма никой. Неколцина стоят в кабинките, но сякаш са ангажирани с нещо друго и не правят нищо. Не можем да разберем дали е умишлено, или имат някакъв проблем“, каза Камен Станев, който е със семейството си на пункта.
Всъщност редовно преминаващи през тази граница знаят, че турските митничари често имат проблеми с таблетите, които бяха въведени уж да облекчат работата им. Дори в делнични дни и в „мъртви часове“ там се получават сривове, които спират обслужването на автомобили за 5-6 и повече часа.
При всички положения, ако сте решили тази вечер да пътувате за Турция – не го правете през ГКПП Малко Търново-Дерекьой, а изберете друг пункт.
Спират даването на ваучери за храна
Нов инцидент при гонка: Моторист се заби в кола
Крум Зарков: БСП дава три месеца толеранс на новото управление
Синът на Милен Цветков - механик на Световното първенство за коли с водородно задвижване
4 зодии отварят нова врата
Отиде си актрисата Кина Дашева
Родопски пататник по стара рецепта – хрупкав отвън, сочен отвътре и невероятно вкусен
Порой заля къщи и улици във варненското село Войводино
Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“
Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор
След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган

19:20 до 20:30 часа