Страшен екшън в Сунгурларе, четирима мъже с вили и брадви влязоха в лют скандал с 20-годишна жена
Между роднините на жената и неканените гости избухнала разпра, 61-годишен мъж останал без няколко зъба
Страшен екшън се е разиграл на 14 април в Сунгурларе. Около 20:40 часа в местното районно управление е бил получен сигнал от 20-годишна жена, живееща на ул. "Аврора", която заявила пред полицаите, че пред дома й има четирима мъже, които искат да влязат в къщата й за да се саморазправят с нея и нейни роднини.
Своевременно дошлите на място служители не заварили никого, като по думите на жената, агресивните мъже се преместили пред дома на други нейни роднини, разположен на ул. "Родопи" в Сунгурларе.
На втория адрес са установени множество мъже, които били въоръжени с вили и брадви, и искали да се саморазправят с роднини на подалата сигнала 20-годишна жена. В резултат на адекватните и бързи полицейски действия разразилия се скандал е овладян.
От инцидента пострадал 61-годишен мъж от Сунгурларе, на който са избити няколко зъба.
Констатирано е, че инициатори и подбудители на конфликта са петима мъже на възраст от 18 до 58 години, всички от Сунгурларе, които са задържани със заповеди за полицейско задържане за срок до 24 часа.
Работата по документиране и изясняване на случая продължава от служители на Районно управление - Сунгурларе.
Изсипете това в чорапа си вечер и ще се почувствате преродени на сутринта
Почина Чък Норис
Не всички банани са еднакви: Ето как зрелостта им променя ефекта им върху тялото
Сириец наръга българин в София
Бойко Борисов: Сорос няма нищо общо със служебния кабинет, Пеевски и Гюров говорят откровени неистини за Съвета за мир
Президентът за покачването на цените: Българите изнемогват
Българската индустрия: От растеж към свиване в ерата на икономическа несигурност
7-годишно дете е в тежко състояние след падане от скала в Благоевградско
Два самолета се разминаха на косъм от катастрофа в Нюарк
Прибрахме си вересиите - връщат в България две от тризначките
Зyĸъpбъpг зaлoжи $80 милиapдa нa мeтaвceлeнaтa, нo вeчe я e oтпиcaл
Истерия за цените на горивата: Сайтът Fuelo се срина

Нети : Коя Снежка ? На Мапко жената ли
Дони : Дет пее бяла зима и златен дъжд от Сунгурларе си е !