×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Китай запушва теч за $1 трилион, съюзявайки се с наркокартелите зад гърба на САЩ
  • Обновена Експерт предупреди за проблеми за АЕЦ Козлодуй, ако Дунав продължава да спада
  • Атанас Пеканов с амбициозна задача - 95% изплащане на парите по ПВУ
  • Рок вечер на острова този петък – Остава и П.И.Ф се качват на една сцена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлия се жалва, че е измамен от проститутка


17 Април 2023, Понеделник, 12:41 ч.
Автор: Флагман

Бургазлията Атанас Петров е омерзен от случилото се

Любопитно писмо получихме чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг". Бургазлия, който се представя като Атанас Петров твърди, че е измамен от компаньонка. Ето и разказа му:

"Здравейте,Флагман! Искам да подам сигнал за измама в която сам се забърках. Днес реших да се възползвам от услугите на компаньонка, с което много сглупих. Избрах си една обява от adamieva.info с номер 0885 7.3 6.2. Уговорихме се по телефона за всичко подробно - цена 100 лв. за половин час, в която цена влизат и екстри за които се уточнихме.

Девойката ми даде адрес жк.Лазур,бл.113. Пристигнах на място и отново изговорихме цената на услугите,който бяхме коментирали по телефона, както и времето-половин час. Платих 100 лв, след което започна голямата измама-девойката започна да нервничи, обясни ми,че съм си платил за стандартна услуга само..

.Попитах я "Нали стандартната услуга за половин час при теб е 70лв??? Разбрахме се с допълнителни екстри за 100 ?!? Разговорите ми се записват и мога да ти пусна записа от нашия разговор!"

Отговори ми, че не я интересува записа,заплаши ме, че ще извика полиция и т.н.

Казах и ОК,до като не сме започнали върни ми парите - не искам никакви услуги от теб. Отказа да върне 100-те лв. и аз си тръгнах чувствайки се измамен.

В последствие влязох в adamieva.info и констатирах,че има повече от десет обяви с този номер. Същото момиче отговаря и на 0885 8.8 1.7.Пиша Ви с молба да помогнете да спрем тази измама за да няма и други жертви като мен!"




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Васил Найденов, Ритон и дрон шоу за празника на Несебър Васил Найденов, Ритон и дрон шоу за празника на Несебър 04/08/2026, Вторник 13:30 0
18
Коментара по темата
18.
Васко
26.12.2023 13:18:59
0
0
Сигнализирам за още една ИЗМАМНИЦА от Студентски град - същата схема - взима парите и гони клиентите: https://www.alo.bg/8154271
Телефона й е: 087 740 2288
17.
bunak
20.04.2023 12:49:58
0
2
Следващия път като ти се ходи - минаваш през kovri.info, търсиш номера и четеш. И няма да има измамени. И за да ебеш си трябва акъл. Пък с курвите едно на ум.
16.
Опа,
18.04.2023 13:22:24
0
5
Хитрата лисана падна в капана. Такива трябва да се изваждат на светло за да не изгорят и други хора.Благодарности към пострадалия,който си разказа неприятната случка за да предпази следващите абонати
15.
Само питам
18.04.2023 11:51:30
2
0
А бе вие телефони , имена , какви номера правила , не давате информация как е с Менделеевата таблица с флората и фауната .
Вие нещо с нея а ?
14.
Киро катаджията
18.04.2023 10:12:47
1
12
Това е сияна дончева която заработва с измами, крие се че не работи като проститутка а всъщност си е пуснала обява в алото със замазани снимки да не се вижда лице. Сега вече като я разконспирираха пак ще драсне към София там да лъже хората.
13.
Копирано от един сайт:
18.04.2023 05:36:26
0
5
!!!!!!!!!!!!!!! Внимание !!!!!!!!!!!!!!!!
ИЗМАМНИЦАТА ОТ СТАТИЯТА

https://m.adamieva.info/obiava-4751982/ ... erveznitsa
https://m.adamieva.info/obiava-4754123/ ... -sexy-girl
https://m.adamieva.info/obiava-4754132/ ... -tseniteli
https://m.adamieva.info/obiava-4756486/ ... hto-realno
https://m.adamieva.info/obiava-4765004/ ... e-izchukay

https://m.adamieva.info/obiava-4754141/melinda
https://m.adamieva.info/obiava-4755239/ ... lno-realna
https://m.adamieva.info/obiava-4754051/ ... experience

БАДЖАНАЦИ.....поизрових няколко обяви с тези два номера,които са на наглата измамница-ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕЯ!!!
12.
До 6
17.04.2023 21:38:48
0
5
То като тръгне на кавга на човек да му се отще и е.ане и всичко,братле-решил е да си тръгне,тръгнал си е.
Единия номер е този дето 7 го е написал. 0885 848 147 а другия трябва да е 0885 703 652. Забелязвам,че снимките от обявите са на повече от две различни момичета,някой от които изглеждат добре!
11.
До 7
17.04.2023 17:06:02
1
5
за тва трътлестото нещо да дадеш пари? Абе вие нормални ли сте изобщо? Смятай колко спрели хора има дето не могат две приказки да вържат и да свалят една жена ми ходят по платени. И то баси трътлестите и грозни. Трябва много да се мразиш ахахха
10.
Лазур
17.04.2023 16:02:25
6
7
В коментарите яко лъсват хора които последните 20 години са излизали 5 пъти от Бургас (махалата) и то за не повече от ден.
9.
Куката
17.04.2023 15:39:44
5
10
Що не и изви врата...
8.
Хаха
17.04.2023 15:21:53
2
4
Дани жена ми на Атанас Петров да не чете
7.
Бургазлия
17.04.2023 14:38:08
1
24
Намерих единия й телефон: 0885 848 147.
А иначе, колко трябва да си зле, да си даваш парите на такива смешни батали, дето я е.еш, я не?!
И най-много да се покаже някоя мутра, да ти вземе парите и да те набие и нае.е???
Удари си една на снимките им и толкова! Чиста работа! И е безплатно най-вече!
Нищо, за другия път ще знае!
6.
можеше
17.04.2023 14:23:41
6
17
да я изплющи стандартно и пак да е на далавера (бил се уговорил за екстри и бла...бла...бла...) сега нито е****** нито пари.....еми...лаком гъз,кокали сере....
5.
гражданин
17.04.2023 14:19:21
9
20
Абе флагман до като бедни пенсионери гладуватВие сте седнали да занимавате обществеността с ъс сексуални утрепки .Имал дал но не е ибал че кво сме му виновни ..
4.
Бургазлия
17.04.2023 14:06:04
1
37
И вие какво направихте, Флагман?
Помогнахте ли на човека, не се разбра накрая.
Чакаме репортаж от мястото на събитието и да видим коя е тази сладурана!!!!
3.
КЗП
17.04.2023 13:47:04
2
22
Вие докато сте се уговаряли гаранцията и е изтекла така че всичко си остава за ваша сметка .
Втори път когато си уговаряте такава сделка не пропускайте да попитате и това.
И накрая пийте една чаша студена вода . Наздраве !
2.
Българина
17.04.2023 13:10:45
3
49
Пиши на КЗП :)
Да вземат мерки...
1.
14/88
17.04.2023 13:03:06
4
40
Меко казано тъпо парче
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Какво е сила на духа? Питайте незрящия ултрамаратонец Виктор Асенов на Teen Boom Fest Какво е сила на духа? Питайте незрящия ултрамаратонец Виктор Асенов на Teen Boom Fest Човекът, който доказа, че няма невъзможни върхове, идва в Бургас. Бургаските музиканти отново се събраха за незабравима лятна вечер Бургаските музиканти отново се събраха за незабравима лятна вечер Над 100 творци и приятели празнуваха с песни и танци в Морската градина София влиза в битка с жегите с климатични убежища и нов градски план София влиза в битка с жегите с климатични убежища и нов градски план Столицата ще увеличава сенките, зеленината и водните елементи в най-силно нагряващите се райони Задържаха 20 незаконни мигранти в района на река Ропотамо Задържаха 20 незаконни мигранти в района на река Ропотамо Получена е оперативна информация за пътнически микробус, превозващ чужди граждани, преминали незаконно държавната граница с Турция ГДБОП разби фабрика за фентанил, Демерджиев: Цялата мощ на държавата е срещу наркотрафикантите (ВИДЕО) ГДБОП разби фабрика за фентанил, Демерджиев: Цялата мощ на държавата е срещу наркотрафикантите (ВИДЕО) Високотехнологичната лаборатория в София произвеждала между 6 и 10 кг от опасната дрога дневно Ура! 20 чисто нови влака тръгват по релсите от понеделник Ура! 20 чисто нови влака тръгват по релсите от понеделник Мотрисите Škoda ще заменят най-старите композиции в Западна България, а Siemens се насочват към северните линии Йотова води стремително към Дондуков 2, но балотажът може да размести партиите Йотова води стремително към Дондуков 2, но балотажът може да размести партиите Политолози виждат Андрей Гюров и Костадин Костадинов като възможни съперници, а ГЕРБ е изправен пред рискован избор Бургазлийка напусна р-т "Грамофона" след скандал за климатика: Резервирах прохладна маса, получихме задух Бургазлийка напусна р-т "Грамофона" след скандал за климатика: Резервирах прохладна маса, получихме задух Компанията си тръгнала още преди да поръча, след като мъж от заведението се скарал на сервитьор за пуснатото охлаждане Иво Сиромахов издигна Наталия Кобилкина за президент Иво Сиромахов издигна Наталия Кобилкина за президент Писателят се пошегува, че бъдещият държавен глава трябва да е популярен в TikTok, да знае руски и да умее "да оправи народа" Търсят се немързеливи търговци за павилионите до Флората Търсят се немързеливи търговци за павилионите до Флората Обектите ще бъдат отдадени под наем до седмици, а печелившата формула е ясна - дълго работно време и добра бизнес идея
Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Във Вашингтон твърдят, че преговорите вече са започнали, но иранските власти признават единствено за контакти с Оман за Ормузкия проток Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Бившият военен министър ще оглави и украинското външно разузнаване, като поема дипломатически и отбранителни задачи Български талант подписа с "Валядолид" Български талант подписа с "Валядолид" 18-годишният вратар Стефан Михайлов напуска школата на "Национал" и продължава развитието си в Испания Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Плавателният съд се запалил край Новоросийск, а продължаващата опасност от нови атаки затруднила спасителната операция Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Чадърът не спира прегряването, а главоболието, гаденето и внезапната отпадналост могат да бъдат първите сигнали за опасно обезводняване Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Месецът е най-хладният и валежен юли след 2019 г., но контрастите остават огромни - от едва 13% от нормата в Малко Търново до 371% край Варна Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха Три неконтролирани пожара достигнаха жилищни квартали, оставиха хиляди без ток и принудиха властите да мобилизират Националната гвардия Една от най-малките държави в света официално си върна древното име Една от най-малките държави в света официално си върна древното име Науру вече е Република Наоеро, а промяната връща местното произношение, изместено през колониалната епоха Тази държава е най-доброто място за нов живот през 2026 г. Тази държава е най-доброто място за нов живот през 2026 г. Балтийската страна оглави глобална класация благодарение на банковата си система, бизнес средата и сигурността за семействата Руското разузнаване твърди, че ЕС няма да приеме Украйна, решенията на Брюксел показват друго Руското разузнаване твърди, че ЕС няма да приеме Украйна, решенията на Брюксел показват друго СВР не представи доказателства за предполагаемите вътрешни разговори, а през юни и юли бяха отворени два преговорни клъстера
Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Моето име се завъртя в какви ли не конфигурации, в какви ли не чудесии, но аз няма да се кандидатирам Виц на деня Виц на деня - Какъв е най-добрия начин да се харесам на жените?
- Пиши им любовни бележки върху стотачки.
Виц на деня Виц на деня - Бай Кольо, имаш ли гаечен ключ десятка?
- Имам, ама знаеш ли защо имам?
- Защо?
- Защото не го давам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Скъпа, исках да ти купя цветя, но цветарският магазин беше затворен, затова съм ти взел бирички
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори