ДПС-Бургас: Благодарим за доверието на нашите избиратели
След вота на 2 април партията изпраща трима депутати в 49-ото Народно събрание от Втори МИР-Бургас
От ръководството на Движението за права и свободи в Бургас и кандидатите за народни представители от листата изказват своите благодарности към избирателите. След вота на 2 април партията изпраща трима депутати в 49-ото Народно събрание от Втори МИР-Бургас.
„Уважаеми жители на Бургаска област,
Уважаеми съмишленици и симпатизанти на ДПС,
Приятели,
Имаме честта и удоволствието да ви съобщим, че от листата на ДПС в 2-ри МИР Бургас имаме три мандата за народни представители.
Този успех е ваш успех! Вашето доверие и подкрепа бяха нашата сила на тези пети подред парламентарни избори. И заедно с вас показахме, че е време за ДПС!
Този успех дължим на неуморната работа на структурите на ДПС във всички населени места в Бургаска област. Благодарим ви от сърце за усилията, които положихте и успяхте да мотивирате толкова много поддръжници!
Успехът на ДПС в Бургаска област дължим и на най-нежната и най- силна част от нашите активисти - дамите, чиято воля за успех ни беше за пример. Благодарим ви, мили дами!
Благодарим на младежките структури, които бяха на първа линия и допринесоха младите хора да припознаят Програмата на ДПС и да намерят решение на своите проблеми в нея.
Искрени благодарности и за екипът в листата на ДПС от 02 МИР Бургас!
Всички заедно показахме отново силата на ДПС!
Гордеем се с вас!
Време е за разумни решения, диалог в името на Родината и отговорност пред всеки един от вас!
Сърдечно благодарим!
Бъдете здрави!"
Тъжна вест разтърси спорта: Топ боксьорка прегазена докато кара колело
Шокиращо престъпление: Изнасилиха мъж, полицията настръхна
Министър Илин Димитров отличи хотелите, включени в MICHELIN Guide Hotels
Почина футболната легенда Кевин Кигън
Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза
Дико Диков и Веселин Анестиев на терен: Провериха фирмата по ремонта Отманли - Ясна поляна
Апелативният съд пусна под домашен арест тираджията от смъртоносното меле на „Тракия“
Бившият бургаски депутат Златомира Мострова влезе в ръководството на НКЖИ
Работиш цяла година на 4 часа, признават ти само шест месеца стаж?
„Партията на хлебарките“ разтърси Индия
Весела Лечева стана баба 10 дни след смъртта на сина си Мартин
Мъж блъсна с кола бившата си съпруга и счупи двете ѝ ръце
