×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ с 0,95 % пред "Промяната" при 62,26 процента обработени протоколи


ГЕРБ с 0,95 % пред "Промяната" при 62,26 процента обработени протоколи
62,26% от протоколите от изборите са обработени. Засега ГЕРБ-СДС е първа политическа сила, но разликата с „Продължаваме промяната – Демократична България“ е малка
03 Април 2023, Понеделник, 06:29 ч.
Автор: Флагман.бг

В чужбина ДПС има 38,04% от гласовете, а „промяната“ 25,87 процента при 93,35% от протоколите

62,26% са обработените секционни протоколи към 6 часа. Според данните към този момент първа политическа сила е ГЕРБ-СДС с 25,84%. Това показват данните на ЦИК.

На второ място е „Продължаваме промяната – Демократична България“ с 24,89% на сто, съобщава бТВ.

„Възраждане“ е трета сила с 14,90%, ДПС има 12,92%,а БСП е пета политическа сила с 8,92%. Според данните „Има такъв народ“ има 4,38%.

„Български възход“ и „Левицата“ остават под бариерата за влизане в 49-ото Народно събрание – съответно с 3,1% и 2,28%.

93,35% от протоколите в чужбина са обработени. ДПС има 38,04% от гласовете, ПП-ДБ – 25,87%, ГЕРБ – 8,29%, а „Възраждане“ – 16,03%. 
 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Внезапно почина кандидат-депутат Внезапно почина кандидат-депутат 10/04/2026, Петък 16:59 1
Флагман.БГ Силен период започва за 4 зодии Силен период започва за 4 зодии 10/04/2026, Петък 16:20 0
Тервел ИЛИЕВ Вратар удари съдия по главата Вратар удари съдия по главата 10/04/2026, Петък 15:40 0
Тервел ИЛИЕВ Как да почистите микровълновата за минути Как да почистите микровълновата за минути 10/04/2026, Петък 15:21 0
Тервел ИЛИЕВ Геомагнитна буря се задава утре Геомагнитна буря се задава утре 10/04/2026, Петък 15:00 0
11
Коментара по темата
11.
Дааа
03.04.2023 09:02:07
0
1
Как изобщо е допустимо да гласуват за варненския циганин, за учиндолслия чалгат

дпс налива гласове в едните и в другите.
виж циганските махали за кого гласуват.
На миналите корпоративния беше за Янев от Ковачки, ама се намагнатизира и сега Янев е аут, няма кинти от дпс и затова върнаха старата патирица Славчо, любимица на мутрите... могат да го контролират.
10.
Христо
03.04.2023 07:34:15
0
8
Явно, има нещо сбъркано в чипа на българина. Как изобщо е допустимо да гласуват за варненския циганин, за учиндолслия чалгат, който години наред изпростачваше нацията, как може политически мумии като Т. Дончева, Р. Петков. М. Манолова оща да ламтят за власт, че и Ал. Томов. Това вече е трагичен фарс. Затова не трябва да се чудим, че Румъния не иска да я преравняват с нас, че смс май бедните в ЕС. Демокрацията не е за простоте народи.
9.
SS
03.04.2023 07:27:46
1
9
Поредният фарс .
Унищожихте го този народ .
8.
До 5
03.04.2023 07:27:22
0
3
маймун, как се пише България, а?
В рашия толкова ли разбирате български?
Такива тук не ни трябват!
И не бъркай доброта с мекушавост!
Българският народ ще ви нарита, ако продължавате да се кълнете в рашия!
Тези резултати, от изборите, нищо не показват, освен това, че още не се е появила партия на която хората да повярват!
Не се радвай на смрадливите си проценти!
7.
.....
03.04.2023 07:23:28
0
6
Немога да разбера защо сме толкова прости като народ.
Като зема държава много си я обичам. Хубав климат , природа и до там. Живял съм на няколко места в Европа . Европейците , холандци , немци . Всичко организирано знаят ,че трябва да са единни за да им за да им върви държавата напред. България е най големят смях като държава Румънците са 10 пъти по напред от нас , гърци , турци всички ни се смеят. Вече ме израм да казвам ,че съм от Бг . Може ли толкова молоумен народ да не може да се разбере за кой да гласува БОЙКО , КОКОРЧО , ПУТИН. Абе бъдете единни бе отидете изберете един колкото повече има служебни кабинети толкова повече ще затъваме и кризата ще се задълбочи. Пътя става леш нищо не се прави , едно кръгово не може да направят за Сарафово две години. Цените в магазините нагоре никой не се бори със спекулантите. Няма държавааааааааа. И по зле ще става. Да ви е честито
6.
До 5
03.04.2023 07:21:52
0
2
Ибрикчийте на иЗраждане - дпс няма да го позволи, защото сметките им са в евро...
А ти пиши.
5.
Вазраждане - победа!
03.04.2023 07:14:13
12
2
Вазраждане = победа!

1. Вън Балгариа от НАТО и ЕС!
2. Национализациа на вси4ки западни фирми - Метро, Била, Кауфланд, Лидал!
3. Договор с Росия за защита!
4. Приемане на рублата!
5. Конфискациа на имотите на вси4ки, дискредитирали Балгариа!
6. 10 години затвор за дискредитациа на Росия!
7. 10 години затвор за вси4ки НПО-та, джендари, и журналисти - западни агенти!
4.
Ха ха ха
03.04.2023 07:14:00
11
4
Църкайте мишлета, ревете пенделчета, Бати Бойсо пак е тука. Простото пак ще заеква, а на Кокорчо ще му сълзи лютата рана, демек ауспуха.
3.
Бат Бойко
03.04.2023 07:04:44
6
4
Ще ги бухам всички пак с 200.
2.
Дааа
03.04.2023 06:57:34
1
14
Това е без значение. Важното е, че с тея избори доказахме, че си заслужаваме съдбата.
Сега ще ви затегнат коланите, постна пица и еднокнижника ще напълни още няколко нощни щкафчета, а раята ще кара по лунните кратери, ще подсмърча когато местния бей си е купил новото Бугати.
По тея забравени от Бога земи са останали най-простите селяни.
Жална ни майка.
1.
Смята
03.04.2023 06:42:18
7
11
Ако не бяха опорочили изборите с неграмотни комисии, хартиени бюлетини, г.об щяха да са втори, че може и трети.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Подарък за Великден? Вижте цените на горивата в Турция Подарък за Великден? Вижте цените на горивата в Турция Няма нищо учудващо, че днес пътищата към границата бяха задръстени Внезапно почина кандидат-депутат Внезапно почина кандидат-депутат Тъжната вест за кончината на инж. Миле Андонов беше съобщена от формацията във Facebook Издирват в цяла България Димитър, животът му е в опасност Издирват в цяла България Димитър, животът му е в опасност "В момента е в неизвестност и има реална опасност за неговото здраве и живот. Хората с подобно състояние могат да се дезориентират, да се страхуват или да избягват контакт, особено ако не приемат медикаментите си. В такива случаи всяка минута е важна", посочва негов приятел Бургазлии се юрнаха към Турция за празниците – километрично задръстване към ГКПП „Малко Търново“ Бургазлии се юрнаха към Турция за празниците – километрично задръстване към ГКПП „Малко Търново“ Интензивен е трафик и по основните изходи на страната Още три големи имена идват за „Мача на Надеждата“ на „Лазур“ Още три големи имена идват за „Мача на Надеждата“ на „Лазур“ Димитър Иванков, Радостин Кишишев и Александър Тунчев застават зад каузата в подкрепа на онкоболни и пациенти в битка с рака Константин Бачийски повежда листата на Антикорупциония блок в Бургас Константин Бачийски повежда листата на Антикорупциония блок в Бургас "Борбата за държавата не е приключила, тя едва сега започва! Време е за истинска битка срещу корупцията“, каза Бачийски Италия остана без гориво по бензиностанциите, българин алармира за нещо страшно Италия остана без гориво по бензиностанциите, българин алармира за нещо страшно На много места и бензиностанции в Италия няма дизел. Това, от което се опасявахме много хора, е факт – не е само криза, не са само високите цени, предупреди Красимир Стойчев Зеленски: Заради България и Румъния облекчиха санкциите срещу "Лукойл", а това не е хубаво Зеленски: Заради България и Румъния облекчиха санкциите срещу "Лукойл", а това не е хубаво Нашата оценка беше, че ако пълните санкции останат в сила още шест месеца до една година, те ще фалират, смята украинският президент Автомобил се преобърна край Поморие след внезапна градушка Автомобил се преобърна край Поморие след внезапна градушка Лошите метеорологични условия създадоха опасна ситуация на пътя, шофьор загуби контрол над превозно средство Любен Дилов дари 500 книги с автографи за Бургас, възстановяват и наградата „Гравитон“ Любен Дилов дари 500 книги с автографи за Бургас, възстановяват и наградата „Гравитон“ Сред авторите са Ангел Каралийчев, Константин Константинов, Никола Фурнаджиев, Дора Габе, Елисавета Багряна, Радой Ралин, Константин Павлов, Валери Петров и други
Отвориха Божи гроб в Йерусалим, но благодатният огън у нас под въпрос за Великден Отвориха Божи гроб в Йерусалим, но благодатният огън у нас под въпрос за Великден Светите места от днес отново приемат поклонници, но заради напрежението в Близкия изток Българската православна църква няма да изпрати делегация Без да подозира крадец отмъкна рядко скъпоценно яйце и часовник на стойност 2 милиона паунда Без да подозира крадец отмъкна рядко скъпоценно яйце и часовник на стойност 2 милиона паунда Днес адвокатът на престъпника настоя пред съда, че той „изобщо не е имал представа“ колко ценни са били предметите и ги е раздал на приятели Иран: Не повече от 15 кораба на ден ще преминават през Ормузкия проток Иран: Не повече от 15 кораба на ден ще преминават през Ормузкия проток Съгласно споразумението за прекратяване на огъня, преди началото на преговорите между САЩ и Иран в пакистанската столица Исламабад Над 2800 са трудовите злополуки за изминалата година Над 2800 са трудовите злополуки за изминалата година Най-много трудови злополуки са регистрирани в София – почти 39%, в Пловдив са 10,39%, Варна – 6,67%, София област – 5,36%, Стара Загора – 3,79% Краят на Тръмп идва до дни, обяви американски медиум №1 Краят на Тръмп идва до дни, обяви американски медиум №1 В началото на годината тя прогнозира засилена сеизмична активност, като действително в първите дни на 2026 г. бяха отчетени десетки трусове, основно в Азия Първото издание на националния форум „Парад на професиите“ в Бургас премина при силен интерес от родители, ученици и работодатели Първото издание на националния форум „Парад на професиите“ в Бургас премина при силен интерес от родители, ученици и работодатели Форумът привлече значителен интерес от страна на ученици, студенти и млади хора до 29 години, както и от техните родители Музеите в Бургас ще са отворени за Великденските празници Музеите в Бургас ще са отворени за Великденските празници Историческата експозиция ще остане затворена в тези дни поради технически причини Великден в Бургас с големи екрани, онлайн излъчване и безплатен нощен транспорт Великден в Бургас с големи екрани, онлайн излъчване и безплатен нощен транспорт С тази инициатива Община Бургас цели да създаде условия за по-широко участие на гражданите в празничното богослужение и да донесе духа на Великден във всеки дом Президентството даде рамо за първи ученически гвардейски отряд зад граница в Чикаго Президентството даде рамо за първи ученически гвардейски отряд зад граница в Чикаго Историческа стъпка, в Чикаго готвят първи ученически гвардейски отряд извън България Дъщерята на Юлиан Вергов с песен след тежко лято Дъщерята на Юлиан Вергов с песен след тежко лято Песента е написана на плажа в Арапя през 2025 г., където Алена е прекарала време в самота, за да превъзмогне труден период в личния си живот
Бойко Борисов Бойко Борисов Този път ГЕРБ няма да е от страната на булката Виц на деня Виц на деня В операта:
- Татко, защо този чичко в черно бие тази леля?
- Не я бие, детето ми, това е диригентът.
- Тогава защо тя пищи така?
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, защо толкова искаш да си вземем куче?
- За да има на кого да кажа "Затваряй си устата, и спри да лаеш ма кучко!"
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
Продавам пълен резервоар с гориво. Автомобилът към него е безплатен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори