Георги Кузманов: Гласувах, за да имаме редовно правителство и държавата да започне да работи
Дай Боже отново да отидем на парламентарни избори след 4 години, категоричен е кандидатът за депутат от „Български възход“
Кандидатът за депутат от „Български възход“ Георги Кузманов гласува днес в секцията си в ПГ по автотранспорт на Бургас, придружаван от съпругата си Диляна и сина си Никола.
„Гласувах за едно по-добро бъдеще за България, за да останат децата ни тук, да продължат образованието си и дай Боже, в крайна сметка, да се състави редовно правителство и държавата да започне да работи. Искрено се надявам, че следващите парламентарни избори ще са след 4 години“, каза Кузманов.
През последния месец той направи силна кампания, срещайки се с представители на бизнеса и много избиратели.
Кузманов бе категоричен, че трябва да се сложи край на безвремието и да имаме стабилно правителство, което може да управлява с хоризонт и ясни задачи.
Той призова за по-сериозно гласуване и бе щастлив, че днес, около 13 часа в неговата секция, вече бяха упражнили правото си на глас над 20 % от избирателите.
AI превзема офисите, но човешките умения решават кой ще запази работата си
В разгара на лятото доматите поскъпнаха с 16% на борсите
Безпрецедентно: Унгария спря единствената си АЕЦ заради пресъхващия Дунав
02/08/2026, Неделя 12:30
0
Анонимна свидетелка за хората на Калушев: Не видях нищо нередно в Петрохан
Борисов: ГЕРБ има хора, които ще бият на балотаж през ноемрви, търсим силна президентска двойка (ВИДЕО)
Винсънт Пасторе, изиграл Салваторе Бонпенсиеро в „Семейство Сопрано“, е открит мъртъв в дома си на Сити Айлънд
Над 150 пожара са гасили огнеборците вчера
Бойко Борисов събра академията на ГЕРБ в Приморско (НА ЖИВО)
Кметът на Безмер поиска КПП-та около селото заради американските самолети
След 50 000 незаконни влизания: Армията държи Сеута под контрол
Тръмп постави условие на Иран, за да спрат американските и израелските удари
Бомба разтърси елитен ресторант в Москва, трима загинаха и 21 са ранени
