Започват кастингите за „Гласът на България“
Просто излезте на сцената и дайте от себе си, съветва музикалният директор на формата Борислав Бояджиев
Днес е първото прослушване за новия 10 сезон на „Гласът на България“. Музика, страхотно настроение и приятна атмосфера съпътстват прослушванията в хотел „Хемус“ в София.
„Кастингите вървят добрбе. Всички са добре дошли. Днес сме в София. На 3 април ще бъдем в Пловдив, на 5 март – във Варна, а на 8 и 9 март отново в София. Очакваме ви, не се притеснявайте и идвайте“, коментира музикалният директор на формата Борислав Бояджиев – Борче.
„Просто излезте на сцената и дайте от себе си. Това са вашите три минути. Повярвайте, отплаща се“, добави Жаклин Таракчи, миналогодишният победител, а от този сезон е певицата в „Шоуто на Цитиридис“
Идеално време на 7 юли, много българи празнуват
07/07/2026, Вторник 07:29
0
Кметове от Бургаско получават достъп до хидранти и дронове с термокамери
Анхиало Classic cars & Jazz fest ви очаква на 11 юли с новия български джаз и старите вечни возила
Как се прави съвършена домашна баница: Тайните
06/07/2026, Понеделник 19:33
0
ТФ "Петлите" открива летния си концертен сезон в Поморие
Григор Димитров се завърна от "Ада", по-опасен от всякога! Включвайте телевизорите
Ректорът на БДУ обсъди с областния управител на Одрин възможностите за развитие на международното академично сътрудничество
На 15 август Старият кей в Поморие събира стотици плувци, регистрацията вече е отворена
Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги
Обвинението за завлечените пари от мащабната обществена поръчка набъбна до 300 000 евро (ВИДЕО)
Побеснял мъж разпра с нож свой авер след зрелищен екшън с таксиметрови коли
Изпуснете ли този срок, временният служител ви става вечен по закон!
