Днес е ден за размисъл, забранява се предизборната агитация
Забранено е и оповестяването на резултати за изхода от вота
Днес е ден за размисъл. Съгласно Изборния кодекс от полунощ на 1 април до приключването на изборния ден в 20:00 часа се забранява предизборната агитация. Изборният ден може да бъде удължен до 21:00 часа, когато пред секцията има негласували избиратели.
Местната власт има право да забрани продажбата на алкохол на територията на общината си. На социологическите агенции се забранява да оповестяват допитвания до общественото мнение по повод изборите, под каквато и да е форма, 24 часа преди изборния ден до обявяване края на изборния ден на територията на страната според ИК.
В деня на вота се забранява поставянето на агитационни материали на партии, коалиции и инициативни комитети в изборните помещения, както и на разстояние, по-малко от 50 метра от входа на сградата, в която е изборното помещение.
Ако секционната избирателна комисия установи такива, тя незабавно ги отстранява - при необходимост със съдействието на кмета или кметския наместник и на органите на Министерството на вътрешните работи.
Край на фиктивните граждански договори: НАП ще гледа кой реално работи като служител
Рекорд на Капитан Андреево: 5300 коли влязоха от Турция за 24 часа, потокът се усилва
Руският Ил-76 не е летял към Безмер, твърди транспортният министър
МОН решава до дни: Учениците тръгват на 14 или 15 септември
Депутатите прекъсват ваканцията: Парламентът се събира извънредно заради парите по ПВУ
"С колко да караме в лявата лента" разпали спор във фейсбук
Антидрон чадър над Драгалевци? Експерт посочи защо мощният GPS заглушител е бил включен
Купувачите вече не искат жилище на шпакловка: Ремонтът добавя до 500 евро на квадрат
Жегата свива Седемте рилски езера, потоци към Джерман вече са пресъхнали
На Петрова нива отбелязват 123 г. от Илинденско-Преображенското въстание
Хари се връща във Великобритания, но най-трудната среща остава тази с Уилям
Двама в ареста за пожара край Медвен, деца подпалили нов огън в Градец

Качвам се на електромобила, който си купих от построения от Кирчо завод в Ловеч, и внимавам да не попадна в дупката на Бойковия асфалт на кръговото при Ахелой!
ПП. И да не сте дали - спокойно, много повече от 1000 лева ще дадете след изборите.
Или който плаща той кара влака.
Майка ви да Ева смотани журналя.
Хуй за вас и глад .На ляп и вода.
Нали си е ден на лъжата?
македонска реклама за избори!