Филип Буков уж с болно сърце, а скочи с парашут
Той започна едно свое приключение, носещо му приятен адреналин с твърдението, че целите са, за да се преследват и улавят.
Няма никакво съмнение, че ако всички болни бяха като актьора Филип Буков, лекарите щяха да останат без работа. След като само преди броени дни припадаше и береше душа в Доминикана като участник в риалитито на bTV „Сървайвър“ сега очевидно е оздравял с бясна скорост и дори успя да скочи с парашут.
Филип Буков започна едно свое приключение, носещо му приятен адреналин с твърдението, че целите са, за да се преследват и улавят. По този начин актьорът, който уж е с болно сърце, откри официално сезона на скоковете с парашут. Тук е моментът да припомним, че обикновено на хората със сърдечни проблеми не се препоръчва да се натоварват с излишни физически активности, но очевидно това не важи за онези, получили блокаж на дясната сърдечна клапа и Филип Буков е живото доказателство за това.
В края на миналата година звездата от "Татковци" сподели, че е завършил AFF курс и може да скача свободно от самолет в целия свят. AFF идва от Accelerated Free Fall и се превежда като ускорено свободно падане. При все, че актьорът съвсем скоро напусна „Сървайвър" поради проблеми със сърцето, изглежда, че вече се е възстановил напълно. Той припомня, че отключилия се по време на участието му в риалитито сърдечен проблем, е можел да остави отпечатък върху целия му живот.
Условията, в които са се намирали като липса на храна и жега са довели до сериозно занижаване на жизнените му функции и кратки интервали, в които нямал пулс. Въпреки това той никога не е крил, че адреналинът е най-големият му "порок". В заключение посочва, че са двама в българските кино и театър. Един с капитански лиценз за кораб, и той – с лиценз за парашут.
Единият е покойният Стефан Данаилов, а той е Филип Буков, уточни актьорът, когато съобщи, че вече е лицензиран парашутист.
Междувременно стана ясно, че откакто се е върнал от „Сървайвър“, не може да си поеме дъх от работа. Именно този факт навява на мисълта, че проблемът със сърцето на Филип Буков се е появил твърде услужливо във възможно най-удобния за него момент, за да се върне той обратно в България за представленията. Това накара мнозина да се усъмнят в истинността на болестта му. Макар Буков да отрича, положението се затяга още повече след скока му с парашут. Източник: Уикенд
Нова онлайн услуга ще показва какви безплатни прегледи и имунизации ни се полагат
Какво по дяволите се случи с Деми Мур
МВнР: Не е момента да се пътува до Куба
Петима са задържани заради нелегалната печатница с 1 200 000 фалшиви евро
Вторият концерт от майсторските класове на „Солисими“ е този четвъртък
Снаряд е ударил атомната електроцентрала в Бушер, твърди Иран
Почина чичото на Анджелина Джоли
Защо полицията в Австрия не хареса колите на ток
Георги изби рибата: Жена ми си има любовник, набеди ме, че съм я изнасилил, за да ме арестуват
Влак помете жена край Стара Загора, самоличността ѝ още не е установена
Влиза в сила мярката за подпомагане на най-уязвимите заради цените на горивата
Всички в Холивуд бягат от Хари и Меган?
