Актрисата Гуинет Полтроу спечели делото за ски инцидент, получи обезщетение от 1 долар
Съдът сметна, че е достатъчно
Актрисата Гуинет Полтроу спечели делото, водено срещу нея, заради инцидент на ски писта в Юта през 2016 г. Процесът започна след обвиненията на 76-годишния Тери Сандерсън, който твърди, че звездата го е блъснала, карайки ски, в резултат на което той получил мозъчно сътресение и няколко счупени ребра.
Съдебните заседатели установиха, че носителката на "Оскар" няма вина за сблъсъка. Те се произнесоха в полза на Полтроу след малко повече от два часа обсъждане. Така звездата получи и поисканото в насрещен иск обезщетение от 1 долар.
Сандерсън настояваше за обезщетение от 300 000 щатски долара за нанесени вреди, след като предишният му иск за 3,1 милиона щатски долара беше отхвърлен. Той го внесе в съда през 2019 г. Актрисата пък подаде насрещен иск като настояваше да бъдат покрити разходите ѝ за адвокат и да получи обезщетение от 1 щатски долар.
Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия
Наближава Великият пост ето какво е позволено на трапезата
САЩ изпращат втори самолетоносач в Близкия изток
Пастрокът на Ивайло Калушев: Това е политическа мафия - отдолу седи дрогата
Над 200 са жените с порно клипове след посещение на лазерен център, камерите били незаконни
Александър Сано пропищя от сметката си за ток (ВИДЕО)
Антон Славчев подаде оставка
Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия
Как може Трифон Иванов и още 3 "лъва" от Етър да са 4-ти в света, а сега да страдаме от синдрома "Щраус"
Тир уби пешеходка на пътя Велико Търново - Русе
