Голи снимки ли е изпращала Диана Димитрова на дъщерята на Юлиан Вергов?
Чакам да излязат и с това, че съм човекоядец, коментира тя последните слухове
Скандалът между Юлиан Вергов и Диана Димитрова се разраства все повече, а мълчанието на актьора засилва слуховете и ситуацията става още по-заплетена. Той само сподели, че Диана е пращала ужасни съобщения на невръсната му дъщеря, без да уточни съдържанието, пише БЛИЦ.
Тези дни се появиха слухове, че актрисата си е позволила да изпрати на невръстната Алена свои голи снимки, които Вергов е открил в телефона й и затова е побеснял и е вдигнал чудовищен скандал на колежката си от "Откраднат живот". Диана Димитрова вади на показ всяка подробност от случилото се и реши да коентира темата с голите снимки.
„След писанията, че съм се пращала гола на дъщерята на Юлиан Вергов, чакам да излязат и с това, че съм човекоядец. “
„Не знам по какъв начин да разясня това писание . На мен също ми е любопитно да видя тези известия и би трябвало към Юлиан Вергов да се обърнете. Той излиза с тази позиция в медиите и на този стадий единственото, което мога да кажа в тази ситуация, е, че ще го осъждам за неистина “, добави Диана.
Въпреки че изрично отхвърля да е блъснал актрисата, Юлиан твърди, че Димитрова се опитвала жестоко да манипулира наследницата му. Според писанията Димитрова отправила и недвусмислени полови реплики към момичето, което по това време е било на 15 години.
„Това е единствената причина тогава да не повдигна обвиняване против Диана за безчинство над малолетна. Исках да защитя щерка си и да не й предизвиквам всичко, което щеше да последва. А с цел да предпазиш и защитиш някого, който обичаш, от време на време се налага да изтърпиш неща, които са свързани с несправедливост или оскръбления “, споделя Вергов.
„ Не желая да разясня дали се познавам с дъщерята на Юлиан. Тук към този момент става въпрос за съществени обвинявания, само че другояче всички гадаем какво тъкмо има на тези известия, и на мен ми е любопитно да ги видя “, споделя актрисата.
Нова сметка от 1 август: Здравната вноска скача на 24,81 евро
22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия
Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август
Часове за 5 километра: Ремонт блокира важна връзка с АМ "Тракия"
Вдигнаха въздушна линейка за дете в критично състояние, паднало от тротинетка
Софийският университет разкрива три нови магистратури в Бургас
Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега
Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки
Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище
TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България
„Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас
Мира Добрева отказа „Дондуков“ 2: Тайна двойка я поиска за вицепрезидент
