×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Областен лидер се отцепи от партията на Васил Божков – основа си своя


Областен лидер се отцепи от партията на Васил Божков – основа си своя
Еньо Абрашев (вляво) смята да се кандидатира за кмет на Стара Загора - Живко Тодоров (долу) трябвало да бъде махнат на всяка цена
25 Март 2023, Събота, 19:00 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

"Бъдете смели" е най-новата политическа формация у нас, сочи справка в регистъра на партиите

Местен лидер от партията на Васил Божков се отцепи и основа своя си формация. Това показа справка на „Флагман“ в регистъра на политическите партии.

„Бъдете смели“ е най-новата политическа сила – регистрирана е на 24 февруари, а седалището й е в Стара Загора.

Председател на партията е 66-годишният строителен предприемач Еньо Абрашев. Той бе областен координатор за Ст. Загора на „Българско лято“ - формацията на хазартния бос „в изгнание“ Васил Божков.

„Партия се прави най-напред със смели, отговорни и некрадливи хора“, каза пред „Флагман“ г-н Абрашев. Той бил социално мислещ човек, но това не означавало, че е ляв.

„Защото аз имам работници, но не мога да приема и Корнелия Нинова, която унищожава една готова партия“, обясни още бизнесменът.

„Занимавам се със строителство. Бизнесът ми е чист, макар че съм доста ощетен и преди 10 ноември, и след 10 ноември“, оплака се Еньо Абрашев. „В Слънчев бряг като тръгнете от стадиона към центъра, преди реката целият квартал вляво беше моят. Аз единия го продадох на Динко Пицата – Динко Нищелков... И някъде към 2013 г. като дойдеха гербаджиите на власт, ме принудиха да си продам абсолютно всички имоти. Но на тях им е простено. В Югоизточна България влиянието ми е доста голямо“, коментира още г-н Абрашев.

Той обясни, че наесен „може би“ ще се кандидатира за кмет на Стара Загора. Партията му все пак нямало да е местна, а с национално значение.

Сегашният градоначалник Живко Тодоров обаче трябвало да бъде махнат „на всяка цена“.

 




Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
21
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент 15/06/2026, Понеделник 18:50 2
21
Коментара по темата
21.
Asan
29.09.2023 16:24:31
0
0
Дърт пърцул и пенция и заплата влачи :D
20.
До 13
26.03.2023 14:02:25
1
2
А не ти ли е жал за повечето българи, които от две години влизат със страх в магазините?За 7месеца крадливите и лъжливи бездарници от ПП ни направиха най-бедни и ни задължиха с най-голями кредити. От тях видяхме само голи обещания и посредничеството при всички сделки.
19.
Има как
26.03.2023 10:19:07
4
10
Срамно и неморално е да се гласува за такива като Руди Гела. Още по-срамно и по-неморално е, че Кирил Петков защитава Гела след арогантните изпълнения на последния в Плевен. Това поставя въпроса въобще доколко е морално и не е ли срамно да се гласува за формацията на Кирил Петков -
ПП/ДБ.
По-точно, за партийните малформации ПП/ДБ.
Посредници ,комисионни, далавери ,дарения кражби и продажби, мостове, тунели ,танкери яхти, лодки гарантирано от измамниците от промяната. Обсъждане на културни проекти на задната седалка на Бобоков и т.н.
Агитационни послания на Росенските пирати Харвардските тарикати жълтопаветните гризачи - " Да си довършат кражбите и да фалират държавата"
Г-жи Така- Ми - Отърва Маями и Кобилкина яхнали мотори с два коша и си мислят че хората ги уважават.
Копейкин, един музеен работник откраднал субсидията и си направил малка спретната къщурка с две коли отпред.
Аматьори, стажантите, измамници от промяната.
18.
Неделно Костинбродско четиво
26.03.2023 08:58:16
3
4
По-малко от 11 часа преди началото на пресконференцията на прокуратурата, на която трябва да бъдат разгласени подробности от акцията в Костинброд, при която бяха открити 350 000 незаконни бюлетини в печатницата "Мултипринт", на редакционния мейл на Mediapool бе получено анонимно писмо, според което въпросният скандал е "поръчан" от медийния магнат и избран за депутат от ДПС Делян Пеевски.

Текстът е издържан в стила на компроматите, станали обичайна практика в отминалата предизборна кампания, като за разлика от предишните, този подкрепя изцяло позицията на експремиера Бойко Борисов, който определи разкритията за бюлетините като "долна инсинуация". Бившият вътрешен министър Цветан Цветанов пък прозря участие на прокуратурата в сценарий срещу ГЕРБ.

Мейлът, от който е изпратено писмото съвпада с името на един от зам.-главните прокурори – Борислав Сарафов. Според него подготовката на целия скандал с откритите бюлетини, отпечатани над бройката, разписана в договора между Министерския съвет и печатницата, собственост на общинския съветник от ГЕРБ Йордан Бончев, е започнала още през март.

"Към вас се обръщат група достойни прокурори, на които им писна да бъдат използвани. В прикачените файлове ще се запознаете с истината за Костинбродския случай. Правим това, защото сме притискани да мълчим, заплашвани дори с физическа саморазправа от бабаитите на един медиен бабаит. Заради истината и животът на децата ни, заради това, че все някога и все някъде тези редове ще останат", започват обръщението си неизвестните автори.
17.
До гласоподавателите на Герб
26.03.2023 08:50:43
6
6
Трябва много да ви е срам !
Особено след Ало,Ванъо
Срам !
16.
До 15
26.03.2023 07:26:44
4
10
Не са ти виновни нито коментарите нито педалите. Виновни са всички дебили като теб които гласуват за тиквата. Спряха развитието на държавата за 12 години. В дъното сме на всички класации, но за сметка на това чекмеджето е пълно. Румъния бяха много зад нас, а сега нямат стигане. Народа ще гласува за всеки друг, не и за ганьо от банкя.
15.
До 12,13,14
26.03.2023 00:52:56
11
16
Двойно да Ви се връщат клетвите и на фамилията Ви!
Нямат насита тези харвардски скакалци!
Има как да се отървем от ОПГ ПП/ДБ, като не се гласува за тях, мадуровките са кастрирани, няма вълшебни флашки!!!
14.
До 11
25.03.2023 23:49:44
15
7
Като те чета изблиците който си изписал то КУПЕЙКИН ти е най-добрия задник за близане
13.
Партия на клиентелата
25.03.2023 22:48:52
26
10
Герб-сборище на зависими, компрометирани,корумпирани или просто подтиснати хорица.Жал ни е за вас.Но по ни е жал за България,която осакатихте. Идете си мир.
12.
До 11
25.03.2023 22:03:43
22
10
Пътници сте.. Дано изгниете по занданите.
11.
Педалските мечти са безплатни
25.03.2023 21:28:11
9
33
Общи листи на Nexo партийките ПП и ДБ доведе до истински кеч за малкото им избираеми места. Хвърчат нокти, коси, лак и перушина, докато Киро Простото, Асан жартиерата, Лорер, Криптомир Шкембето, Лена, Ицето Сопола, онуй рускинче Надето, Шиши пръднята, бялата риза Коце ухото и Инч Хай Гномчо поделят водаческото място на листите в страната. Общият им резултат ще бъде почти едноцифрено число, а после ще се сбият и за субсидията.
10.
Методиев Магнитски
25.03.2023 21:13:52
24
19
Стартова точка: 2009 г. - България и Румъния са на последните две места в ЕС, с близки икономически показатели. Какво е положението днес? България е на същото място, а Румъния - много по-напред, неочаквано изпреварила по-стари членки на ЕС.

Румъния е пред Гърция, Латвия, Словакия и Хърватия и е на път да задмине Португалия и Унгария.
Какво различно се случи в Румъния? Съдебна реформа.

Румъния реформира съдебната си система и вкара в затвора стотици висши държавни чиновници.
Скоро Румъния ще се доближи до средните нива за ЕС.


А ние се занимаваме още с корумпирани тикви, влади педала и други подобни елементи.
Срам!!!
9.
Нали така
25.03.2023 21:05:15
11
17
Не мога да разбера либералните гъдулки какво им пречи Тиквоча от Банкя,че ще го нареждат при положение,че е спретнал идеална либерална държава под вещото ръководство на западните другари.Само че умните и красиви простаци така и не могат да проумеят как ги будалкат кирчета,асенчета,мирчевци и всякакви други високоинтелектуални тъпирчевци със сладки приказки за реформи и борба с корупцията.Примиерът на Белгия показа чудесно какво ги вълнува европейците,а именно този който ги слуша и се навежда.Така че срещу каква корупция се борят поредното поколение комунистически отрочета при положение,че тази корупция беше отгледана грижливо и с галене по главата от европейските и задамериканските другари?
8.
Цирк 7/8
25.03.2023 20:58:43
11
21
Авантюристи, шарлатани, популисти , чалгари и комунисти ни докараха до това състояние.
Хиперинфлация, теглене на големи кредити, дълг 10%, дупки в бюджета, като на гнусното педалче Асеня скъсаните розови бикини.
Киро Простото и Лъчи Тъпото като две капки вода. Измамническата банда от промяната, да спрат малко пиците с кристали и дамаджаните с червен етикет , че пишат глупости и не знаят къде се намират. Флагманите на лъжите и манипулациите!
7.
-------=
25.03.2023 20:46:46
22
10
Флегмите се правят на мазници и спират коментарите за Българските партии. Те всички тия партии са котило на комунисти, доносници, мутри, бандити и крадци. Вашия тиковоч каквото ви даде свърши. Хората обедняха и вашата също свърши!
6.
LILI
25.03.2023 20:19:32
27
16
Ами като толкова го обичат хората и “залата се пука по шевовете” защо не давате възможност на хората да изразяват любовта си към Б. Б.
5.
Асен и Кирил са илюзионисти
25.03.2023 20:03:46
9
37
Те се представиха за „гении“ пред Румен Радев и той им повярва. Само че претенциите на ПП да осигурят морален контекс на демокрацията приключиха! Заливат ги ежедневни скандали за груби управленски грешки, за национални икономически загуби, за дипломатически провали, за пирамидални платформи с криптовалута. Ясно е, че ПП вече са качени на шейната и тепърва ще ги спускат надолу. Асен беше персонално вмъкнат в скандала, което прави прогнозата за ПП на следващите избори изключително неблагоприятна. ПП така и не разбраха, че на тях им беше постлано и сготвено предварително. От тях се изискваше само да бъдат умни, приветливи и сговорчиви. А не контрапродуктивно ядосани.
4.
До 1 Мечтай си маргинале
25.03.2023 20:01:19
3
35
Такива са успешните шарлатани - добре облечени, с отлично образование, потекло, опит, качества и възможности. Но са избрали да са шарлатани.Да си завършил чужд университет и да си имал успешна кариера в международна фирма не може да те спаси от това да си измамник, комуто се налага да бяга в Дубай, без значение дали е завършил средно образование в Якоруда или висше в Харвард.
3.
Боже,СПАСИ БЪЛГАРИЯ от босовете от Дубай
25.03.2023 19:58:03
5
46
Защо се сърдите, че теливизорите поканили Тренчев? Напротив. Пускайте го от сутрин до вечер-цветанки, индийци, баджаци...За да може българинът да види истинското, уродливо-крадливо лице на хората от "промяната". Нагли, нахални, без никакви експертиза, но арогантни до небесата. След този криптогерой или преди него задължително като беквокал да се пуска нежният есесовец Бонев. По-добра антиреклама на тези шарлатани няма.
Сега разбрахте ли откъде идват милионите за неприлично скъпите предизборни кампании на ПП, ДБ и на спасителите от СС? Кой плаща на троловете на Мирчев да ви блокират и докладват? Зад всеки "добър човек от промяната" стои един успял офицер от Държавна сигурност.
2.
Е, ай ся
25.03.2023 19:49:59
50
21
Лидерът на гр0б бил в Бургас, а ние не можем да коментираме под статиите. А тука може. Оставете народа да изрази своята безгранична любов към банкянския съдран капут.
1.
Спаси България
25.03.2023 19:24:38
48
21
Герб си отива.Първо в София,Пловдив и Варна, после в другите големи градове.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Черноморец 1919“ привлече петима, Корея и Драме остават „Черноморец 1919“ привлече петима, Корея и Драме остават Димитър Костадинов официално премина в „Локомотив“ (София) след силен сезон край морето Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! NAKED Beach посреща 3000 души на плажа в Бургас с DJ Gorro, DJ Pokera, Светлин Къслев, Manuel Riva, Dan Tanev и Matizze   Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Неизвестен извършител е подпалил служебните коли, които са били паркирани в централната част на македонската столица Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Закупиха птицефермата в село Черни връх  Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Чух хората и винаги ще ги чувам, заяви лидерът Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Потребителите трябва да внимават за подвеждащи оферти и съмнителни сайтове при пазаруване в интернет Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Кметът Марин Киров откри престижното състезание, което събира млади спортни таланти от четири държави Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение ПГТ „Иван Вазов“ в Слънчев бряг събра водещи експерти от Южна България за обмен на успешни бинарни практики Внезапно си отиде топ мениджърът на туризма по Южното Черноморие Внезапно си отиде топ мениджърът на туризма по Южното Черноморие Това  е българинът, който въведе у нас ол инклузив обслужването в големите хотели Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ Прогнозираното увеличение от 0,5 до 1 процентен пункт слага край на ерата на свръхевтиното жилищно кредитиране в България
Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Най-големият потрес в залата предизвика разкритието, че едно от изнасилванията е било извършено в мазето на семейния дом на престолонаследника принц Хокон Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Сделката между Вашингтон и Техеран предизвика безпрецедентен разрив и гневни обвинения в предателство Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков  Експозицията, разположена на първия и втория етаж на галерията, има за цел да разкрие многостранния и разнопосочен талант на автора
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня В България в часовете по трудово обучение учениците сглобяват табуретки, а в Китай сглобяват айфони. Виц на деня Виц на деня Върви си Червената шапчица из гората, а насреща вълкът.
- Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората?
- Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам с*кса...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В живота, както и във футбола, не можете да отидете далеч, без да знаете къде е страничната греда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори