Майката на Шакира в болница с тромб
Певицата не може да се премести в Маями заради болните си родители
Mайката на Шакира е била хоспитализирана по спешност, след като е открит кръвен съсирек в крака ѝ, предава "Мирър". Първоначално се говореше, че Нидия Рипол е получила инсулт, но медиите в Испания твърдят, че източници, близки до певицата, са разговаряли с американската испаноезична телевизия "Телемундо" и са заявили, че проблемът е свързан с дълбока венозна тромбоза. Източниците добавят, че състоянието не е засегнало мозъка ѝ.
Засега няма коментар от страна на 46-годишната колумбийска певица. Междувременно бащата на певицата - Уилям Мубарак, се възстановява бавно след операция, която претърпя миналата година. 91-годишният мъж беше хоспитализиран в Барселона след падане. Именно заради състоянието му, Шакира отложи преместването си в Маями с двете деца след раздялата с Пике, предава lupa.bg.
Майката на певицата е била приета по спешност в болница в петък миналата седмица. Сега тя е вън от опасност и се очаква да се върне у дома.
До неделя идва финансов обрат за тези три зодии
Сложете дафинов лист в хладилника за час - ето какво ще се случи
Чикагото от Игри на волята показа най-нежната си страна: Тя винаги ще е малкото ми момиченце
Почина Жужа - малката жена с огромен талант
От Ванга до Ружа Игнатова: Българите пренаредиха новите евробанкноти
Несебър кани жители и бизнес на онлайн среща за опазването на Стария град
Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ)
Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки
Президентските избори се очертават за 25 октомври, при балотаж - на 1 ноември
Румен Радев обвини прокуратурата, че блокира разследвания за крупна корупция
Ченгета тарашиха апартамент в Несебър, откриха канабис и райски газ
Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна

После ракия
Пуска планета пайнер и
Фърля къчове