Поредица от земетресения разлюляха Албания
Земетресението разтърси Албания около 2:42 ч., а епицентърът е на около девет километра от град Ерсек, близо до границата с Гърция
Албания беше разтърсена рано тази сутрин от последователни земетресения, най-силното от които беше с магнитуд 4,7 по скалата на Рихтер. Това показва справка на сайта на Европейския средиземноморски сеизмологичен център (EMSC).
Земетресението разтърси Албания около 2:42 ч., а епицентърът е на около девет километра от град Ерсек, близо до границата с Гърция.
Според албанските медии земетресението е усетено силно и в град Корча.
След това земетресение е регистрирано още едно земетресение, но с по-малък магнитуд, от 3,6 по скалата на Рихтер, а след това следват трусове от 3,4 и 2,4 градуса по Рихтер.
Засега няма данни за материални щети и пострадали.
Нов опасен вирус чука на вратата
Вяра и Надежда от тризначките пак искат да се връщат в Лондон
След тази рецепта за разядка никога повече няма да хвърляте великденските яйца
Почина Маргрет Николова - един от най-ярките гласове на българската поп музика
Внимание! Ако видите военна техника по пътищата, имайте предвид това
Нов удар срещу търговията на гласове (СНИМКИ)
Извънредно! Развръзка с изчезналия Митко
Земетресение разлюля Турция
Водно такси свързва България и Румъния
Вместо „Добър ден“: Според християнската традиция 40 дни след Великден се поздравяваме с „Христос воскресе“
София под полицейска блокада
Филм за легендарния Наим Сюлейманоглу е обявен на търг за 21 млн. лири
