×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Дясната клапа на сърцето ми блокира в "Сървайвър", обяви Филип Буков


23 Март 2023, Четвъртък, 11:19 ч.
Автор: Флагман

Беше ми много тежко, когато чух „Не може да продължите. Трябва да напуснете, за ваше добро е", споделя актьорът

Дясната клапа на сърцето на Филип Буков е блокирала в „Сървайвър“. Това показват изследванията в Доминикана на актьора, след като той припада четири пъти по време на снимките на предаването. Поради тази причина пулсът на звездата от няколко сериала пада, а понякога дори и спира.

Буков веднага е откаран в местна болница. Там прекарва 4 дни. Вързан е на системи. Лекарите го изследват за всичко възможно.

„За първи път ми се случва да припадам. Резултатите показаха, че съм получил блокаж на дясната клапа на сърцето. Направихме изследвания и след като се върнах, но все още не са готови“, обясни пред „България Днес“ Буков.

Заради сърдечния проблем той е принуден да напусне предаването. Лекарите му обясняват, че здравословното му състояние не позволява на звездата от „Татковци“ да продължи участието си.

Актьорът приема тежко новината. Той тренира здраво за предаването. Повечето от участниците го виждат като фаворит в шоуто, но Филип трябва да се откаже от мечтата си – да спечели титлата като последния оцелял. Буков приема новината със сълзи на очите.

„Беше ми много тежко, когато чух „Не може да продължите. Трябва да напуснете, за ваше добро е“. Не исках да отпадам. Същата тази вечер си легнах със сълзи на очите, понеже ме хвана много яд“, казва младият актьор.

Той признава, че докато е бил в болницата, не е разговарял с никой от близките си. Продукцията е общувала със семейството на актьора и гаджето му. Хората от екипа съобщавали на близките на Буков какво е състоянието му по време на престоя му в болницата.

„Към мен не е имало позвънявания, тъй като бях без телефон. След като отпаднах, разбрах, че екипът на Би Ти Ви се е свързал с майка ми“, обясни Буков.

Актьорът разказа и колко тежки са наистина условията на острова. Въпреки че бе от отбора на „Известните“ Буков и съплеменниците му получават само по един килограм ориз. Тази дажба е за една седмица.

„Наградите от игрите под формата на храна също не бяха много като количество. За 18 дена изгубих 10 килограма. Когато се прибрах в България, бях много гладен. Но не съм прекалявал, лакомията е порок. Предаването ме научи на много неща и едно от тях е, че храната не е даденост. Докато стигне до нашата трапеза, е необходим много труд и трябва да ценим този труд“, казва още Буков.

Въпреки че вече 2 седмици не е на острова, мястото и шоуто липсват на актьора. За кратко време Буков успява да се привърже към отбора и новото място. Най-много му липсват съплеменници и игрите. В шоуто Буков изгради силна връзка с ММА боеца Георги Валентинов.

„Беше адски вълнуващо“, казва за изживяванията си в „Сървайвър“ Филип и добавя, че му е тъжно, когато гледа от телевизора своите „братя и сестри“.

„Не пропускам епизод. Хваща ме носталгията, когато видя тези хора на острова.“

Филип има и своя фаворит за победител в шоуто.

Това е моделът Иван Булкин. Камерите не са показали силно приятелство между двамата мачовци, ала явно за няколкото седмици заедно те успяват да се опознаят добре и да изградят дори приятелство.

„Моят фаворит е Иван Булкин. Изключителен атлет, скромно момче, много почтен и като цяло смятам, че дава добър пример на подрастващите“, добавя Буков.

В същото време отборите в „Сървайвър“ вече не са същите. Благой Георгиев изгони от племето на „Известните“ готвачката Божана и актрисата Снежана Макавеева.

Джизъса трябваше да избере двама мъже и две жени от своето племе, които да преминат в противниковия отбор. От друга страна Едис Папа от „Воините“ трябваше да направи същото. От своя страна той прати при „Известните“ Тино, Светльо, Мария и Елина.


В категории: Лайфстайл


Коментари
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Новият акциз стигна до рафта: По-скъпите цигари вече заменят старите партиди Новият акциз стигна до рафта: По-скъпите цигари вече заменят старите партиди Промяната от 1 август се усеща постепенно в магазините, а следващото увеличение на налога е насрочено за март 2027 г. От капитан в МВР до овчар: Кой е Тодор Лапков, задържан след жестокото убийство край Съединение От капитан в МВР до овчар: Кой е Тодор Лапков, задържан след жестокото убийство край Съединение Преди три години той разказваше как е заменил напрежението в полицията с живот сред стадото, а днес фермата му е в центъра на разследване за смъртта на 21-годишен мъж Шеф Денисиньо превръща La Ferme в сцена за кулинарно шоу на живо Шеф Денисиньо превръща La Ferme в сцена за кулинарно шоу на живо На 21 август победителят от Hell’s Kitchen България идва в Бургас с авторско шестстепенно меню, live cooking и вечер, създадена специално за La Ferme Исторически момент! Започна възстановяването на паметника на Ал.Г.Коджакафалията в Бургас Исторически момент! Започна възстановяването на паметника на Ал.Г.Коджакафалията в Бургас Той ще бъде поставен максимално близо до оригиналното място, където е бил издигнат при смъртта на благодетеля преди повече от 100 години Четири отровени лешояда в "Централен Балкан", а пети е в критично състояние Четири отровени лешояда в "Централен Балкан", а пети е в критично състояние Птиците са открити край труп на крава до маршрута Паниците - връх Ботев, а полиция, ветеринарни власти и природозащитници претърсват района за още примамки Агресивен търговец нападна данъчни, събори инспектор и избяга с касовия си апарат Агресивен търговец нападна данъчни, събори инспектор и избяга с касовия си апарат Екшън като от криминален филм се разигра в самия пик на летния сезон в най-големия ни морски курорт Половин милион туристи в Бургас за Евровизия: Големите хотели вече са резервирани Половин милион туристи в Бургас за Евровизия: Големите хотели вече са резервирани В Ливърпул е имало близо 500 000  туристи, каза Евелина Пулева от Бургаската регионална туристическа камара и добави, че регионът ни може да поеме такъв капацитет Зловещо убийство край Съединение: Разчленено тяло в чувал, задържан е бивш полицай Зловещо убийство край Съединение: Разчленено тяло в чувал, задържан е бивш полицай Трупът е престоял няколко дни в овчарник, където задържаният се прехранвал като овчар Бургаските баби не са това, което бяха: Какво държи тази жена на ул. „Сливница“? Бургаските баби не са това, което бяха: Какво държи тази жена на ул. „Сливница“? Читателят ни Траян Ангелов изпрати любопитния кадър - пазарска торба в едната ръка, а в другата предмет, който прилича на малък револвер Министърът на туризма: Евровизия 2027 ще даде мощен старт на сезона по Черноморието Министърът на туризма: Евровизия 2027 ще даде мощен старт на сезона по Черноморието Той очаква над 1000 журналисти. Държавата готви повече полети и туристическа офанзива
Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Били Гибънс се сбогува с дългогодишния си приятел и обяви, че групата ще продължи напред, както Биърд би искал Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Само шест товарни кораба са преминали през Ормуз вчера, а напрежението изстреля Brent над 91 долара за барел Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Писателката впечатли международното жури със стихотворението „Живец“ от книгата си „Морето ми каза“ Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open Сред участниците са Михаил Гочев, Радослав Владимиров, Иван Притъргов и Марк Хаджижеков Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Българинът получи покана за празника на „виолетовите“, а на „Артемио Франки“ се събират Батистута, Баджо и още големи имена от историята на италианския футбол Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия Избирателната комисия обяви действащия държавен глава за победител, докато европейските наблюдатели отчетоха неравни условия в кампанията Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта Президентът на САЩ се върна към идеята си дни след първото изявление, а този път публикацията му в Truth Social изглежда далеч по-малко като шега Лавров за Румен Радев: Познавам го добре - някои устояват на натиска, други се пречупват Лавров за Румен Радев: Познавам го добре - някои устояват на натиска, други се пречупват Руският външен министър коментира отказа на България да участва в Коалицията на желаещите и постави позицията на премиера през призмата на националния интерес Край на "капарирането" на паркомясто в Гърция Край на "капарирането" на паркомясто в Гърция Новият гръцки пътен кодекс забранява самоволното заемане на улицата, а изключение има само при законно разрешение
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Клиент към сервитьора:
- До сега не бях ял нещо по-твърдо, от това пиле!
- Тогава Ви съветвам да опитате нашите пръжоли...
Виц на деня Виц на деня Една тинейджърка се приготвя за дискотека и майка и казва:
- Никъде няма да ходиш, обличай се и си лягай...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук ърся си работа като 'наблюдател на багери'. Имам 15 години опит в гледане на строежи през оградата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори