Пореден пиян шофьор кръстосва пътищата в Бургаско, задържаха го
Водачът е спрян от полицаи на КПП „Орловец”, пренощувал е в ареста
Мъж от бургаското село Драганово остана без книжка и ще трябва да ходи пеш в следващите няколко месеца, след като рутинна проверка на пътя в района на КПП „Орловец” завърши с ареста му. 47-годишният водач бил спрян от полицаи по пътя Карнобат-Айтос-Бургас около 1 ч. посред нощ. Униформените дори не подозирали, че мъжът е пиян.
Документите на 47-годишният човек били изрядни, но повдението му се сторило подозрително на полицаите и веднага била назначена проверка с дрегер.
Апаратът отчел солидните 2.63 промила алкохол в издишания от бургазлията въздух – количество, равняващо се на близо 350 милилитра твърд алкохол и малко над 5 пъти повече от максимално допустимата от Закона за движение по пътищата норма, при която човек не подлежи на наказателна отговорност или административно наказание.
Книжката на водачът е отнета, номерата на автомобила му – Шкода Фабия, свалени. 47-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
Правителството вдига с 5% заплатите на БДЖ, градския транспорт и Български пощи
Рецептата на баба за царски палачинки 3 в 1 се превърна в истински хит
Парламентът прие криминализиране на изхвърлянето на отпадъци на нерегламентирани места
Как да разпознаем развалено месо и какви рискове крие консумацията му
НС прие по-строги наказания за педофилия и детска порнография
Лайза Минели на 80 години - разказва за личния си път, успехите и трудностите
Откриха тяло на бебе на сметище в Сливен
Община Царево предприе спешни действия заради срутването на алеята в Ахтопол
Задържаха 27-годишна дилърка в Перник
Малена Замфирова претърпя нова операция след инцидента в Чехия
Апелативният съд в Бургас посрещна абитуриенти от ПГСАГ „Кольо Фичето“
Макрон приема Зеленски в Париж
