4-годишно момиченце стана жертва на сексуално посегателство в детската градина
Детето има травматично увреждане в резултат от действията на твърд предмет, показва лекарският преглед
4-годишно дете е станало жертва на сексуално посегателство в тоалетната на детската градина, която посещава.
Майката Ивелина Даскалова разказва, че вечерта, когато прибрала детето си вкъщи, то се оплакало, че нещо го лази в гащите. Отидохме до тоалетната и там видях, че има кръв.
Пред „Здравей, България” тя заяви, че веднага е сигнализирала за случая учителката на дъщеря ѝ Галя Василева, която пристигнала в дома им.
„Тя беше шокирана. Каза ми, че в детската градина не може да се случи подобно нещо", разказа Даскалова.
Момиченцето веднага било заведено в „Спешна помощ“, където минало лекарски преглед и травмите са освидетелствани. Според заключенията на лекаря, детето има травматично увреждане в резултат от действията на твърд предмет.
Никъде не съм подавала сигнал и никого не съм обвинявала. Институциите сами се задействаха, разказва майката. Тя обаче поискала да разбере кой е наранил дъщеря й и разбрала от нея, че го е направило друго дете от групата им в градината.
Майки на деца от същата градина обаче настояват, че това не може да се е случило там, защото учителките били постоянно с децата, наблюдавали ги и много добре се грижели за тях.
„Действително се установяват охлузвания и одрасквания в половата област на детето", заяви Борислава Бориславова, говорител на Районната прокуратура във Враца.
Назначена е и съдебна експертиза.
11 дни ол инклузив и бягство без плащане: Арестуваха семейство-тарикати на летището в Гран Канария
На косъм от удар край Арбанаси: Шофьор засече кола при забранено изпреварване
Небето изсипа ледени късове колкото яйца над Плетена
Денков: България изчезва от масата, където решават бъдещето на Европа
Нова световна корона за Меси? Неофициално е избран за №1 на Мондиал 2026
Бургас вече с 12 дефибрилатора, един от тях е на остров Света Анастасия
Злато за грации от Бургас: Балетните таланти на НУМСИ покориха световната сцена в Дъблин
Телефонът става личен портфейл: карта, книжка, фишове и данъци на един екран
Иво Мирчев: При Радев няма калинки - само копринки!
Рояци гигантски скакалци налазиха Истанбул, свързват ги с миграция от Балканите
Карнобат сложи фотоволтаици върху 6 социални центъра и купи електромобил

Лош материал-лоша продукция.
Айде отговорето къде дечицата ви на 4 години са видели порно и да си бъркат в разни дупки. Жокер - със сигурност не е в детската градина. Какво ли гледа тате какво ли гледа мама... дали пък сами не си ги пускат докато прищракват с дистанционното/таблета докато мама у социалните мрежи и т.н. Ама от къде толкоз мисъл в простите хора - няма как друг ще да е виновен
Как и кой допуска подобно нещо?
WTF?!?
И да, няма ли винаги възрастни около тях? Спят ли следобед? Може би тогава са сами? Каквото и както да се е случило, ако е вярно, това е безумие!