Извънредно! Апартамент пламна в блок 48 в ж.к.“Славейков“, настъпи масова паника и евакуация
Десетки живущи излязоха навън по пижами и анцузи
Апартамент на 8-ия етаж в блок 48 в бургаския ж.к.“Славейков“ пламна преди минути, съобщава от мястото на инцидента дежурният редактор на Флагман.бг.
Десетки живущи се евакуираха навън, а гъстият дим се спусна над целия жилищен комплекс.
"Около 20 часа започна да мирише на изгоряло. След няколко минути излизаха кълба с дим от прозореца на 8-ия етаж. Беше нещо страшно! Помислихме, че има жертви, а целият вход вече беше обгазен. Всички се евакуирахме и започнахме да звъним на телефон 112. Навън са бебета, възрастни жени, трудно подвижни хора. Настъпи голяма паника", каза Николай А. пред наш репортер.
Според информация на Флагман.бг пожарът е тръгнал от късо съединение на контакт, вграден в гардероба.
Пламъците се разпространили из цялото жилище за минути. Късмет е, че няма пострадали. Щетите са изцяло материални.
На мястото са 3 противопожарни екипа, 9 огнеборци и 4 патрулни автомобила, видя нашият репортер.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Mi ako po4nat da ska4at i te ?
Propadnala li e ili ot tamnoto taka
Ina4e asvaltirana nova ulicata
Ostava pojarnata da propadne v kanala
А хотела от Соца с пристроени нужници, има ли Каско?
Действувайте,че краят наближава и все някой трябва да пой,пере и глади ЯЛОВОТО....
Знаете си урока!?!?
Иначе... безкрайна самота....
PS: всяка една прилика с действителни лица и събития е просто случайна
КЮПРИЙСКИЯ КУЛТИВАТОР И ОСЕМЕНИТЕЛ!