Извънредно! Апартамент пламна в блок 48 в ж.к.“Славейков“, настъпи масова паника и евакуация
Десетки живущи излязоха навън по пижами и анцузи
Апартамент на 8-ия етаж в блок 48 в бургаския ж.к.“Славейков“ пламна преди минути, съобщава от мястото на инцидента дежурният редактор на Флагман.бг.
Десетки живущи се евакуираха навън, а гъстият дим се спусна над целия жилищен комплекс.
"Около 20 часа започна да мирише на изгоряло. След няколко минути излизаха кълба с дим от прозореца на 8-ия етаж. Беше нещо страшно! Помислихме, че има жертви, а целият вход вече беше обгазен. Всички се евакуирахме и започнахме да звъним на телефон 112. Навън са бебета, възрастни жени, трудно подвижни хора. Настъпи голяма паника", каза Николай А. пред наш репортер.
Според информация на Флагман.бг пожарът е тръгнал от късо съединение на контакт, вграден в гардероба.
Пламъците се разпространили из цялото жилище за минути. Късмет е, че няма пострадали. Щетите са изцяло материални.
На мястото са 3 противопожарни екипа, 9 огнеборци и 4 патрулни автомобила, видя нашият репортер.
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"

Mi ako po4nat da ska4at i te ?
Propadnala li e ili ot tamnoto taka
Ina4e asvaltirana nova ulicata
Ostava pojarnata da propadne v kanala
А хотела от Соца с пристроени нужници, има ли Каско?
Действувайте,че краят наближава и все някой трябва да пой,пере и глади ЯЛОВОТО....
Знаете си урока!?!?
Иначе... безкрайна самота....
PS: всяка една прилика с действителни лица и събития е просто случайна
КЮПРИЙСКИЯ КУЛТИВАТОР И ОСЕМЕНИТЕЛ!