Извънредно! Апартамент пламна в блок 48 в ж.к.“Славейков“, настъпи масова паника и евакуация
Десетки живущи излязоха навън по пижами и анцузи
Апартамент на 8-ия етаж в блок 48 в бургаския ж.к.“Славейков“ пламна преди минути, съобщава от мястото на инцидента дежурният редактор на Флагман.бг.
Десетки живущи се евакуираха навън, а гъстият дим се спусна над целия жилищен комплекс.
"Около 20 часа започна да мирише на изгоряло. След няколко минути излизаха кълба с дим от прозореца на 8-ия етаж. Беше нещо страшно! Помислихме, че има жертви, а целият вход вече беше обгазен. Всички се евакуирахме и започнахме да звъним на телефон 112. Навън са бебета, възрастни жени, трудно подвижни хора. Настъпи голяма паника", каза Николай А. пред наш репортер.
Според информация на Флагман.бг пожарът е тръгнал от късо съединение на контакт, вграден в гардероба.
Пламъците се разпространили из цялото жилище за минути. Късмет е, че няма пострадали. Щетите са изцяло материални.
На мястото са 3 противопожарни екипа, 9 огнеборци и 4 патрулни автомобила, видя нашият репортер.
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан

Mi ako po4nat da ska4at i te ?
Propadnala li e ili ot tamnoto taka
Ina4e asvaltirana nova ulicata
Ostava pojarnata da propadne v kanala
А хотела от Соца с пристроени нужници, има ли Каско?
Действувайте,че краят наближава и все някой трябва да пой,пере и глади ЯЛОВОТО....
Знаете си урока!?!?
Иначе... безкрайна самота....
PS: всяка една прилика с действителни лица и събития е просто случайна
КЮПРИЙСКИЯ КУЛТИВАТОР И ОСЕМЕНИТЕЛ!