Извънредно! Апартамент пламна в блок 48 в ж.к.“Славейков“, настъпи масова паника и евакуация
Десетки живущи излязоха навън по пижами и анцузи
Апартамент на 8-ия етаж в блок 48 в бургаския ж.к.“Славейков“ пламна преди минути, съобщава от мястото на инцидента дежурният редактор на Флагман.бг.
Десетки живущи се евакуираха навън, а гъстият дим се спусна над целия жилищен комплекс.
"Около 20 часа започна да мирише на изгоряло. След няколко минути излизаха кълба с дим от прозореца на 8-ия етаж. Беше нещо страшно! Помислихме, че има жертви, а целият вход вече беше обгазен. Всички се евакуирахме и започнахме да звъним на телефон 112. Навън са бебета, възрастни жени, трудно подвижни хора. Настъпи голяма паника", каза Николай А. пред наш репортер.
Според информация на Флагман.бг пожарът е тръгнал от късо съединение на контакт, вграден в гардероба.
Пламъците се разпространили из цялото жилище за минути. Късмет е, че няма пострадали. Щетите са изцяло материални.
На мястото са 3 противопожарни екипа, 9 огнеборци и 4 патрулни автомобила, видя нашият репортер.
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток

Mi ako po4nat da ska4at i te ?
Propadnala li e ili ot tamnoto taka
Ina4e asvaltirana nova ulicata
Ostava pojarnata da propadne v kanala
А хотела от Соца с пристроени нужници, има ли Каско?
Действувайте,че краят наближава и все някой трябва да пой,пере и глади ЯЛОВОТО....
Знаете си урока!?!?
Иначе... безкрайна самота....
PS: всяка една прилика с действителни лица и събития е просто случайна
КЮПРИЙСКИЯ КУЛТИВАТОР И ОСЕМЕНИТЕЛ!