Новото меню на DOCK 5 изненадва с предложения за всеки вкус (СНИМКИ)
Кулинарите и технолозите на DOCK 5 са ви подготвили свежи и интересни съчетания от вкусове
С началото на любимата пролет ресторант в DOCK 5 отново са ни приготвили нещо специално! Страхотно пролетно меню, което ще те накара да усетиш свежестта, аромата, щастието от пъстрите цветовете в чинията и спиращите дъха вкусове на всяко едно ястие.
„От 21 март ще имате възможност да се насладите на прекрасните пролетни ястия с разнообразие от вкусове, постарали сме се да се харесат на абсолютно всички“, издават от кухнята.

Майсторите и технолозите на DOCK 5 са ви подготвили една малко по-нетипична салата от спанак с ягоди, карамелизирано козе сирене, кедрови ядки, френски тост от козунак и малинов дресинг, както и една по-стандартна пролетна зелена салата с поширано яйце, чери домати и билкова фокача.
За любителите на месото те представят звездите в слънчевото меню: агнешкото и заешкото месо. Крехко приготвени, ароматни и сочни – да си оближеш пръстите! Няма как да пропуснем да споменем и деликатесът, готвен и харесван по цял свят – охлювите.

Разбира се в техните предложения може да откриете и безмесни ястия като спаначени кюфтенца върху катък с овче сирене и конфитирани чери домати.
„Иии...далеч не спираме до тук! Любимата част на може би повечето от вас е десертът. Страхотен, топящ се в устата, баски обгорял чийзкейк с бурбонска ванилия и карамелен сос. Този десерт ще завършите по неповторим начин всяка вечеря, обяд и ли ароматна кафе пауза през деня“, гарантират от ресторанта.
Ресторант DOCK 5 ви очаква. Посрещнете пролетта с широки обятия, слънчево настроение и много вкусна храна. За резервации: 088 512 2225.


Традиционна баница със сирене - лесна рецепта
Две огнища на антракс са открити и изолирани в България
Спортната звезда Кирил Милов: Тези шест минути ми се сториха цял век
Хиляди българи имат имен ден на 23 април
Слънцето си проправя път по Черноморието
Връчиха на директора на ОД на МВР-Бургас благодарствена грамота
Най-трудните зодии за сериозна връзка
България първа в негативна класация по смъртност от рак в ЕС
Буфон посочи 3 причини за краха на Италия
Отвориха пътя към ГКПП Малко Търново след трагедията
Пролетна диета за сваляне на зимните килограми
Флорентино Перес с решение за Винисиус
