×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Президентът Йотова ще търси служебен премиер в среща с шефовете на БНБ днес
  • Унгарската МОЛ купува руския мажоритарен дял в сръбската петролна компания НИС
  • Антъни Иванов също отива на допинг игрите
  • Продължават доставките на изтребители Mirage 2000 за Украйна
  • Оцветяват моста в Бургас в розово
  • САЩ обявиха мащабно военно учение в Близкия изток
  • 34-ото заседание на ОбС Средец се провежда днес, в дневния ред има 19 докладни
  • Днес се провежда редовно заседание на ОбС Карнобат, очаквайте подробности
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Безсънна нощ за лекари от Стара Загора, борят се за живота на четирима ранени при боя в Казанлък


Безсънна нощ за лекари от Стара Загора, борят се за живота на четирима ранени при боя в Казанлък
При боя пострадаха 18 човека. Един почина от наранявания, нанесени с ножове, брадви и сопи
21 Март 2023, Вторник, 08:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Остава загадка дали заради забранена любов или заради пари е пламнала войната между двата ромски клана

Четирима души, които след масовия бой в Казанлък са приети в УМБАЛ „Д-р Стоян Киркович“ – Стара Загора, са с опасност за живота. „Те имат черепно-мозъчни наранявания с множество фрактури на черепни кости. С прободно-прорезни рани по цялото тяло са“, каза пред Нова телевизия д-р Милена Василева.

„За четиримата роми се полагат усилия да оживеят. Други са настанени в лечебното заведение в Казанлък“, уточни кореспондентът Георги Манев. 

Директорът на ОДМВР в Стара Загора старши комисар Лазар Христов пък разкри, че са  задържани 11 души и три автомобила в близост до кръстовището, на което стана кръвопролитието. 

Един загинал при масовия бой с брадви в Казанлък, 7 са с опасност за живота

Сили на Жандармерията са изпратени в селата Тъжа и Манолово. Оттам са двете фамилии, които вчера се сбиха в Казанлък. В схватката участваха над 30 души.

При боя пострадаха 18 човека. Един почина от наранявания, нанесени с ножове, брадви и сопи.

„Двете ромски фамилии са участвали в дело за предишни свои свади. След като свършва заседанието единият клан от Тъжа били готови за боя, защото от коли, бусове запречват пътя на хората от другата група и започва разпрата“, разказва Георги Манев. 

„През ноември миналата година имаше брутален побой на метри от сградата на полицията в Казанлък. Отново същата банда започва тази разпра, но служителите на реда успели да спрат кървавата разпра“, добавя той.

„По целият паркинг сега са разпръснати счупени шишета. По асфалта още стоят кървавите петна. И мъже, и жени са участвали в боя. Не е ясно какво са делили ромите, но всички версии от любовни отношения до пари се обсъждат“, каза още Манев. 

Пред бТВ пък кметът на село Манолово каза, че загиналият при масовия бой в Казанлък е баща на две деца. Той е бил на 37 години и е трябвало да е част от дело за друг побой.

Таирови и Бижеви имат проблеми помежду си от години. 

Според местните искрата се запалва от нещо дребно, но понеже се движат с кирки и брадви - се стига до масовия бой и трагедията.

В Павел баня ще се следят училищата, където учат и децата на двете фамилии.


В категории: Стара Загора


10
Коментара
Мария АРНАУДОВА Това ли е новият ред на света? Това ли е новият ред на света? 28/01/2026, Сряда 14:05 5
Тервел ИЛИЕВ Това е най-красивата нотариуска в България Това е най-красивата нотариуска в България 28/01/2026, Сряда 12:41 3
10
Коментара по темата
10.
Да Габи
21.03.2023 15:20:04
0
0
Държавата е мащеха,затова и масово се емигрира...
9.
Габи
21.03.2023 14:18:46
0
6
Това е поредният пример ,че осигоряващите се и наистина болни българи са последната дупка на кавала в нашето здравеопазване. Тук много грижи и внимание се обръща ако си незаконно влязъл мигрант или живеещ на социални помощи вечно безработен ром. За тях линейките не закъсняват и винаги има свободни места в болниците.
8.
.....
21.03.2023 12:51:09
0
7
Много моля докторите да не си дават много зор за тия. Колкото по-малко от тях толкова по-добре
7.
Въхх
21.03.2023 12:35:07
0
13
За тези примати и безсънни нощи, до къде стигна тази наша държава. За тези примати само ограждения и лагери нищо друго не ги оправя, измет долна
6.
Ami
21.03.2023 12:18:37
0
14
За българи не може за цигани безсънна нощ.Оставяй ги там да се избиват.Те и да оживеят с нищо не са полезни.Не работят крадат .
5.
Педали
21.03.2023 09:49:15
1
45
Тия мангали дали са си платили осигуровките, а? Безсънна нощ за мангалите а българина чака с часове да го приеме лекар! И на всичкото отгоре си плаща такса! Да ви еба майката!!!
4.
Zapoznat
21.03.2023 09:37:48
3
16
Всеки който е бил в болница, може да му е ясно отношението и каква "безсънна" нощ са имали. Какво остава и за цигани ....
3.
Към докторите
21.03.2023 09:19:41
4
28
За първи път към доктор ще се обърна с призив за спокойствие, не си давайте зор да ги спасявате въобще ще почерпим за всеки починал мингиянин
2.
*********
21.03.2023 09:03:16
1
20
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
Stenly
21.03.2023 08:42:32
0
48
Вкарайте ги в затвора и повече от там да не излязат . Циганска държава !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Инфлуенсъри и ИИ влияят на решенията на младите за здравето Инфлуенсъри и ИИ влияят на решенията на младите за здравето Иван Неделчев предупреди за рискове при сляпо следване на онлайн съвети за хранене и спорт Никола Пелц получава 1 милион долара месечни джобни от баща си Никола Пелц получава 1 милион долара месечни джобни от баща си Твърдението поставя в контраст подхода на семейство Пелц и Бекъм към парите и независимостта Пореден отказ за вакантното място на служебен министър-председател в България Пореден отказ за вакантното място на служебен министър-председател в България Колко струва покупко-продажбата на имот: всички такси и разходи, които трябва да предвидите Колко струва покупко-продажбата на имот: всички такси и разходи, които трябва да предвидите Нотариалната такса се изчислява на база продажната цена на имота, посочена в нотариалния акт, или върху данъчната оценка, когато тя е по-висока Бившият полицай, убил баба си в Пловдив, ще гние в затвора Бившият полицай, убил баба си в Пловдив, ще гние в затвора Присъдата на Иван Дачев бе увеличена  Труп на мъж шокира в Поморие Труп на мъж шокира в Поморие 54-годишният работник е издъхнал по време на разтоварване в складова база Премиера на късометражния филм „Нас, които ни няма“ на 1 февруари в Културен дом НХК Премиера на късометражния филм „Нас, които ни няма“ на 1 февруари в Културен дом НХК Филмът е адаптация по едноименния награждаван и номиниран роман на бургаската писателка Антония Апостолова Жената на министъра на културата Мариан Бачев прави масажи за 63 евро Жената на министъра на културата Мариан Бачев прави масажи за 63 евро Луксозното ѝ козметично пространство в центъра на София отдавна не е тайна за дамите от артистичните и модните среди Това е най-красивата нотариуска в България Това е най-красивата нотариуска в България Критиците на нотариус Якова настояват, че клиентът „не търси сексапил, а професионализъм“ Тихомир Янакиев: В „12 без 5“ правителство в оставка реши съдбата на остров Св. Кирик и Юлита, не е редно! Тихомир Янакиев: В „12 без 5“ правителство в оставка реши съдбата на остров Св. Кирик и Юлита, не е редно! Бъдещето на острова трябва да бъде решено от местната общност, а не от централизирани държавни структури, които не познават реалния контекст, нужди и потенциал на мястото, категоричен е кметът
Това ли е новият ред на света? Това ли е новият ред на света? Разгледайте внимателно тези два фотоса    Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Темата на срещата е била присъствието на федерални имиграционни служители в града Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Собственикът на еротичния бар Димитър Донов, управителят на заведението Николай Димитров и Алит Алит от Варна, за когото се твърди, че е извършвал сводническа дейност, застанаха за последен път пред Районния съд Граничен полицай простреля човек Граничен полицай простреля човек Инцидентът се случва в малкия град Аривака, а разследването може да отнеме време Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Вижте какви мерки се прилагат Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Става въпрос за Сараево  Изненадващ фаворит за вътрешен министър в служебния кабинет Изненадващ фаворит за вътрешен министър в служебния кабинет Емил Ганчев е бивш заместник-министър на вътрешните работи в служебния кабинет на Стефан Янев през 2021 година Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Жулиенът, рецептата за който ще споделим по-долу, е горещо ястие от френски произход, в което съставките (обикновено гъби, пилешко месо или морски дарове) се нарязват на ситно и се пекат в кремообразен сос под коричка от сирене Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Много хора смятат, че колкото повече дрехи натъпчат, толкова по-икономично ще бъде прането. Други пък пускат пералнята почти празна, за да „не се мачкат“ дрехите. И в двата случая резултатът не е добър Само във Флагман.бг! Ето как изглежда реално държавният преврат в Китай Само във Флагман.бг! Ето как изглежда реално държавният преврат в Китай Тихи чистки, „сърдечни пристъпи", взрив в тунел и изтрита новина – сигналите за борба за власт в Пекин
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня Той:
- В джоба ти намерих патрони и бележка на арабски.
Тя:
- Идиот, това са анални свещички и рецепта от доктора.
Виц на деня Виц на деня Докторе, не мога да издържам повече на тази диета! По време на с*кс отхапах на мъжа ми ухото!
- Бели кахъри, не повече от 40 калории.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При младите самоубийството е зов за помощ, а при старите - само молба за смърт
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори