×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Асен Тутеков ще е и.ф председател на Държавна агенция „Разузнаване“
  • Депутатите въведоха съдебен контрол върху 72-часовото прокурорско задържане
  • Г-7 ще произвежда ракети с голям обсег директно в Украйна
  • Вижте верните отговори от НВО по български език и литература за 10.клас
  • Издирват шофьор след инцидент със загинал мъж край Ценово
  • ЕК препоръчва България да подобри киберсигурността и обучението в новите технологии
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Експлозии разтърсиха Крим, украинците взели на мушка руски ракети „Калибър“


Експлозии разтърсиха Крим, украинците взели на мушка руски ракети „Калибър“
Покривът на магазин в град Джанкой е разрушен след взрива
21 Март 2023, Вторник, 06:44 ч.
Автор: Флагман.БГ

Поразен е обаче магазин, има ранен

Украинското министерство на отбраната заяви, че взрив в град Джанкой, разположен в северната част на Кримския полуостров, е унищожил крилати ракети на руския Черноморски флот, предаде Ройтерс, цитирана от БТА. 

Властите в Крим обаче опровергаха информацията и заявиха, че е имало нападение с дронове от украинска страна, но не са били нанесени щети на железопътната линия и инфраструктурата в северната част на полуострова, допълва ТАСС.

"Експлозия в град Джанкой в северната част на временно окупирания Крим унищожи руски крилати ракети "Калибър" при превозването им с железопътен транспорт", заяви в социалните мрежи Главното управление на разузнаването (ГУР) към украинското министерство на отбраната.

 

ГУР допълва, че ракетите, предназначени за изстрелване от наземни кораби на руския Черноморски флот, са имали оперативен обсег от повече от 2500 километра на сушата и 375 километра в морето.

"В околностите на Джанкой се е активирала системата за ПВО. По предварителни данни отломките са повредили къща и магазин. За съжаление един човек е ранен", заяви губернаторът на Крим Сергей Аксьонов. "Железопътната линия и инфраструктурата не са повредени. Влаковете се движат по разписание", написа в "Телеграм“ неговият съветник Олег Крючков. 

 

Целта на всички свалени в над Крим дронове са били граждански обекти, тъй като наблизо няма военни съоръжения. Същевременно всеки дрон е съдържал експлозиви и шрапнели, допълни Крючков.

Руският Телеграм канал „Операция Z: Военкоры Русской Весны“ разпространи снимки и видеоклипове, на които се вижда взривеният магазин. Както виждаме, дронът е влетял в покрива на търговския обект, пише изданието. 

Кметът на Джанкой Игорь Ивин уточни, че има разрушения и в съседната къща на улица „Южна“. От осколки е ранен 33-годишен мъж. Той е настанен в болница, но без опасност за живота. 

 


В категории: Войната в Украйна


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
21
Коментара
Емел МАХМУД МВР ще лови джигити с дронове МВР ще лови джигити с дронове 17/06/2026, Сряда 13:39 0
21
Коментара по темата
21.
До 14
21.03.2023 13:25:55
5
2
Тези откровенни дебилщини ги разправяй на другите деца пред блока!!
С непълнолетни комплексарчета не ми се спори!
20.
:)))
21.03.2023 13:13:39
7
6
Всеки ден доставки на оръжие, 200 милиарда заеми за контраофанзива, помощ на Нато, помощи от не знам си кой още и един счупен павилион :)))) Смях в залата :)
19.
до 15
21.03.2023 11:25:45
4
7
Преди около година в ресторанта до бившия хотел Сливен в гр.Сливен на съседната маса имаше военни от България и от САЩ. Нашите се държаха добре, но не може да се каже същото за американците.Говорене на висок глас, на моменти викане, подигравка със сервитьорките и опити за пускане на ръка към момичетата.Ако това е нормалното поведение на американците - мерси.
18.
Руското барахло
21.03.2023 10:15:22
4
17
АналоГовнетното ПВО пак спи дълбок сън. От една година изстрелват по цивилни обекти в Украйна ракети съветските С-300 които са за ПВО, но са приложими и за наземни цели. Всеки път когато има укро атаки по Крим и руска територия, военни експерти в Русия критикуват командването, че хаби С-300 за цивилни цели, а руското въздушно пространство е разграден двор.
https://youtu.be/kjcia2mYYaU
Това е удара по най-голямото военно летище в Крим, Саки Новофьодоровка при който удар Русия загуби десетки самолети, хеликоптери и пилоти.
Тогава фейк командването заяви официално, че експлозиите били от горещото време и неправилно съхранение на авиобомбите и ракетите с които са въоръжени самолетите. По-тъпа лъжа не можаха да измислят, кремълските лумпени.
17.
Воевода
21.03.2023 10:03:23
47
11
Пускайте ракетите към украйна да изпепелят всички градове. Трепане му е майката само на тези кърлежи украински. Какво ги чакат още руснаците 5-6 Кинжала по киев и да приключват с тези боклуци долни украински.
16.
1
21.03.2023 09:58:31
6
33
Да бе нямало нищо пак руски лъжи путлерски педя човек лакът лъжа последните видеа граждани чува се хуярит вокзал гара мощни взривове автомати стрелба вървят като изоглавени орките по улиците усещат скоро бягство като Изюм копаят окопи плажове Крим хаха ама кат взривят моста HIMARS ще се давят като власи Тутракан крепост превземаме 1916
15.
До 12 "до 11"
21.03.2023 09:49:48
7
13
Стига ревност и омраза!
Американци не сме виждали, камо ли да се държат като собственици. Всички те знаят кой си. Личната ти неприязън и ревност си е твой личен проблем. Майката ти преди да избяга от къщи, започна добре платена работа в базата и ти купуваше всичко. Тогава ти много хвалеше американците, продажнико.
Това че после майка ти се влюби във тъмнокож амарикански военен и напусна дома ви си е неин избор, тя има право на щастие. А ти ревнив рогльо, можеше да мразиш и нигерийците, ако майка ти се бе влюбила в нигериец. Ганьовски ригиносец.
14.
До 12
21.03.2023 09:47:11
10
24
Я ни просветли къде са тези американски бази? В България има по споразумение със съюзниците ни до 2500 американски военни на 4 локации, който са си наши бази.

Кога в България е имало руска военна база ли? На практика от 1945 до 1989 ВСЯКА българска военна база е била РУСКА.
Сталин и Чърчил подписват на Московската конференция тайното споразумение на процентите, с което на СССР се дава 80% от България. Какви са били базите ни според теб?
13.
Бой по руските фашисти
21.03.2023 09:39:43
8
27
Ушанки,вън от Украйна!
Путлер в затвора !
Свобода за украинския и руския народи.
12.
До 11
21.03.2023 09:12:59
60
16
А петте американски военни бази, не ги ли виждаш ве, зомбирано олигофренче??
Кога в България е имало руска военна база?
Ще ми кажеш ли, куха лейко!!
Пак повтарям- американски, а не натовски бази!! И се държат като собственици!
11.
Много блядь бе
21.03.2023 08:58:02
18
52
Много предателска руска мърша, това България ли е или кво. Аз един с американско знаме не съм видял, докато русоробите не си вадят от аналите руските знамена. Махайте се от държавата ни ве, българомразци, отивайте на ма...... в просия при великия путкин.
10.
ГНУСНА УКРОПРОПАГАНДА
21.03.2023 08:49:32
63
23
Временно окупиран бил Крим?
Първо не е окупиран,защото е имало референдум на който е взето решение за присъединяване към Русия,второ не е временно,защото това продължава вече 9 години и няма никакъв,дори и теоретичен шанс това положение да се промени! Да се знае от нашите евро глобалисти - гъзоблизци и народни предатели!!!
9.
Самоков
21.03.2023 08:28:47
46
23
Абе нз кой печели войната ма само клипчета на умрели и пленени украйнци в нета до сега обратното не съм видял
8.
Titi
21.03.2023 08:22:40
19
49
Нападнаха Киев да сменят правителството, след година великата армия е до руската граница в Донбад.
Щеше да побеждават НАТО, обосрахасе срещу украинците.
https://youtu.be/UQH8CVnrZxs
Кремълските версии превърнаха огромна страна в психушка.
https://youtu.be/UQH8CVnrZxs
Свалили всички дронове, а на земята експлозии. Според някои бг пациенти, когато ПВО свали дрон, експлозията, не е въе въздуха, а на земята. Да се чудиш каква функцията на ПВО-то.
Видеото го гледа цял свят и кремълската психушка, пак става за майтап.
7.
1234
21.03.2023 08:13:04
3
5
Джанкьой, Джанкьой...
6.
Titi
21.03.2023 08:06:56
61
29
Слава кокаина!Пореден украински фейк. Повредили магазин.
5.
123
21.03.2023 08:03:52
57
36
Гледах на видео опита за украинска атака над Джамкое и ударените от ПВО безпилотници. Та те бяха над жилищен квартал. Що за украински фейк писания.
4.
Мръсни блядове
21.03.2023 08:00:28
40
65
Давайте им колкото може повече оръжия на украинците да пометат руската сган и да ги натирят в северна монголия която наричат русия. Долна педофило-изнасилваческа паплач.
3.
12
21.03.2023 07:32:54
58
34
Вместо по ракети отломки на без
пилотник попаднали в магазин. Голяма хвалба пада.
2.
Особено
21.03.2023 07:27:00
38
79
ми хареса израза "наземно базирани" кораби.
Веднага се сетих за рашкия флагман "москва", който е наземно базиран на дъното на Черно море.
Все повече техни кораби ще се базират там.
;)
1.
Русня пздц
21.03.2023 07:10:52
52
110
Слава Украине
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Една от най-големите групи за трафик на мигранти у нас е действала в Айтос, разбиха я при мащабна акция Една от най-големите групи за трафик на мигранти у нас е действала в Айтос, разбиха я при мащабна акция Тя е действала в България от август 2025 г. Николай Димитров: Общинският център за култура и образование „Артиум“ е сърцето на културния, духовния и социален живот в Несебър Николай Димитров: Общинският център за култура и образование „Артиум“ е сърцето на културния, духовния и социален живот в Несебър В многофункционалната сграда се организират и множество благотворителни инициативи, символ на обществена солидарност и подкрепа Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Екстремните климатични явления активираха червени кодове за опасно време на Балканите, докато учените предупреждават за сериозни рискове за здравето и критичната инфраструктура Задържаха за 72 часа Максим, който уби с БМВ-то си момиче на тротоара в Свети Влас Задържаха за 72 часа Максим, който уби с БМВ-то си момиче на тротоара в Свети Влас 21-годишният бургазлия се е движел с висока скорост в градска среда и е загубил контрол на бавареца, което е довело до инцидента Повдигнаха две обвинения на инфлуенсъра Стоян Колев, ще го пратят ли в затвора Повдигнаха две обвинения на инфлуенсъра Стоян Колев, ще го пратят ли в затвора Той е задържан за 72 часа Горската система е в тежко финансово състояние след 3 години бездействие Горската система е в тежко финансово състояние след 3 години бездействие В ЮИДП-Сливен от 1158 служители едва 12 са на възраст до 25 години - липсата на кадри е обезпокоителна, каза новият директор на Държавното горско предприятие инж. Деян Белемезов 15 години след трагедията с Валя: Прости ли почернената майка на убийцата ѝ (ВИДЕО/СНИМКИ) 15 години след трагедията с Валя: Прости ли почернената майка на убийцата ѝ (ВИДЕО/СНИМКИ) В знак на почит ключово кръстовище в Бургас бе обсипано с цветя, а Мария Димитрова отново повдигна въпроса за бавното правосъдие и черната статистика на пътя Спад на еуфорията: Цените на селските и извънградските имоти се успокоиха Спад на еуфорията: Цените на селските и извънградските имоти се успокоиха Ръстът на стойностите преминава към умерени едноцифрени нива на фона на засиленото участие на банковото финансиране Тежка катастрофа край Якоруда, трима са ранени, а двама загинаха Тежка катастрофа край Якоруда, трима са ранени, а двама загинаха Челният сблъсък е бил между Опел и товарен автомобил Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни Неочаквана идея може да промени плановете и да даде мощен тласък към ново начало
Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Екстремните климатични явления активираха червени кодове за опасно време на Балканите, докато учените предупреждават за сериозни рискове за здравето и критичната инфраструктура След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна? След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна? Лидерите на Г-7 приветстваха споразумението между САЩ и Иран Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж Хакан Фидан потвърди липсата на покана на пресконференция в Москва DeepSeek вече е най-скъпият старпът в Китай в областта на AI DeepSeek вече е най-скъпият старпът в Китай в областта на AI Всички инвеститори, с изключение на Националния инвестиционен фонд, не са инвестирали директно в DeepSeek Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Специфичният шум от леките превозни средства затруднява работата на системите за противовъздушна отбрана в Крим Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Проучване на социологическата агенция отчита сериозно влошаване на жизнения стандарт и затруднения при покриването на транспортните и жилищните разходи Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Докладчикът Томас Вайс поиска поправката, поощряваща работата на историческата комисия, да отпадне от доклада за напредъка на Скопие за членство в ЕС Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Пациентът заведе иск за сериозна лекарска небрежност след 42 излишни медицински процедури B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс Бомбардировачът, способен да носи ядрено оръжие, е паднал на летището малко след излитане Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Жена праща мъжа си до магазина:
- Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло.
Мъжът се връща с половин литър водка:
- За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.
Виц на деня Виц на деня Жена при доктора:
- Струва ми се, че мъжът ми има някакво психическо заболяване. Понякога с часове го моля да ми купи дрехи или кола, а той нищо не чува.
- Това не е болест. Това е талант!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако след нощна смяна вечно е засмяна, значи е за смяна.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори