Боряна от „Ергенът“ съкрушена: Евгени ме „опъна“ и ме изхвърли като парцал! Не искам да го виждам и на снимка
Той я намирал за най-секси от всички участнички заради безумно дългите й крака
Боряна Лекова е първата, която Евгени Генчев обезчести по време на снимките на предаването „Ергенът“. Това, разбира се, е останало скрито от зрителите, защото продуцентите решили да не злепоставят Боби и пианиста.
Всъщност музикантът имал право да кани в квартирата си определен брой жени, ако пожелае. Първата, която избрал, била именно Боряна.
Той я намирал за най-секси от всички участнички заради безумно дългите й крака. Затова побързал да й се нахвърли сексуално и набързо преспал с нея. Малко преди това всички зрители видяха, че я пробва дали го възбужда с целувки на диванчето в градината.
Евгени обаче се отнесъл с нея като с евтина уличница. След секса тотално я забравил и накрая изобщо не си и помислил тя да спечели.
Според пианиста Боряна ставала само за секс и не била жена за него. Това дълбоко я обидило и тя била категорична, че не иска да вижда Евгени и на снимка дори.
„Той се възползва от мен. Мислех, че е свястно момче, а след като преспахме, повече не се сети за мен“, оплака се Боряна.
Евгени и до днес не отрича, че Боряна най-много му е харесала визуално, но не видял нищо общо в характерите им. Затова решил, че нямат бъдеще.
Източник: Crimesbg.com
Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи"
Къде е Пол Бия? 93-годишният президент на Камерун не се е върнал от Европа повече от два месеца
САЩ и Иран се разбраха да удължат срока на примирието, остава спорът колко дълго
ИПБ поиска спиране на новите камери в София: Металните конструкции застрашават живота
Сделка оръжия срещу фентанил: Арестуваха в Чехия четирима, свързвани с картела Халиско
Ваканцията в Гърция удря нов рекорд: Бензинът на островите мина 2,50 евро
Стоян Колев отива на съд за екшъна на АМ "Тракия", кокаина и скандала в Съдебната палата
Проучване: Домати всеки ден са свързани с по-малко мазнини в черния дроб
Джок Полфрийман коментира убийството на Георги Кузев и Андрей Монов
Дават пари от ЕС за работа в малък град или село, плащат наем и транспорт за година
Камион удари мантинела на АМ Тракия и продължи, водачът светна за две дроги
Опасността край ЕМКО остава: Откриха три невзривени боеприпаса извън терена

ще има и бременни, бой, кючеци.
Край.