×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Ергенът" Евгени преспал с Боряна


19 Март 2023, Неделя, 14:21 ч.
Автор: Флагман.БГ

Това се случило още по време на снимките на предаването

 

Пианистът Евгени Генчев е прекарал през леглото си хубавицата Боряна Лекова от Перник, издават от кухнята на шоуто „Ергенът", предава "Уикенд". Това се случило още по време на снимките на предаването.

Разбира се, камерите не са заснели подробности от интимните им преживявания, но дългокраката брюнетка се похвалила, че с музи-канта са стигнали докрай.

Евгени имал право да покани част от претендентките във вилата си и се спрял на Боряна. Че е привлечен от нея, пролича и в един от последните епизоди, когато се натискаха в градината на имението.

Загорелият пианист така награби перничанката, че сигурно щеше да свърши още на пейката, ако не бяха камерите. За по-сериозни чувства обаче не можело да става дума. Привличането им било само на физическо ниво, издават запознати.

“Харизматичен, интелигентен, емоционален”, с тези думи Боряна обрисува виртуозния музикант. Тя допълва, че се e чувствала страхотно по време на участието си в шоуто.

Евгени успял да я предразположи, защото имал специално отношение към нея. “Това в най-голямото приключение в живота ми - емоция, която ми е трудно да опиша с думи. Всичко стана на шега - исках да предизвикам себе си, да изляза от зоната си на комфорт. Имах нужда да изживея нещо различно и разтърсващо. Почти през цялото време имах страшно притеснение от камерите, в началото бе най-осезаемо", коментира Лекова в социалната мрежа.

Боряна потвърди, че участничките нямали достатъчно време за сън, защото снимали до късно през нощта. „Вечерните коктейли продължаваха между 3 и 5 часа. Трудно е да кажа, защото нямахме представа за времето. Нямахме достъп и до телефоните си. Да се откъснеш изцяло от външен свят, безда имаш представа за него - уникално! Бих го повторила!" разказва 2 9 - годишната мома.

Хубавицата е от Перник и се занимава с продажба на автомобили. Определя се като „изключително усмихната, лъчезарна, образована и стилна млада дама", но признава, че не е напълно удовлетворена от постигнатото до момента- както в личен, така и в професионален план. Имала е няколко неуспешни връзки в миналото, ала горчивият опит в любовта не е убил надеждата ѝ, че някой ден все пак ще срещне правилния мъж. Едва ли обаче това е Евгени.

Пианистът от Пловдив бил доста палав и се е целувал с почти всички участнички в предаването, а с Боряна стигнал и до леглото.

 


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Клиент измами бургаски таксиджия с 387 евро Клиент измами бургаски таксиджия с 387 евро 28/08/2026, Петък 12:30 3
Михаил ДИМИТРОВ Почина кралят на Норвегия Почина кралят на Норвегия 28/08/2026, Петък 11:37 2
11
Коментара по темата
11.
.
21.03.2023 19:37:25
1
3
Валерия по-красива от тази
10.
Ззз
21.03.2023 12:50:17
1
4
По принцип подобни "палувания"са унизителни по равно! Няма "ама тя/той ми се предложи,много се изложи..!Личност на висота няма да отиде да разменя слюнки и т.н.с кого да е.
9.
Бре
21.03.2023 06:46:26
0
5
Ей откога ме мъчи този въпрос ще спи ли Евгени с някоя.Важно беше .Вече го местим у другия крачол.
Браво на журналиста отразил новината.
Хвала.
8.
Курдо Коленко
20.03.2023 23:10:27
1
6
Тъпанът спал с курвето. Ами да не е спал, а да е ебал!
7.
Шогун
20.03.2023 20:24:50
0
9
Какво добро дело направих те днес.... помогнахте ли на някой в беда животно човек не е нужно много всеки ден една добра дума и благодарност че Господ вие оставил живи още един ден човешкият живот е един ден Правете добро....ще се изненадате колко добре ще ви се отрази
6.
Парясник
20.03.2023 15:31:48
0
12
Изключително важна,екзистенциална новина за България !Дет се вика,само за тва живеем-да знаем този субект(музи-кант)с коя от тез...моми е мачкал чаршафа.
5.
Искам секс
20.03.2023 09:46:34
6
8
Изглежда яка и секси! Искам контакт за едно ч*кане. Чакам те котенце!
4.
Ами
20.03.2023 08:50:40
2
9
Тя бута коматя!
3.
Мадуро
19.03.2023 20:37:42
4
14
Тоя мургавия ..май от мааалата..
2.
Chepo
19.03.2023 15:53:21
3
25
Педя човек лакът инструмент да ги пердаши тез шаврантии,да не се излага,евеш и бягаш,че отъране няма.
1.
Елисавета
19.03.2023 15:52:09
3
15
Познавам я много добре на нея също и се носи славата че е бръм бръм
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Българите не обичат да плащат за филми и музика: Страната ни е последна в ЕС Българите не обичат да плащат за филми и музика: Страната ни е последна в ЕС Само 9,3% от интернет потребителите имат платен абонамент за филми, сериали или спорт, при средно 33% в Европейския съюз Арестуваха екоактивистка при визитата на Радев в пострадалото от наводнение с. Струмяни Арестуваха екоактивистка при визитата на Радев в пострадалото от наводнение с. Струмяни Името ѝ е Гергана Петрова, а канали, поддържащи лявата политика у нас, побързаха да я определят като „журналист” и „критик на управлението” 4-годишно момиченце блъснато в Карнобат, пострадаха и две деца при верижна катастрофа 4-годишно момиченце блъснато в Карнобат, пострадаха и две деца при верижна катастрофа Трима поляци са ранени след удар между три автомобила на пътя Варна-Бургас 22-годишен криминално проявен спипан с пико и канабис в Поморие 22-годишен криминално проявен спипан с пико и канабис в Поморие Полицаите иззели общо 8 грама наркотични вещества, мъжът е задържан за 24 часа Клиент измами бургаски таксиджия с 387 евро Клиент измами бургаски таксиджия с 387 евро 28-годишният осъждан софиянец поискал първо 47 евро, после още 85 и продължил по същата схема, докато накрая изчезнал ДЗИ предупреди клиенти за възможно изтичане на лични данни, внимавайте с непознатите номера ДЗИ предупреди клиенти за възможно изтичане на лични данни, внимавайте с непознатите номера Застрахователят предупреждава за подозрителни обаждания, имейли и линкове, чрез които може да бъде поискана допълнителна лична информация По-малко бюрокрация за туризма: Бургаският депутат Димитър Найденов с важна законова промяна По-малко бюрокрация за туризма: Бургаският депутат Димитър Найденов с важна законова промяна Бургаският народен представител от ДБ е вносител на законопроект, който премахва годишната декларация за туристическия данък и предвижда данните да стигат служебно от ЕСТИ до общините Нова порция горещини ще ни сервира последният ден на август, прогнозира проф. Рачев Нова порция горещини ще ни сервира последният ден на август, прогнозира проф. Рачев Във Видин се очакват до 35 градуса, а подобрение на критично ниското ниво на Дунав може да има около 9-10 септември Радев: Части от заглушителя в Драгалевци са били изтръгнати преди акцията Радев: Части от заглушителя в Драгалевци са били изтръгнати преди акцията Премиерът заяви, че службите издирват липсващите компоненти, а прокуратурата вече потвърди данни за заглушаване 719 000 къса цигари, скрити сред възглавници, спряха на Дунав мост при Видин 719 000 къса цигари, скрити сред възглавници, спряха на Дунав мост при Видин Камионът пътувал от България за Австрия, а на българския шофьор е съставен акт по Закона за акцизите и данъчните складове
Белгия пише директно в рекламите: "Алкохолът вреди на здравето", пивоварите отвърнаха с протест Белгия пише директно в рекламите: "Алкохолът вреди на здравето", пивоварите отвърнаха с протест Правителството затяга правилата за алкохолната реклама, а производителите предупреждават, че новото послание поставя знак за равенство между злоупотребата и умерената консумация 94-годишна жена оцеля в калния ад в Непал, спасители я извадиха с багер 94-годишна жена оцеля в калния ад в Непал, спасители я извадиха с багер Гунакешари Бохара е единствената оцеляла от дом за възрастни, пометен от стихията, стотици продължават да се издирват Почина кралят на Норвегия Почина кралят на Норвегия Харалд V, най-дълго управлявалият монарх в Европа Любовникът убил съпруга, вдовицата му помогнала да прикрие следите Любовникът убил съпруга, вдовицата му помогнала да прикрие следите Четири години след смъртта на Удо Ланге прокуратурата привлече Елизабет Ланге като обвиняема Потопът в Непал взе 469 жертви, над 1400 души са в неизвестност Потопът в Непал взе 469 жертви, над 1400 души са в неизвестност Спасителите продължават издирването, а разширяващо се езеро на границата с Китай носи нов риск 469 жертви след потопа в Непал, нова заплаха надвисна над опустошените райони 469 жертви след потопа в Непал, нова заплаха надвисна над опустошените райони Повече от 1000 души остават в неизвестност, а спасителите разкопават кал и отломки с тежка техника Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения Трусът е с магнитуд между 4,7 и 5,0 и е регистриран в Северен Тибет, докато властите вече следят и риск от преливане на бариерно езеро Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото Астрономическото лято през 2027 г. ще настъпи на 21 юни, а до най-чакания сезон остават 298 дни Украинските дронове удариха тежко „Лукойл“: Трите най-големи рафинерии в Русия спряха Украинските дронове удариха тежко „Лукойл“: Трите най-големи рафинерии в Русия спряха След Волгоград и Перм извън работа остана и NORSI край Нижни Новгород, а Москва вече търси повече готови горива отвън 28 души висяха с главата надолу близо половин час: Две момичета получиха по 275 хил. долара обезщетение 28 души висяха с главата надолу близо половин час: Две момичета получиха по 275 хил. долара обезщетение Атракционът AtmosFEAR в Портланд блокира на около 15 метра височина, част от хората повръщали и губели чувствителност в крайниците, а две години по-късно съдът оцени травмата на стотици хиляди долари
Проф. Рачев, синоптик: Проф. Рачев, синоптик: Ще започне и новата поредна порция горещини. Светкавиците и мълниите са за декор
Виц на деня Виц на деня Внуче към баба си:
- Ох ма бабооо, много са хубави тези лешници.
- Да бабе, знам. Нямам зъби и остават от шоколадовите бонбони.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, попаднах на супер промоция! Купих на половин цена две автомобилни гуми.
- Но защо... ние нали нямаме кола!?
- Аз казвам ли ти нещо, когато си купуваш сутиен?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато всичко е загубено, остава бъдещето
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори