×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • БСП ще настоява за промяна и изкореняване на плоския данък
  • Администрацията на Тръмп досега е отменила 80 000 неимигрантски визи
  • 25% от децата в начална училищна възраст в Европа страдат от наднормено тегло
  • Извънредно положение във Филипините след тайфуна Калмаеги, жертвите са 114
  • Издирват двама британски затворници, след като бяха освободени по погрешка в Лондон
  • Откриха черните кутии на самолета, който се разби в Кентъки
  • Разследват няколко случая на домашно насилие в Старозагорско
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Белгийският премиер влезе в BG предизборната кампания, първо призова да се гласува за ДПС, а после за ПП


Белгийският премиер влезе в BG предизборната кампания, първо призова да се гласува за ДПС, а после за ПП
Още снощи Де Кро "изгря" в сайта на ДПС, а днес се появи и при диаметрално противоположната им коалиция - ПП-ДБ
18 Март 2023, Събота, 16:33 ч.
Автор: Флагман

Две еднотипни видеа от един политик с две различни послания разбуниха духовете в разгара на кампанията 

Министър-председателят на Белгия Александър Де Кро сътвори един от бисерите в предизборната кампания, след като в рамките на няколко часа първо призова да се гласува за ДПС, защото „изиграли важна роля за присъединяването ни към ЕС“, а след това се появи и във видео, с което зове да се гласува за обединението ПП-ДБ, което по думите му "щяло да изведе България на правилния път".

Ето какво каза той за ДПС късно снощи:

"България е изправена пред пореден тур на парламентарни избори - за пети път през изминалите две години. Важно е българските граждани да излязат и да гласуват, предоставяйки силен мандат за стабилност и напредък в България. Партия Движение за права и свободи изигра важна роля за присъединяването на България към Европейския съюз и през последните 30 години е мост за консенсус и диалог. Тази партия е съюзник в европейското ни либералното семейство, бореща се за нашите общи ценности на равно третиране спрямо всички, защита на гражданските права и справедливост, овластени свободни и активни граждани, прогресивна Европа и за сигурност и демокрация в Европа и извън нея."

Ето и как от щаба на ПП съобщиха за подкрепата:

"Белгийският премиер Александър Де Кро заяви подкрепа за обединението ПП-ДБ. Безпрецедентна подкрепа от сърцето на Европа получава обединението „Продължаваме Промяната – Демократична България“. С видео обръщение министър-председателят на Белгия Александър Де Кро категорично заявява, че всички български граждани заслужават да имат нормален европейски живот. Най-прекият път България да излезе от застоя и да се превърне в достоен европейски партньор минава през номер 12 в бюлетината и подкрепата за ПП-ДБ, които са единственият шанс България да тръгне напред: „Гласувайте за обединението ПП-ДБ с номер 12 в бюлетината. Това е най-бързият начин да се преборите с корупцията и да влезете в Шенген“, казва Де Кро."

Вижте видеото, публикувано в официалната страница на ПП:




19
Коментара по темата
19.
а Люксембургския гей-Премиер?
19.03.2023 16:10:51
0
1
А Люксембургския гей-Премиер (единствения гей-Премиер в Джендър Европа) няма ли да подкрепи Кокорчо и Продължаваме Педерастията? Кокорчо макар и вице-Премиер, беше де факто гей-Премиер на Джендър България!
18.
ХХ
19.03.2023 10:08:15
0
1
Ив Летерме, бивш белгийски премиер не знаеше нито химна на Белгия, нито какво се празнува на националния им празник. Също като 90те % неграмотни балкански про'с'таци гладуващи за ЕС.
17.
Някой
19.03.2023 08:50:34
2
2
Никъде не прочетох ,че казва да се гласува за ДПС,за Промяната ДА,за ГЕРБ и ДПС НИКОГА!!!!!!!!!!
16.
Хахаха
19.03.2023 00:55:32
0
8
Пълен смях. ДБ-то на ПеПе-то скочи на ДПС-то на Росенец. Либерал срещу либерала, мила моя майно льо. И сега един трети мазен либерал ЛГБТ иска да ги жени... Що не! Обратното на нормалното вече пуска устойчиви корени тук, а проводниците му, борещи се да досъсипят държавата от "Добрите" сили доволно потриват ръце и се хвалят по всички медии и по света, че ще ни извадят от блатото, в което ни вкараха самите те... На либерал вяра да нямаш!
15.
Програма Хоризонт
19.03.2023 00:08:34
0
3
Бойкикев що си промени партизанската фамилия червенобузко ?
Голям демократ стана ,все на софрата на грандовете и НПО -та , правната нула Ицко червилото .
Маджо скоро не ти ли е звънял?
Къро споменава , че сте от един отбор, Бобоков раздава финикийски знаци на задната седалка за културните проекти и програми!
14.
Най добре...
18.03.2023 23:45:12
0
1
Катаклизми и земетресения. И ВГЗ.
13.
ТБС
18.03.2023 23:24:41
0
2
И къв е тоя, че да дава наклон? Некъв неолиберали ще ми рекламира индивиди с липса на мозък, че и да ти избирам. Избрала съм ги, ама закона не ми позволя да завърша избора си с тези 60 грама и 0,80 стотинки.
12.
АБПФК
18.03.2023 23:08:34
0
7
Меките китки от разградската левица, партизание на Сорос,долни леви шушуминги. Ристьо Сопола в Бургас да се моли на чалмата за баница и сладолед, ще се целуват сектата на скопците с резака уста в уста като Брежнев и Хоникер. Унуците на комунделите, жълтопаветните гризачи, Копейков ромчето, Кобилкина, чалгари, Киро волтажа, СЕК.- сектата от промяната , Асен с розовите бикини ,дудуци дето опропастиха държавата. Инфлация, посредници, комисионни, далавери , кражби и продажби, мостове ,тунели, танкери, яхти ,лодки, дарения ,заводи за електромобили.
11.
Тъй де тъй
18.03.2023 19:35:43
3
14
Тези същите галеха и един дебил от Банкя по главата.Само умните и красивите простаци не могат да разберат все още,че проблемът не е в тези дето ни управляват,а в тези дето ни ги пробутват,защото за пореден се вижда,че тях не ги интересува кой с какви разбирания е,важното е да е послушен,прилежно наведен и добре смазан отзад.
10.
ХХ
18.03.2023 18:45:41
4
12
Предишен белгийски премиер не знаеше нито химна на Белгия, нито какво се празнува на националния им празник. Също като 90те % неграмотни балкански про'с'таци гладуващи за ЕС.
9.
XX
18.03.2023 18:43:28
2
14
Нормално за европейски либерал и белгиец. ВСИЧКИ европейски и особено белгийски либерали са ненормални психопати и шизофреници. Другият такъв е ферхофстад дето иска забрана на партии и медии (накъдето всъщност върви ЕС).
8.
Този
18.03.2023 18:25:49
4
15
Просто Къро е тъпо копеле!
7.
Mn
18.03.2023 17:40:14
2
4
Komunqgite nqmat pari da si platqt takava reklama DPS gi obra
6.
всеобщо мнение
18.03.2023 17:33:34
0
23
ИДИОТИ СЪР.........АБСОЛЮТНИ ИДИОТИ
5.
Илхан Боюкчекмедже
18.03.2023 17:08:45
11
12
За ДПС може да призове руския премиер Медведев не и Белгийския
4.
ddd
18.03.2023 16:56:18
28
12
Ами ето ви едно автентично послание от Европа и коя партия подкрепят... Да сте чули някой европеец да хвали тулупа( човекът който покани Гари Каспаров на брифинг в България)? Не знам кой се вързва още на глупоститите на гербаджиите? Едни доказани русофили.
3.
Муа ха ха
18.03.2023 16:55:33
6
36
Тоя е платена реклама. Ама явно две партии са си платили да ги рекламира. Смятайте колко са жалки европолитиците. И тези от Брюксел, най-вече. Горкият взел е пари от две страни, без да знае, че тези партии са противници в Бг. Голям смях. После машите политици били лоши....ето ви балък продажник в действие. И този ще ви говори заучените фрази за демокрация, гражданско общество и война срещу Русия..жалък менретаст.
2.
Х
18.03.2023 16:46:35
4
32
Да му е/а майката! На него на дЕ пЕ сЕ и на ПП
1.
Dps
18.03.2023 16:42:16
2
24
Kiv pak e tozi pilen tashak
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пеевски: ПП-ДБ ми предложиха със Сорос да се свалят Магнитски, в замяна да се отърва от Борисов. Изгоних ги! Пеевски: ПП-ДБ ми предложиха със Сорос да се свалят Магнитски, в замяна да се отърва от Борисов. Изгоних ги! Лидерът на ДПС разкри разговори с Петков, Василев и Иванов за „пенсиониране“ на Борисов и сваляне на санкциите по „Магнитски“ Родените в тези 3 рождени месеци идват на света с мисия Родените в тези 3 рождени месеци идват на света с мисия Тези личности са магически и божествени по природа Пуснаха от ареста Карен на Русата Златка срещу 5 бона Пуснаха от ареста Карен на Русата Златка срещу 5 бона Исканият от Франция за черно тото бивш тенисист остава в България Времето "полудява"! От 20 градуса до арктически студ Времето "полудява"! От 20 градуса до арктически студ Порои удрят тези райони АПИ строи проходи за влечуги през пътищата за 1,5 млн. лв. АПИ строи проходи за влечуги през пътищата за 1,5 млн. лв. Мерките са част от проект, финансиран по Програма "Околна среда" 2021-2027 г. Бургазлийка към полицаите от Второ РУ: Вие сте истински професионалисти, добре, че ви има! Бургазлийка към полицаите от Второ РУ: Вие сте истински професионалисти, добре, че ви има! „Вашата работа заслужава уважение и признание от всички граждани!“, пише бургазлийката Елена Петрова Днес празнуват хората, носещи имената на трима големи светци Днес празнуват хората, носещи имената на трима големи светци Имен ден имат всички, носещи имената Павел, Павлина, Павлета, Клавдия и Лука Страстен мачо опипа публично президента на Мексико Страстен мачо опипа публично президента на Мексико Клаудия Шейнбаум заяви, че ще подаде официална жалба срещу мъжа Как се подготвят бойците за следващите UFC битки? Как се подготвят бойците за следващите UFC битки? Истинската битка започва далеч от клетката – в залата, в ума и в дисциплината. Как се подготвят UFC бойците за сблъсъка на върха Само при влизането в аптеката ни искат 50 лева Само при влизането в аптеката ни искат 50 лева Тук вижте обобщени цени на "най-търсени" лекарства
10 са държавите по света, където не е 2025 година 10 са държавите по света, където не е 2025 година Има страни в които живеят според свои собствени уникални календари Нова схема: Как вдовиците на Русия печелят с фиктивни бракове Нова схема: Как вдовиците на Русия печелят с фиктивни бракове Превърна ли Путин човешкия живот във валута Едва на 51 години почина известен рапър Едва на 51 години почина известен рапър Новината беше потвърдена от сина му Тай Джи Рамон Клифтън Атина е близо до имотен взрив Атина е близо до имотен взрив Единствено Амстердам изпреварва Атина с малко повече – 15,4 години Помните ли я? Тя беше детето-чудо на България Помните ли я? Тя беше детето-чудо на България Крисия гостува на "Преди обед“ вчера заедно със сестрите си, и в началото на разговора поздрави най-голямата от тях – Тифани, за рождения й ден Ирак отказа да товари нефт за ''Лукойл'' Ирак отказа да товари нефт за ''Лукойл'' Западните санкции вече нарушиха товаренето на петрол в Ирак, работата на помпените станции във Финландия и търговията в Швейцария Турция откри находище на злато за 1,7 милиарда щатски долара Турция откри находище на злато за 1,7 милиарда щатски долара Според миннодобивната компания откритието е резултат на правилна стратегия и целеустремена работа Зохран Мамдани отвори нова историческа страница със своя изцяло женски екип Зохран Мамдани отвори нова историческа страница със своя изцяло женски екип Новоизбраният кмет на Ню Йорк заяви, че ще работи неуморно всеки ден, за да оправдае доверието на гражданите Папата с критика към основна политика на Тръмп Папата с критика към основна политика на Тръмп Като кардинал Робърт Франсис Превост защитаваше бежанците. Той продължава с подобна риторика и като понтифекс Полски ясновидец: Близкият Изток праща войната в Европа на фона на финансов крах (Видео) Полски ясновидец: Близкият Изток праща войната в Европа на фона на финансов крах (Видео) „Нетаняху ще хвърли страшна бомба по Иран, а борсите ще повлекат западния свят“, предрича Кшищоф Яцковски
Бойко Борисов Бойко Борисов За разлика от другите, аз никога не лъжа
Виц на деня Виц на деня Гинеколог към беззъбата си тъща:
- Моля те да не се усмихваш, че ми напомняш за работата ми!
Виц на деня Виц на деня - Бай Пешо, какво му трябва на човека?
- 365 литра ракия, ако годината не е високосна!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При с*кса на първа среща, е като при интервюто за работа - ако ти се обадят на другия ден, значи "позицията" е твоя...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори