Може ли да се кара кола на 2.50 промила? Според бургазлията Румен Радилов може
Пияният мъж отказал да даде кръвна проба за химичен анализ
Рутинна полицейска проверка на пътя завърши с арест в бургаския жк „Изгрев”. 52-годишният Румен Радилов бил спрян от служители на Пето РУ в района на бл. 21 в комплекса около 20:20 ч. Униформените дори не подозирали, че ще намерят водача в такова състояние.
Още когато автомобилът – Сеат Толедо с бургаска регистрация, спрял на пътя и дежурният полицаи приближил левия прозорец на колата, станало ясно, че Радилов е употребил алкохол. Назначената проверка с дрегер само доказала подозренията.
Апаратът отчел 2.50 промила в издишания от 52-годишния мъж въздух – количество, което се равнява на приблизително 4 големи питиета с твърд алкохол. Водачът на Сеата отказал да даде кръв за химичен анализ и е задържан за срок до 24 часа.
Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление - Бургас.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

що не се хвърли от моста,кът е пиян и не мисли,мамицата му.....дървото в кратуната и дотам....дееба и боклука.....
добре ,че не е утрепал някой
Амчи как да не може да се кара с 2,50 промила!!........
То според последните изменения в
" Закона на вселенската простотия" дажи е задължително!!!!