Може ли да се кара кола на 2.50 промила? Според бургазлията Румен Радилов може
Пияният мъж отказал да даде кръвна проба за химичен анализ
Рутинна полицейска проверка на пътя завърши с арест в бургаския жк „Изгрев”. 52-годишният Румен Радилов бил спрян от служители на Пето РУ в района на бл. 21 в комплекса около 20:20 ч. Униформените дори не подозирали, че ще намерят водача в такова състояние.
Още когато автомобилът – Сеат Толедо с бургаска регистрация, спрял на пътя и дежурният полицаи приближил левия прозорец на колата, станало ясно, че Радилов е употребил алкохол. Назначената проверка с дрегер само доказала подозренията.
Апаратът отчел 2.50 промила в издишания от 52-годишния мъж въздух – количество, което се равнява на приблизително 4 големи питиета с твърд алкохол. Водачът на Сеата отказал да даде кръв за химичен анализ и е задържан за срок до 24 часа.
Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление - Бургас.
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа
В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943"
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
Нефтохимик привлече офанзивен халф
Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година
Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута
Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат
Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия
Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса
Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък

що не се хвърли от моста,кът е пиян и не мисли,мамицата му.....дървото в кратуната и дотам....дееба и боклука.....
добре ,че не е утрепал някой
Амчи как да не може да се кара с 2,50 промила!!........
То според последните изменения в
" Закона на вселенската простотия" дажи е задължително!!!!