Йълдъз Ибрахимова и Камелия Тодорова идват за "Джаз в Бургас"
Програмата на фестивала ще включва български джазмени със световна класа, чуждестранни музиканти и ще обхване цели пет дни през юли и август
Стилният фестивал „Джаз в Бургас“ ще отбележи през 2023 г. своето десето, юбилейно издание. Джаз кралиците Йълдъз Ибрахимова и Камелия Тодорова вече потвърдиха своето участие в събитието и са готови за среща с бургаската публика.
Програмата на фестивала ще включва български джазмени със световна класа, чуждестранни музиканти и ще обхване цели пет дни през юли и август. В прохладните летни вечери на откритата сцена на Експоцентър „Флора“ своя талант за импровизации и създаване на музика ще покажат изпълнители като Ангел Заберски, Антони Дончев, Евден Димитров, Мирослава Кацарова. Това са само част от имената в тазгодишното издание, за които организаторите споделят в аванс!
До дни ще бъде изнесена пълната програма и ще бъдат пуснати билети в продажба за „Джаз в Бургас“ 2023 г.
„Клечка кибрит“ на дует Paradox не гори, а пламти на върха на БНТ2
Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко
Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ
Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито
Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне
Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г.
Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави
Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка
Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти
Общински съветник от СДС стана председател на БСП - Видин
Откриха паметник на Левски в Италия
Уникално представление отбелязва 100 години на Георги Парцалев
