×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Повече линейки и медицински екипи по Черноморието през август
  • Бразилия отказа визи на служители на администрацията на Тръмп заради опасения от намеса в президентския вот
  • Никола Цолов завърши седми в Гран при на Унгария, но остава на върха във Формула 2
  • Ограничено движение на “Тракия”, “Струма” и през Кресненското дефиле
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ел Класико, две градски дербита и супер футболна неделя с топ коефициенти


17 Март 2023, Петък, 11:10 ч.
Автор: Флагман.Бг

Безспорно мач №1 за уикенда е испанският мегасблъсък на "Камп Ноу"

След поредния рунд на битки в европейските турнири, е време да насочим вниманието си към двубоите в първенствата, а през този уикенд имаме един от малкото дни, в които определението "супер неделя" важи с пълна сила. 

По време на последния ден от седмицата футболните фенове ще се насладят на феноменални срещи по терените в Европа и България, като 5 срещи получават сериозно внимание, както от зрителите, така и от платформите за онлайн спортни залози като efbet.com. Затова представяме и топ 5 на мачовете, които ще гледаме в неделя. 

1. Ел Класико между Барселона и Реал Мадрид (22:00 часа) 

Безспорно мач №1 за уикенда е испанският мегасблъсък на "Камп Ноу". Барселона води с 9 точки в класирането на Ла Лига на "лос бланкос", като съревнованието за златото изглежда приключило. Това обаче не означава, че Ел Класико ще разочарова, а дори напротив - евентуална победа за Реал може да върне интригата в първенството, докато в същото време мачът се явява генерална репетиция за предстоящия реванш за Купата на Краля в началото на април. 

Закономерно с оглед на формата на двата отбора, Барселона е фаворит за спечелването на срещата, като efbet предлага топ коефициенти за Ел Класико - 2.20* за победа на домакините, 3.40* за успех на действащия шампион и 3.60* за равенство. Линията за голове пък е поставена под/над 2.5, като за 3 или повече попадения ставката е 1.85*, докато 2 или по-малко - 2.05*. efbet предлага повече от 150 пазара за срещата, като в навечерието на дербито броят им значително ще нарасне. 

2. Интер - Ювентус (21:45 часа) 

"Дерби дела Мадонина" винаги представлява сериозен интерес, въпреки че тази година двата тима са далеч от най-добрата си версия. "Нерадзурите" "отписаха" шампионската титла, докато от актива на Ювентус бяха отнети 10 точки и "бианконерите" се борят със зъби и нокти поне да се доберат до зона "Европа". 

Интер, който имаше тежка битка в Европа през седмицата, е фаворит на efbet с коефициент 2.00*, докато торинци, които имаха мач в четвъртък, са своеобразен аутсайдер с шансове за победа, оценени на 4.10*. 

3. Пловдивското дерби между Ботев и Локомотив (17:00 часа) 

Първото от двете градски дербита, попадащи в класацията топ 5 на мачовете през уикенда, е това за Пловдив. Ботев и Локомотив се впускат в двубой, който винаги е изпълнен с битка, красиви изпълнения и страсти (и на терена, и на трибуните). Моментното състояние на "канарчетата" е малко по-добро (7 точки в 5 двубоя), но Локомотив е по-напред в класирането и в битка за третото място. 

Домакините са фаворити (2.35*), докато шансовете на Локомотив да вземе битката за Пловдив са оценени на 3.45*. efbet пък продължава с кампанията си за efbet Лига, раздавайки 500 награди по 50 лева след всеки кръг на родния елитен шампионат. 

4. Битката за Рим между Рома и Лацио (19:00 часа) 

“Лацио – Рома“ е второто градско супер дерби през уикенда и може би най-непредвидимият сблъсък от всички. Шансовете на двата отбора са почти равни (2.85* за "орлите", 2.90* за "вълците"), като залогът е огромен - място в топ 4. Разликата в класирането е едва 2 точки между двата отбора в полза на Лацио, като победа, за който и да е от двата тима толкова късно в първенството, може да навреди сериозно на шансовете за класиране в зона „Шампионска лига“. 

5. Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен (18:30 часа) 

Двубоите между Байер и Байерн, особено на „БайАрена“, винаги са били изключително интересни, динамични, с много положения и голове. Този сезон тимът от Леверкузен е далеч от най-добрите си дни, но все още има шансове да се добере до място в Европа. Байерн пък няма право на грешка, тъй като се намира в луда надпревара за шампионската титла с Борусия (Дортмунд). 

Разбира се, шампионите са фаворити в мача (1.61* в efbet.com), но тимът от Леверкузен записа 8 поредни домакинства без загуба срещу Байерн в периода 2013 - 2019 и, след 4 последователни загуби от ФК Холивуд у дома, момчетата на Шаби Алонсо ще направят всичко по силите си, за да спрат серията на баварците. 

Топ коефициенти от efbet.com 

Българският букмейкър поддържа много висок стандарт за коефициенти, независимо дали става въпрос за мачове от България или за която и да е друга точка на планетата. Компанията предлага топ коефициенти всеки ден, а освен това през 2022 година въведе и предложението 0% марж и по-високи ставки за потребителите на платформата. 

Отговорен хазарт 

Мачовете и спортните залози трябва да бъдат единствено форма на забавление. Затова не забравяйте: „Участието в хазартни игри крие риск от развиване на зависимост! Повече информация относно отговорния хазарт и превенцията от рискове е налична в "Разумно залагане“ на efbet.com и в сайта на НАП.“


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
България Всички новини
Секс автомат в Слънчев бряг вдигна институциите на крак Секс автомат в Слънчев бряг вдигна институциите на крак Машината работела денонощно пред нощен клуб, без фармацевт и реална проверка дали купувачът е пълнолетен С милиони от имоти зад граница: Как Станимир Рагевски е планирал бягство от затвора С милиони от имоти зад граница: Как Станимир Рагевски е планирал бягство от затвора Намерени SIM карти задействаха мащабна вътрешна проверка сред надзирателите Руснаците отстъпиха Свети Влас на украинци, поляци и румънци, цените минаха 2000 евро Руснаците отстъпиха Свети Влас на украинци, поляци и румънци, цените минаха 2000 евро Новите купувачи вече търсят просторни жилища с морска панорама, паркомясто и условия за целогодишно обитаване Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Хотелиерите обясняват скока с по-скъпите храни, консумативи и заплати, а българските туристи са по-малко от миналото лято Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Една от най-разпознаваемите изпълнителки в българската поп музика е големият гост на тазгодишното издание, което ще се проведе на 1 август от 20:30 часа в Летния театър в Бургас Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Слънчевото време и прохладният морски бриз изведоха малки и големи по пешеходните зони на града Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Снимката раздели социалните мрежи - едни видяха опасност и селска проява, други защитиха мъжа, който забавлява детето си След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро Толкова е трябвало да плати Община Варна на топ звездата  ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев Исканията са входирани в деловодството на ОбС - Бургас, но не са точки от дневния ред и тепърва трябва да бъдат превърнати в реален финансов и правен модел За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината Пълнолунието във Водолей подрежда пътя на Близнаците и показва резултатите от минали усилия
Най-мащабната евакуация след Втората световна война се извършва във Франция Най-мащабната евакуация след Втората световна война се извършва във Франция Пламъците се приближиха опасно до френския град, ветровете разширяват фронта, а Франция и Испания мобилизираха армии и хиляди пожарникари Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Санкциите за електрическите превозни средства са над два пъти повече, въпреки че проверките на Пътна полиция са увеличени с 30% Градът на края на света, където е забранено да се умира Градът на края на света, където е забранено да се умира В Лонгиърбиен полярните мечки дебнат извън селището, алкохолът се продава с квоти, а слънцето изчезва за месеци Забиха отвертка в главата на 25-годишен, лекарите отстраниха половината му череп Забиха отвертка в главата на 25-годишен, лекарите отстраниха половината му череп Джейми Чапъл е в критично състояние след нападение на строителна площадка във Великобритания, обвинен е 36-годишен мъж Зеленски: Путин вкарва още 30 000 севернокорейски войници във войната Зеленски: Путин вкарва още 30 000 севернокорейски войници във войната Киев твърди, че Русия подготвя разполагането им във Воронежка област, а Пхенян ще изпрати и нови установки за балистични ракети Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Американският президент заплаши Иран с нова война, а Европейския съюз - с тежки мита заради глобата срещу Google Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Легендарният фронтмен на нюйоркската хардкор сцена загуби двугодишната битка с рака на 59 години 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин Германската полиция разпространи и портрет на Абдул Б. Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Сред пострадалите са деца със специални потребности и техните придружители, няма опасност за живота им 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН Олара Отуну е бивш заместник генерален секретар на световната организация и дипломат с дългогодишен международен опит
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори