×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честваме Деня на Европа: 9 май – символ на мира и единството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Цвети от „Хелс Китчън“ смята, че Пушкин и Чехов са ловци


16 Март 2023, Четвъртък, 12:26 ч.
Автор: Флагман

Врачанката не знаеше кой е Цезар, но добре познаваше Роксана

Тазгодишното издание на „Хелс Китчън“ има едно страхотно попадение – наивната и леко глуповата Цвети от Враца, която ръси лафове още от самото начало.

В едно от последните предавания, шеф Ангелов, реши отново да се пошегува с нея и я попита дали е чувала за Александър Пушкин и Антон Чехов. Цвети, в типичен стил, изстреля: „Сигурно са някакви ловци“, с което заби в земята топ готвача.

Цяло чудо е как врачанката е изкласила до 12-ти клас, след като няма базови познания по основни теми.

Но както се оказа тя не е спала само в часовете по литература, а и по история, защото още при старта на формата и представа си нямаше кой е римският император Юлий Цезар.

За сметка на това обаче знаеше много добре коя е Роксана и я разпозна за секунди. „Такава съм си! Слушам си чалгичка“, призна чистосърдечно Цвети.

Цвети може и да не е особено интелигентна, но е безспорно попадение за предаването, а нейните лафове заливат социалните мрежи. Тя е добродушна, колоритна и общо взето е безкрайно цветен образ – богатство за всеки подобен формат.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
3
Коментара
Флагман.БГ Грозен скандал в ефира на Нова тв Грозен скандал в ефира на Нова тв 09/05/2026, Събота 20:20 0
Флагман.БГ Задържаха трима за побой в София Задържаха трима за побой в София 09/05/2026, Събота 20:00 0
Емел МАХМУД Рецепта за най-пухкавите палачинки Рецепта за най-пухкавите палачинки 09/05/2026, Събота 18:20 0
3
Коментара по темата
3.
Умникът
16.03.2023 16:02:30
0
0
"Умникът"
Епизод

Умникът жени се за глупава жена! (х4)

Аз вярвам вашата е мъдра, но таква жена,
прощавайте, ме нещо притеснява!

https://youtu.be/JhLJHaI2xbA
Аз знам добре каква невиждана цена
заплаща днес мъжа на умната жена!
За мене тежест би била жена такава,
която център е на всякаква забава!
А аз под името- "мъжът на госпожата"
ще съм като светец, забравен от съдбата!

Нали това стига й, да може да чете,
да ме обича, да бродира и плете!

Умникът жени се за глупава жена! (х4)

Не, не не искам аз жена с възвишен дух
а пък за пишещи жени съм просто глух!
С писма и проза и блестящи стихове
ще кани в къщата ми плитки умове.

Нали това стига й, да може да чете,
да ме обича, да бродира и плете!

Аз искам моята да не блести ни с рими,
ни даже с някакви слова неотразими.
Аз искам да се пули тя като краварка
с две думи искам да е глупава без мярка!

Нали това стига и да може да чете,
да ме обича, да бродира и плете!

Умникът жени се за глупава жена! (х4)
2.
аз
16.03.2023 13:08:20
3
21
Аз нямам нищо против. В държава на тарикати, трябват и простички, ненаучени, глуповатички и нищо не знаещи хора. Такъв трябва да бъде моделът на новото поколение. Ей такива тъпички, да си готвят и да дебилстват, защото на робско отредения да живее народ не му трябват умни и будни деца. Впрочем, знаете ли че имаме много умни и будни дечица, които още от малки си използват мозъчетата и се явяват на състезания и олимпиади по математика, лингвистика, информатика и физика. Знаете ли къде са тези мили и ценни дечица ? Не, не са в Хел кичън, не са и в ергенът, не пеят и за Митко Пайнера, не са и "тик - ток". Те са в белите държави, които им плащат и ги карат да се чувстват бели хора. Те са дадени там бадева от нас. Те работят за тяхната система и държави, те са далеч от дом и родина, но са избрали чуждия път, за да не им се налага да слушат, как акранчетата им не познават Пушкин, но умеят да готвят, като всяка робиня, която нашите умни деца след време ще си вземат в Бостън, Ел ей, Кънектикът Сеатъл. Преди да си помислите, че преувеличаван, вижте, разровете се и ще установите колко ценни наши умни и знаещи деца са станали еничари там, където последно изгрява слънцето...Ай наздраве, сипете си една ракия, почешете се по топките и се забавлявайте с простотиите на Хел Кичъм, Ергенът, Капките и Планета. Нздраве !!!!
1.
Лост
16.03.2023 13:01:18
0
18
Ами Цезар е салата...!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Как бургаската болница „Сърце и Мозък” привлече най-изтъкнатия онколог, от когото регионът се нуждае Как бургаската болница „Сърце и Мозък” привлече най-изтъкнатия онколог, от когото регионът се нуждае Тя разполага с обучен екип и иновативно оборудване, каквото имат европейските болници, ще ръководи Онкологичния център в Бургас Grande Partenza на морето срещу тоталната липса на внимание в София Grande Partenza на морето срещу тоталната липса на внимание в София Няма и повей от розова празничност по улиците и трасето, нулева подготовка и непукизъм Това са Атанас и Велимира от Бургас - задържани заради склоняване към проституция Това са Атанас и Велимира от Бургас - задържани заради склоняване към проституция Всеки момент ще стане ясно дали прокуратурата ще удължи мярката им за неотклонение до 72 часа Извънредно! ГДБОП арестува бургаски бизнесмен и атрактивна руса дама Извънредно! ГДБОП арестува бургаски бизнесмен и атрактивна руса дама Двамата от снощи са в ареста, след като спецполицаи са нахлули в пийп бара на ул. „Апостол Карамитев“ Giro dItalia премина и през Айтос, ето как ги посрещнаха (ВИДЕО) Giro dItalia премина и през Айтос, ето как ги посрещнаха (ВИДЕО) Колоездачната обиколка ще приключи втория си ден днес във Велико Търново Иво Христов ще е вицепремиер по "човешкото развитие" в кабинета "Радев" Иво Христов ще е вицепремиер по "човешкото развитие" в кабинета "Радев" "Това са много вдъхновяващи полета. Човешкото развитие е термин, въведен от ООН, и на практика е онова, което определя развитието на едно общество", заяви той Скромен парад в Москва заради украинските заплахи, че ще ударят с дронове Червения площад Скромен парад в Москва заради украинските заплахи, че ще ударят с дронове Червения площад Едва 5 лидери на чужди държави се включиха с официални делегации Руската общност в Бургас отбеляза 9 май - Деня на победата Руската общност в Бургас отбеляза 9 май - Деня на победата Включиха се и приятели на Руската федерация от Бургас „Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“  - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас „Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“ - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас Концертът ще бъде истинска наслада за всички ценители на музиката и киното, като същевременно ще бъде и великолепна демонстрация на младия творчески потенциал на Бургас Благодаря ти, Джиро! Получи се страхотен празник! Благодаря ти, Джиро! Получи се страхотен празник! От два дни най-големите спортни телевизии по света разкриват невероятната прелест на Южното Черноморие
Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Петер Мадяр пое управлението с обещания за медийни реформи и завръщане към ценностите на ЕС Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът" Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Кандев е с много висок рейтинг, след като определено се справи през последните няколко месеца  Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Двамата обсъдиха основните приоритети в работата на министерството, подготовката за предстоящия летен туристически сезон, диалога с туристическия бранш и общините, както и необходимостта от последователност и устойчивост в изпълнението на ключови политики и проекти в подкрепа на сектора Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Cъдиитe в Meждyнapoдния тъpгoвcĸи cъд нa CAЩ пocтaнoвиxa, чe aдминиcтpaциятa нa Tpъмп нe e имaлa ocнoвaниe дa въвeдe тapифи cъглacнo тъpгoвcĸия зaĸoн Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Баровско заведение на брега на Темза е станало обект на дръзки крадци с маски
Мариус Куркински Мариус Куркински Писна ми от BG, искам България Виц на деня Виц на деня Отива един в публичен дом и казва:
- Искам момиче с огромни гърди и тясна слива.
След пет минути идва една от работничките, оглежда се и пита:
- Къде е тоя с големите ръце и малката пишка?!
Виц на деня Виц на деня Медицинска сестра се кара на болния:
- Стига си гледал телевизия! Айде лягай в леглото!
- Ами ако ни хванат?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори