Неудържим "Черноморец" с нова победа в НБЛ
Успехът в този 25-и кръг е срещу лидера "Рилски спортист" и то насред Самоков
Осма поредна победа записаха баскетболистите от "Черноморец" в шампионата на родния елит. Успехът в този 25-и кръг е срещу лидера в НБЛ "Рилски спортист" и то насред Самоков.
След равностойно първо полувреме се стигна до крайното 87:72:22:23, 25:23, 15:11, 25:15/. В последните две части момчетата на треньора Васил Евтимов бяха неудържими и методично увеличаваха преднината си.
Отличен мач изигра капитанът Георги Боянов, който реализира 30 точки и хвана 8 борби. Постоянният в своите изяви Джордан Тъкър завърши с 20 точки и 5 борби.
Във временното класиране в НБЛ отборът на "Черноморец" заема четвърто място с актив от 37 точки, но нашите вече са само на точка след втория и третия, съответно "Балкан" и ЦСКА, които имат по 38.
На дневен ред е финалният турнир за купата на България, който ще се проведе от 21 до 24 март в столичната зала "Арена София".
На четвъртфиналите "Черноморец" ще има за съперник отново "Рилски спортист". Този двубой е на 21 март, вторник, от 13:00 часа.
Силни експлозии разтърсиха района около посолството на САЩ в Багдад
Алкарас елиминира Гришо от Индиън Уелс след 67 минути игра
Денят на жената е: Честит празник, мили дами!
Земетресение близо до България
Дневен хороскоп за 8 март 2026: Лъвът да се довери на интуицията си
Как да кажеш точно какво искаш в леглото
Вучич очаква Сърбия в ЕС до 2035 г.
Важен играч подписа нов договор с Ливърпул
Дрон на любител фотограф затвори за кратко въздушното пространство над летището в София
ЦИК утвърди протоколите за предсрочните избори на 19 април
Турция мисли дали да прати изтребители F-16 в Кипър
Апокалиптичните вярвания за "края на света“ стават все по-масови

Бургас пее Чер-но-мо-рец е , е
Бургас пее Чер-но-мо-рец е , е ...