Шофьор на тир загина след падане в река
Пътят от кръстовище „Петолъчка” до Омуртаг е затворен
53-годишен турски шофьор на тир загина на място, след като е паднал в коритото на река Котлешница, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 15-и март, около 1:30 часа, на път ІІ-48, между село Градец и град Котел.
Поради разполагане на тежка техника, необходима за изваждане на камиона, ще бъде затворен за движение пътят от кръстовище „Петолъчка” до Омуртаг. Действията по изваждане на автомобила започнаха около 10:30 часа и ще приключат в рамките на 4 часа.
Пътуващите в посока Омуртаг и обратно през Котленския проход ще се пренасочват по обходни маршрути - ще се отклоняват през проходите Хаинбоаз и Ришки.
По случая е започнато разследване.
Снимачна площадка с питони и варан се превърна в кървава баня, рапър с доживотна присъда
Стоичков и Георги Иванов гости на Тръмп
Голям пожар в Гърция
Трансферна бомба: Салах на крачка от подпис с гранд до България
Внучката на Чарли Чаплин се влюби в България, отнесе терлици и розово масло
250 души се струпаха при масов бой в Димитровград, 17 са задържани
Седем вечерни грешки, които ви крадат съня и ви оставят изтощени
Тръмп превърна дима в мита: Иска Канада да плати за горските пожари
Франция и Англия в битка, която никой не иска: Дешан се сбогува, Мбапе гони Златната обувка
Семеен разрив в Холивуд: Още две от децата на Брад Пит искат да премахнат от имената си фамилията му
18/07/2026, Събота 09:00
5
Емрах остана без книжка за година, но обеща да не ходи пеша
