На търговец му писна от рекета на хипермаркетите, извади краставиците и доматите да ги продава на пътя, цената е...
Петър И. продава край главния път Бургас-Малко Търново, преди Маринка
Търговец на зеленчуци извади да продава продукцията си на пътя, а цената направо не е за вярване - 2,90 лева за килограм.
На Петър И. от Бургас му писна от рекета на борсаджии, посредници и хипермаркети, които извиват ръцете и надуват цените безбожно до крайния клиент. Той продава за сума, която смята за справедлива за труда си.
За справка във веригите е двойно по-скъпо, а само допреди седмица краставиците гонеха 8 лева. Оказа се, че може да се продават и по-евтино, стига да се изключат излишните елементи по веригата.
От няколко дни Петър, спазвайки всички правила, е извадил продукцията си на главния път между Бургас и Малко Търново, преди село Маринка.
Кризата с петрола се задълбочава, ОАЕ затвори един от големите си нефтени терминали
Почина Мари Тере от Новите съседи
Светът на практика е в Студена война, САЩ подготвят квантови технологии срещу Русия
Програмирайте мозъка си по този начин и ще започнете да слабеете
Лудогорец с убедителна победа над ЦСКА
„Мъртва“ жена в Индия се съживи на път за собственото си погребение
Изборът на Моджтаба Хаменей е сигнал, че режимът в Иран ще втвърди позициите си
Новата формула за сметките за парно вече чака отзиви
ДСБ номинира известен психиатър за кандидат-депутат в Бургас
От сряда започва застудяване, ще вали дъжд и сняг
Защо няма обвинени по файловете "Епстийн"?
Март е обявен за „Месец на българското културно наследство“ в Лос Анджелис

ДОМАТИ цена 1кг 4 АЕD =2 ЛЕВА
КРАСТАВИЦИ цена 1кг 4АЕD=2 ЛЕВА
Магазин "Карфур" същите цени
10 кашона с надписи на гръчко?..
А касова бележка издава ли ?!?
РЗИ ще направи ли внезапна инспекция, както го прави в лошите вериги?
Този търговец да инвестира, и да си вдигне един малък плод, и зеленчук, където ще работи само той! Никой няма да му пречи.
От значение е,че бай Иван бил път до Гърция ,върнал се е и доматите му са наполовина по-евтини от тези в Кауфланд,Били ,Лидъли и т.н.
Защо не покаже и къде ги гледа, че ми е интересно как ги е съхранил като беше студено предната седмица.
Никой не излиза да стачкува...
Егати и простаците...