Гордост! Бургазлийката Ралица Ненкова грабна златото от националното първенство по Шотокан карате-до
В края на месеца й предстои Европейско първенство в Италия
Бургас грабна златото от Националното първенство по Шотокан карате-до. Състезанието се проведе този уикенд в Пловдив, а медала за морския град донесе шестокласничката Ралица Ненкова от ППМГ „Акад. Никола Обрешков“.
От година и половина се състезава за бургаския клуб по карате „Ронин“. Треньорите й са впечатлени от успеха.
Пред Флагман.бг единият от тях - сенсей Иван Тодоров обясни, че от клуба общо около 20 души са взели участие в първенството. Всички те са се представили много добре, някои от участниците са се окичили с по 2-3 медала.
„Много съм впечатлен от представянето на нашите деца. Добрата подготовка, старанието на всички даде резултат. Аз винаги съм им казвал – медалът не трябва да бъде самоцел, а резултат на нашия труд. Ралица е едно от децата, които много дпбре се развиват. Тя тренира при нас малко повече от година“, каза сенсей Иван Тодоров.
След спечеленото първо място в края на този месец на Ралица ѝ предстои участие на Европейско първенство в Италия.
Созопол посреща два спортни състезания в началото на април
Почина създателят на OnlyFans
Рекорден интерес към вот в чужбина, 50% повече българи са заявили желание да гласуват
Поморие ще отбележи Деня на Тракия с панихида и поднасяне на венци
Несебър представи визия за опазване на Стария град до 2045 година
Мъж отвлече бившата си от столичния квартал Дианабад
Община Карнобат започна подмяна на кошчетата за отпадъци
Ужасна катастрофа на АМ "Тракия", ТИР и бус се смачкаха. Свидетел: Има тяло на части!
Не давайте на децата си тези играчки - откриха фентанил в кукли Барби
ГДБОП иззе 400 мастербокса цигари без бандерол при акция
Гърция дава до 60 евро за гориво и още помощи заради скъпия петрол
Откриха четирима младежи край хижа "Марица" след нощно издирване
