Нелегалните мигранти вече минават по нов път
Хората в населените места са инструктирани като видят мигранти да се обадят на тел. 112
Нови трасета в трафика на нелегални мигранти. Групите вече се изместват в селата около Стралджа, откъдето имат бърз достъп и до магистралата, и до стария път Бургас - София.
Преди няколко месеца е имало група от 64 човека в бус. Причината бусът да спре е пукане на гума, съобщи БТВ.
Само във Флагман! Димитър Павлов – Балу е животновъдът, приютявал мигрантите в карнобатското село Сърнево
“Наш съселянин вижда един бус, който беше паркирал на необичайно място. Мигрантите бяха затворени в него при 35 градуса. Бяха само мъже между 18 и 20 години. Те бяха в тежко състояние, много обезводнени заради високите температури. Дадохме им вода”, каза кметът на село Иречеково Николай Генов.
Той подчерта, че хората в селото са инструктирани като видят мигранти да се обадят на него или на 112. "Няма място за безпокойство, тези хора не са агресивни", добави Генов.
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

Остава ни с тях да тръгнем на запад,но нас няма да ни пуснат сигурно.
СРАМ от управниците ни!!!
Имаше спри
Спри ще стрелям
Предопредителен във въздуха и огън в целта.
Сега няма автомати,няма и граници.
Не сме вече и разграден двор,защото и такъв нямаме!
А иначе го плювахте Тодор Живков!