Нелегалните мигранти вече минават по нов път
Хората в населените места са инструктирани като видят мигранти да се обадят на тел. 112
Нови трасета в трафика на нелегални мигранти. Групите вече се изместват в селата около Стралджа, откъдето имат бърз достъп и до магистралата, и до стария път Бургас - София.
Преди няколко месеца е имало група от 64 човека в бус. Причината бусът да спре е пукане на гума, съобщи БТВ.
Само във Флагман! Димитър Павлов – Балу е животновъдът, приютявал мигрантите в карнобатското село Сърнево
“Наш съселянин вижда един бус, който беше паркирал на необичайно място. Мигрантите бяха затворени в него при 35 градуса. Бяха само мъже между 18 и 20 години. Те бяха в тежко състояние, много обезводнени заради високите температури. Дадохме им вода”, каза кметът на село Иречеково Николай Генов.
Той подчерта, че хората в селото са инструктирани като видят мигранти да се обадят на него или на 112. "Няма място за безпокойство, тези хора не са агресивни", добави Генов.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Остава ни с тях да тръгнем на запад,но нас няма да ни пуснат сигурно.
СРАМ от управниците ни!!!
Имаше спри
Спри ще стрелям
Предопредителен във въздуха и огън в целта.
Сега няма автомати,няма и граници.
Не сме вече и разграден двор,защото и такъв нямаме!
А иначе го плювахте Тодор Живков!