Нелегалните мигранти вече минават по нов път
Хората в населените места са инструктирани като видят мигранти да се обадят на тел. 112
Нови трасета в трафика на нелегални мигранти. Групите вече се изместват в селата около Стралджа, откъдето имат бърз достъп и до магистралата, и до стария път Бургас - София.
Преди няколко месеца е имало група от 64 човека в бус. Причината бусът да спре е пукане на гума, съобщи БТВ.
Само във Флагман! Димитър Павлов – Балу е животновъдът, приютявал мигрантите в карнобатското село Сърнево
“Наш съселянин вижда един бус, който беше паркирал на необичайно място. Мигрантите бяха затворени в него при 35 градуса. Бяха само мъже между 18 и 20 години. Те бяха в тежко състояние, много обезводнени заради високите температури. Дадохме им вода”, каза кметът на село Иречеково Николай Генов.
Той подчерта, че хората в селото са инструктирани като видят мигранти да се обадят на него или на 112. "Няма място за безпокойство, тези хора не са агресивни", добави Генов.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син

Остава ни с тях да тръгнем на запад,но нас няма да ни пуснат сигурно.
СРАМ от управниците ни!!!
Имаше спри
Спри ще стрелям
Предопредителен във въздуха и огън в целта.
Сега няма автомати,няма и граници.
Не сме вече и разграден двор,защото и такъв нямаме!
А иначе го плювахте Тодор Живков!