Дете пострада сериозно на спортно игрище в Пловдив
За неприятната случка разказа в социалните мрежи неговата майка Атанаска Панова
10-годишно момченце се наряза сериозно при тренировка на футболна база в Пловдив и завърши с 12 шева в болница, посочва NOVA.
За неприятната случка разказа в социалните мрежи неговата майка Атанаска Панова. Тя е изключително разтревожена, а целта на поста ѝ е да се вземат спешни мерки и да няма други пострадали малчугани.
10-годишният Димитър Илиев е четвъртокласник и тренира в състава на детския отбор на „Локомотив – Пловдив”. Детето разказа, че докато тренирало, се нарязало на стъкла на терена. Димитър и друг път е виждал стъкла на тренировка.
Футболната база е на Аграрния университет в града под тепетата. Игрищата обаче са отдадени на концесия на софийска фирма. Екипът ни се срещна с представител на концесионера, който заяви, че базата се стопанисва добре. „Възможно е да са попаднали по някакъв начин стъкла на игрищата, но мисля, че треньорите трябва д апогледнат игрищата, преди да влязат да тренират”, каза Светлозар Коев, който е спасител в спортната база.
Тайните на майсторите: Как се прави съвършена шкембе чорба
Мъж с дете на ръце изрита автобус и си счупи крака
Гърми скандал: Родилка почина в частна болница
Брутални цени на билетите за мачовете на Мексико
Николай Пелтеков става шеф на СДВР
Как да приготвим съвършен хляб без умора
10/06/2026, Сряда 19:00
0
Нова зверска катастрофа, почина мотоциклетист
Бивш играч от българското първенство закъса с черно тото
Жълт код за 16 области заради интензивни валежи и гръмотевици
Стана ясно кога отваря най-големият магазин на BILLA в Бургас
Чехия разследва как шофьорите на двете коли от "Челопешко шосе" са получили книжки
Почина първият демократичен кмет на София
