Жоро Костадинов подкара Аудито си с 2,24 промила алкохол и без книжка, спипаха го чак в Обзор
35-годишният водач от село Баня бил с отнета шофьорска книжка за предишно деяние
Георги Костадинов от несебърското село Баня се озова в ареста, след като бе спипан за пореден път да шофира нетрезвен. Вчера 35-годишният мъж отново е бил зад волана на лек автомобил, въпреки че бил с отнета шофьорска книжка.
За негов лош късмет обаче, около 16 часа в Обзор полицейски служители на РУ-Несебър му вдигнали палка за рутинна проверка.
Жоро шофирал лек автомобил Ауди А4 с врачанска регистрация. При проверка на документите му униформените констатирали, че водачът управлява колата, след като е лишен от правоуправление в едногодишния срок от влязло в сила наказателно постановление.
Георги Костадинов е бил тестван с дрегер за употреба на алкохол, като устройството отчело концентрация 2,24 промила. Мъжът е бил задържан за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
И в Лудогорец бесни на съдиите Арсов-Минев
Обръщане на тренда: Предлагането на жилища вече изпреварва търсенето
КСТ „Ритмо“ Бургас с впечатляващо представяне на Zagreb Dance Grand Prix
Бургас приема Световната купа по спортна акробатика за трети път, очаква над 500 състезатели
Безплатен вход за децата на 1 юни в зоопарка в Бургас
Стефан Бакалов поема поста зам.-директор на Агенция "Митници", а Георги Господинов ще оглави отново "Капитан Андреево"
Вдигат пенсиите със 7,8 % от 1 юли, но пак сме на дъното по този показател в ЕС
Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола
Гинка отиде до църква преди 3 дни и внезапно изчезна
Как се стигна до разпада на Куба
Спират водата от Равда до Елените, хотелиерите силно притеснени
До 10 години затвор грозят сириеца, катастрофирал в подлеза на ж.к. "Зорница"
