Обвиниха тримата мъже, пребили и ограбили пенсионер край Пловдив
Те са задържани за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор
Окръжна прокуратура в Пловдив обвини трима души за това, че на 4-и март са пребили и ограбили 74-годишен пенсионер в село Триводици. Това съобщиха от обвинението.
Единият от тях, който е четвърти, е извършил деянието в условията на опасен рецидив. Той е осъждан три пъти.
Припомняме, че след подаден сигнал е установено, че към 23 часа в двора на къщата на пострадалия влезли обвиняемите. Той се събудил от шума и излязъл навън. Щом го видели, тримата поискали пари. Той им отвърнал, че няма, а те започнали да му нанасят удари.
Мъжът се развикал за помощ. В това време тримата отнели от двора на къщата около 170 метра меден кабел и други вещи и избягали. След подадения сигнал са били проведени незабавни оперативно-издирвателни действия и извършителите на грабежа са установени от полицията.
Тримата обвиняеми са задържани за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор. Внесено е искане за постоянен арест спрямо тях.
23-годишен мъж спечели състезание по мързел
Кремъл: Русия води преговори за Украйна само със САЩ, не ни интересува ЕС
Висш политик хвърли оставка в Румъния
Какво е състоянието на 7-годишното дете, което пострада при зловещата катастрофа между тир и семейна кола до Пловдив
Русия атакува Украйна с ракети "Кинжал"
Ужас в родно село: 34-годишна бе отвлечена от 4 мъже
Никола Цолов блесна в дебюта си във Формула 2
Защо не трябва да сушим прането върху радиатора
Плъзна жестока мълва за Сияна от Биг Брадър
Историческо завръщане на Клоп във футбола?
Владимир Путин се обади на 10-годишно момче
Може ли 6-метрова стълба да се помести в 2-метрова кола?
