Кандидат-депутати от БСП с жест към бургаските дами
Те проведоха редица срещи, за да представят предизборната си платформа, но не пропуснаха да поздравят нежния пол по повод Деня на жената
Представители на листата на Коалиция "БСП за България" за 2 МИР-Бургас, начело с водача инж. Петър Кънев, гостуваха в клуба на пенсионера в Пристанище Бургас по повод днешния празник - Осми март. Те поздравиха дамите, членуващи в организацията и им поднесоха цветя. Гостите останаха очаровани от уютната обстановка, която възрастните хора са успели да създадат на мястото и с интерес разгледаха етнографската сбирка, устроена в една от залите. Инж. Петър Кънев, Станимир Баев, Чанко Мирчев и Паруш Парушев се представиха накратко и споделиха своите идеи за бъдещо съвместно сътрудничество. Кандидатите за народни представители изразиха удовлетвореността си от проведената среща и удоволствието си да бъдат на празника в компанията на гостоприемните домакини.
"На днешния ден няма да говорим за политика. Щастлив съм да бъда с Вас. Разчитам на Вашата подкрепа", каза инж. Петър Кънев. Той призова присъстващите към активност на в изборния ден и изрази увереност в успеха на Коалицията.
По-късно денс представителите на Коалиция "БСП за България" проведоха среща с жени-социалистки и отправиха към тях поздравления.
Пътят на Янко към пилотската кабина
Навръх празника: Моторист загина при катастрофа на Околовръстното
Григор Димитров започва срещу познатия французин Теренс Атман на Мастърса в Индиън Уелс
Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие
Българските политици отправиха поздравления по случай 3 март
Несебър отбеляза 148 години от Освобождението
Бащата на Сияна Николай Попов регистрира коалиция за участие в изборите
Патриарх Даниил: Да изграждаме благото на България, заради която предците ни пожертваха живота си
Дронове удариха резервоар за гориво на голямо пристанище в Оман
Заменете кафето с чай, ако сутрин или вечер имате следните проблеми
Илияна Йотова: Пред връх Шипка времето е безсилно, той е част от нашето бъдеще и вечност
Шести блок на АЕЦ Козлодуй спрян за четвърти ремонт от декември
