×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Бедственото положение в Крумовград остава в сила
  • КС подновява практиката си да отпечатва годишниците си решения и определения
  • Правителството в оставка се събира на първо заседание за 2026
  • Времето се успокоява за кратко със слънчев петък, от събота – отново сняг
  • Огромни и невиждани досега горски пожари бушуват в Австралия, има изчезнали хора
  • Руска атака с дронове срещу Киев, съобщава се за убити и ранени
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Царица Костадинка се изпика пред “Паспортна служба”


Царица Костадинка се изпика пред “Паспортна служба”
Това не е първата подобна проява на Рашкова. На 19 декември 2008 г. Костадинка е задържана на летище "Орли" от френски полицаи, минути след като е преджобила пътник
30 Септември 2011, Петък, 16:23 ч.
Източник: в. Марица

Жената на Кирил Рашков подала документи за международен паспорт

Половинката на арестуваният ромски "монарх" Кирил Рашков- Костадинка е втрещила неколцина служители на сектор "Български документи за самоличност" в Пловдив, като се изпикала до служебния вход на сградата.

В четвъртък вечерта "царската особа" запретнала поли и клекнала до семейния ван със софийска регистрация, с който била пристигнала, пише "Марица".

Вчера Костадинка е подала документи за международен паспорт, тъй като старият й бил невалиден съобщиха наши източници. На този етап тя нямала намерение да напуска страната, категорични са запознати.

Това не е първата подобна проява на Рашкова. На 19 декември 2008 г. Костадинка е задържана на летище "Орли" от френски полицаи, минути след като е преджобила пътник. Пред очите на шокирани ченгета,  "царицата" кляка и се изхожда. Междувременно сръчно пъха във вагината си пачка пари и златно бижу.

По-късно при обиска от нея са извадени близо 900 евро и верижка с тегло 12 грама. Костадинка е изправена пред френския съд три дни по-късно, осъдена на 3 месеца затвор и получава забрана да влиза във Франция за срок от 10 години.

Според запознат и тя е контролирала група джебчийки, които работели за фамилията. Пред магистратите обаче казва , че е клептоманка и дори показва медицински документи. Костадинка има и "жълта книжка", макар че според хора от Катуница всичко й е наред. Преди няколко години тя направи опит за самоубийство, като се хвърли в Гребния канал. Две момчета, които тичаха по базата обаче я спасиха. Рашкова посегна на живота си , няколко месеца преди синът й Иван да почине от рак.




2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Мелони: Дойде времето ЕС да говори с Русия Мелони: Дойде времето ЕС да говори с Русия 09/01/2026, Петък 20:00 3
Флагман.БГ Показаха наследника на Тато Показаха наследника на Тато 09/01/2026, Петък 19:00 4
2
Коментара по темата
2.
Asen Prodanov, Burgas
30.09.2011 21:18:39
0
6
Това нещо - Костадинка е едно нищожество, което обаче чрез парите на себеподобния си съпруг има шанса да кръстосва из ЕС, където резили на воля имиджа на България. Покрай такива отрепки, "българин" стана нарицателна дума в Европа. Там хората не знаят, че циганите ни формално само по паспорт са българи и ги отъждествяват с всички ни.
1.
ert34
30.09.2011 17:46:31
0
2
хубава работа ама миризлива циганска
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Дъжд, сняг и поледици днес, нахлува студен въздух Дъжд, сняг и поледици днес, нахлува студен въздух В неделя ще застудява още Всяко трето дете в Европа е с наднормено тегло, лекарствата крият рискове Всяко трето дете в Европа е с наднормено тегло, лекарствата крият рискове Експерти: Медикаментите да се прилагат много внимателно Внимание! Висока опасност дебне в планините Внимание! Висока опасност дебне в планините Александър Весков обясни, че е голяма грешка през зимата да се тръгва по летни маршрути, защото именно те най-често са засипвани от лавини НАТО се разпада, а  у нас ще има два пъти избори през 2026-та НАТО се разпада, а у нас ще има два пъти избори през 2026-та Мистикът от Русе предвижда нов световен ред, квантова революция и възраждане на духовността  Защо студът увеличава риска от инфекции и вируси? Защо студът увеличава риска от инфекции и вируси? Студеното време не разболява директно, но създава условия вирусите да се разпространяват по-лесно Как да се справим с главоболието: Най-ефективните методи за облекчение Как да се справим с главоболието: Най-ефективните методи за облекчение Стрес, умора и хормонални колебания – как да разпознаем причината за болката и да намерим подходящото лечение Заради еврото сме в топ 3 по потребление в Европа, но отива ли левът в историята Заради еврото сме в топ 3 по потребление в Европа, но отива ли левът в историята Българите харчат рекордно, инвестират в имоти и злато, а икономисти предупреждават, че националната ни валута може да остане в обращение дълго след 1 февруари Поредният тъп въпрос за еврото взриви мрежата Поредният тъп въпрос за еврото взриви мрежата Може ли някой да каже тези важат ли,тъй като са от 2002 год. Две години след въвеждането на еврото в ЕС, пита българин Исторически момент за Бургас: Мечтата за Детска болница става реалност, обяви кметът Исторически момент за Бургас: Мечтата за Детска болница става реалност, обяви кметът Министерският съвет одобри структурата на Детската болница, а Бургас получи признание от медицинския елит като пример за модерно здравеопазване Фалшиво евро и измами по домовете: възрастни хора стават жертви на мними банкери Фалшиво евро и измами по домовете: възрастни хора стават жертви на мними банкери Схемата с обмяна на левове срещу неистински евро набира скорост, фалшиви банкноти се разпространяват и в игралните зали
Всяко трето дете в Европа е с наднормено тегло, лекарствата крият рискове Всяко трето дете в Европа е с наднормено тегло, лекарствата крият рискове Експерти: Медикаментите да се прилагат много внимателно Последният майстор на файтони си отиде на 95 г. Последният майстор на файтони си отиде на 95 г. Дядо Анко живееше във врачанското село Косталево и до края на дните си Мелони: Дойде времето ЕС да говори с Русия Мелони: Дойде времето ЕС да говори с Русия Въпросът е кой трябва да го направи, добавя тя Лекар предупреждава: Мутантен грип може да се обърка с по-сериозно доказателство Лекар предупреждава: Мутантен грип може да се обърка с по-сериозно доказателство Вземете признаци като болка в гърдите и задух – можете да сигнализирате за пневмония или инфаркт Веселин Маринов: Работата ми е хоби, но семейството ми е най-голямото богатство Веселин Маринов: Работата ми е хоби, но семейството ми е най-голямото богатство Певецът говори за връзката си с дъщеря си и внуците, и за значението на близките в живота му Показаха наследника на Тато Показаха наследника на Тато Правнучето на Людмила Живкова и праправнуче на Тато направи дебюта си в обществото на мило семейно събиране навръх коледните празници Голямата изненада на Мари за Гала завърши с провал Голямата изненада на Мари за Гала завърши с провал Как дъщерята на Гала не успя да съобщи новината за второто дете по оригинален начин Джорджа Мелони: Време е ЕС да преговаря с Русия Джорджа Мелони: Време е ЕС да преговаря с Русия По отношение на ролята на Италия в Киев, линията остава твърда, няма да се изпращат войски Историята на Маргарет Каргил: Как богатството може да изолира човек от света Историята на Маргарет Каргил: Как богатството може да изолира човек от света Тя почина с шест милиарда долара. Съседът ѝ не знаеше малкото ѝ име 3170 евро плащат на педагозите в Австрия 3170 евро плащат на педагозите в Австрия В България за последните три години има близо 30% увеличение при заплатите
Мирослав Ненков, бивш министър на здравеопазването Мирослав Ненков, бивш министър на здравеопазването Корпулентни фигури дебнат от тъмното и управляват процесите Виц на деня Виц на деня - Ти си първата жена с която вечерям, откакто жена ми ме напусна.
- О, колко мило, кога се разделихте?
- Сутринта.
Виц на деня Виц на деня - Днешно време младите нямат никакъв морал. Прегръщат се, целуват се, разголват се - ужас!
- А ние навремето - срещнеш Пешо зад дувара, па го хванеш за дюкяна, па срам, срам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяка загорела манджа стои жена с телефон, а зад всяка загорела жена стои мъж с телефон.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори