Две коли се забиха в камион, 9-месечно бебе е в болница
19-годишен водач е причинил произшествието
Тежка верижна катастрофа вкара 9-месечно бебе в болница. Инцидентът е станал в неделя около 16 часа на пътя Бяла – Плевен в землището на село Горна Студена, съобщиха от МВР – Велико Търново.
От там допълниха, че лек автомобил с 19-годишен водач от Русе се ударил в кола с румънска регистрация. След това второто возило се натресло в камион с 46-годишен шофьор от Варна.
В търновската болница е настанено за лечение 9-месечно бебе, което е с фрактури на долни крайници. Всички шофьори са тествани за алкохол, като пробите са отрицателни. Детето е било в специална седалка. Причините за катастрофата са в процес на изясняване. По случая се води досъдебно производство.
„Лазур“ очаква футболен Бургас: Черноморец пусна онлайн билетите за мача с ЦСКА II
Режат с до 4000 евро заплатите на болничните шефове, 60 лечебни заведения са засегнати
Кючек пред Асеневци взриви Велико Търново: Граждани видяха гавра с паметта на българските царе
Командирът на Граф Игнатиево: МиГ-29 трябва да лети до края на жизнения си цикъл
Пребитото 5-годишно е в кома, бащата го налагал, защото се напикава
DARA към Бургас: Покажете силата на Черно море, Евровизия е магия и вие я притежавате!
Инвеститори съдят Селена Гомес за измама заради 1,2 млн. долара
Кричим се сбогува с Георги Кузев
Свастики и заплахи за саморазправа се появиха на Младежкия хълм след убийството на Георги Кузев
Иван Христанов влиза в битката за президент
Първан Симеонов: Бургас с Евровизия, а Стара Загора ще е Европейска столица на културата през 2032 г.
83-годишен стреля с арбалет от терасата си по 18-годишен в Пловдив
