Трима пострадаха при тежка катастрофа в Русе
Един е с опасност за живота
Трима души пострадаха, сред които един е с опасност за живота, при тежка катастрофа тази нощ на централен булевард в Русе. Това съобщи регионалният говорител на МВР Даниела Малчева.
Сигнал за инцидента е подаден около 1:30 часа тази нощ. Автомобил "Фиат", управляван от 21-годишен, се движел по ул. "Дебър" в посока булевард "Липник". Шофьорът не спрял на знак "Стоп" и не пропуснал движещия се по пътя с предимство "Фолксваген", управляван от 20-годишен водач, при което двете коли се удрят. При произшествието фиатът ударил и друг автомобил, шофиран от 23-годишна жена, която се движела по булеварда.
При инцидента са пострадали трима души. В най-тежко състояние е 21-годишният шофьор на фиата. Той е настанен в интензивното отделение на Университетската болница "Канев" с опасност за живота. Водачът на голфа и пътник са с леки наранявания.
По случая се води разследване. Причините за инцидента се изясняват.
Гришо в деликатна ситуация преди Уимбълдън
Луди ли сте, ако си говорите на глас
Гришо в деликатна ситуация преди Уимбълдън
27/05/2026, Сряда 21:30
0
Домашна баница: Тайни за перфектно изпичане и рецепта
Барселона с любопитен трансферен ход
Димитър Николов: Горд съм, че Бургас ще бъде домакин на "Мач на Надеждата"
Психиатър: Радев сменя политическия сезон в ЕС, лудост е конфликтът с Русия
Президентът с коментар за трагедията в Благоевград
Бургазлия беседва с филмови звезди в центъра на София
Почерненият баща от Благоевград се обърна към Радев и всички с власт
Жълт код за Бургаска и още 10 области
Макрон с първа реакция след срещата с Румен Радев
Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират
