РИОСВ и МВР спряха багер, който разкопава ивицата на плаж Аурелия в Равда
Предстои съставяне на акт, след установяване на размера на щетите, ще бъде определен размерът на глобата
Регионалната инспекция по околната среда и водите - Бургас извърши проверка по разпореждане на министъра на околната среда и водите Росица Карамфилова на плаж Аурелия в Равда.
Екоинспекторите бяха изпратени на място след сигнали за разкопаване на плажа.
На място, в присъствието на органите на МВР е установено, че багер разкопава плажната ивица. Разпоредено е веднага да се преустанови дейността. Предстои съставяне на акт, след установяване на размера на щетите, ще бъде определен размерът на глобата.
Министерството на околната среда и водите, включително чрез регионалните си структури реагира на сигналите на граждани, за да не бъдат допускани незаконни дейности и такива, които биха оказали негативно въздействие върху околната среда.
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста

пак ще тече -
тук всичко е
свързано с кражби.
Слободията наркотик е
и все ги влече,
а кражбата най-се услажда.
Ето един пример: https://cabanaslaluna.com/en/
Za hotela na selskiq tarikat 4e go zalivalo moreto ko gi topli zritelite
Просто трябва да му се прекрати концесията има пълно законово основание за това ! В концесионните договори има залегнала ясна и точна клауза какво може и какво не може да се прави с плажовете !
Да орат !
Орат плажовете ни както се оре кална нива в шопско.
Дълбока оран два пъти годишно. Есента и пролетта.
И ежедневна с малките тракторчета пресяват пясъка.
Резултата е че плажовете ни са вече ПРАХООБРАЗНИ !
Чисти но на пепел.
Но на шопите не им дреме. Те ходят в Гърция на море. Тук са само заради кинтите !