РИОСВ и МВР спряха багер, който разкопава ивицата на плаж Аурелия в Равда
Предстои съставяне на акт, след установяване на размера на щетите, ще бъде определен размерът на глобата
Регионалната инспекция по околната среда и водите - Бургас извърши проверка по разпореждане на министъра на околната среда и водите Росица Карамфилова на плаж Аурелия в Равда.
Екоинспекторите бяха изпратени на място след сигнали за разкопаване на плажа.
На място, в присъствието на органите на МВР е установено, че багер разкопава плажната ивица. Разпоредено е веднага да се преустанови дейността. Предстои съставяне на акт, след установяване на размера на щетите, ще бъде определен размерът на глобата.
Министерството на околната среда и водите, включително чрез регионалните си структури реагира на сигналите на граждани, за да не бъдат допускани незаконни дейности и такива, които биха оказали негативно въздействие върху околната среда.
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

пак ще тече -
тук всичко е
свързано с кражби.
Слободията наркотик е
и все ги влече,
а кражбата най-се услажда.
Ето един пример: https://cabanaslaluna.com/en/
Za hotela na selskiq tarikat 4e go zalivalo moreto ko gi topli zritelite
Просто трябва да му се прекрати концесията има пълно законово основание за това ! В концесионните договори има залегнала ясна и точна клауза какво може и какво не може да се прави с плажовете !
Да орат !
Орат плажовете ни както се оре кална нива в шопско.
Дълбока оран два пъти годишно. Есента и пролетта.
И ежедневна с малките тракторчета пресяват пясъка.
Резултата е че плажовете ни са вече ПРАХООБРАЗНИ !
Чисти но на пепел.
Но на шопите не им дреме. Те ходят в Гърция на море. Тук са само заради кинтите !