РИОСВ и МВР спряха багер, който разкопава ивицата на плаж Аурелия в Равда
Предстои съставяне на акт, след установяване на размера на щетите, ще бъде определен размерът на глобата
Регионалната инспекция по околната среда и водите - Бургас извърши проверка по разпореждане на министъра на околната среда и водите Росица Карамфилова на плаж Аурелия в Равда.
Екоинспекторите бяха изпратени на място след сигнали за разкопаване на плажа.
На място, в присъствието на органите на МВР е установено, че багер разкопава плажната ивица. Разпоредено е веднага да се преустанови дейността. Предстои съставяне на акт, след установяване на размера на щетите, ще бъде определен размерът на глобата.
Министерството на околната среда и водите, включително чрез регионалните си структури реагира на сигналите на граждани, за да не бъдат допускани незаконни дейности и такива, които биха оказали негативно въздействие върху околната среда.
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

пак ще тече -
тук всичко е
свързано с кражби.
Слободията наркотик е
и все ги влече,
а кражбата най-се услажда.
Ето един пример: https://cabanaslaluna.com/en/
Za hotela na selskiq tarikat 4e go zalivalo moreto ko gi topli zritelite
Просто трябва да му се прекрати концесията има пълно законово основание за това ! В концесионните договори има залегнала ясна и точна клауза какво може и какво не може да се прави с плажовете !
Да орат !
Орат плажовете ни както се оре кална нива в шопско.
Дълбока оран два пъти годишно. Есента и пролетта.
И ежедневна с малките тракторчета пресяват пясъка.
Резултата е че плажовете ни са вече ПРАХООБРАЗНИ !
Чисти но на пепел.
Но на шопите не им дреме. Те ходят в Гърция на море. Тук са само заради кинтите !