РИОСВ и МВР спряха багер, който разкопава ивицата на плаж Аурелия в Равда
Предстои съставяне на акт, след установяване на размера на щетите, ще бъде определен размерът на глобата
Регионалната инспекция по околната среда и водите - Бургас извърши проверка по разпореждане на министъра на околната среда и водите Росица Карамфилова на плаж Аурелия в Равда.
Екоинспекторите бяха изпратени на място след сигнали за разкопаване на плажа.
На място, в присъствието на органите на МВР е установено, че багер разкопава плажната ивица. Разпоредено е веднага да се преустанови дейността. Предстои съставяне на акт, след установяване на размера на щетите, ще бъде определен размерът на глобата.
Министерството на околната среда и водите, включително чрез регионалните си структури реагира на сигналите на граждани, за да не бъдат допускани незаконни дейности и такива, които биха оказали негативно въздействие върху околната среда.
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

пак ще тече -
тук всичко е
свързано с кражби.
Слободията наркотик е
и все ги влече,
а кражбата най-се услажда.
Ето един пример: https://cabanaslaluna.com/en/
Za hotela na selskiq tarikat 4e go zalivalo moreto ko gi topli zritelite
Просто трябва да му се прекрати концесията има пълно законово основание за това ! В концесионните договори има залегнала ясна и точна клауза какво може и какво не може да се прави с плажовете !
Да орат !
Орат плажовете ни както се оре кална нива в шопско.
Дълбока оран два пъти годишно. Есента и пролетта.
И ежедневна с малките тракторчета пресяват пясъка.
Резултата е че плажовете ни са вече ПРАХООБРАЗНИ !
Чисти но на пепел.
Но на шопите не им дреме. Те ходят в Гърция на море. Тук са само заради кинтите !