НАП запорира сметките и на закъсалия Пирин
До крайния срок за лицензиране в професионалния футбол за догодина остава по-малко от месец
НАП блокира банковите сметки на закъсалия в родния елит Пирин за дълг от 200 000 лв., което доближава благоевградския клуб до третия му фалит за последните 18 г.
До крайния срок за лицензиране в професионалния футбол за догодина остава по-малко от месец, съобщава "Струма".
До края на март отборите от Първа и Втора лига трябва да представят документи за изрядност към държавната хазна и договор с приходната агенция за разсрочено плащане, в противен случай от есента аматьорската група ги зове.
Изпълнителният директор на пиринци Велислав Елезов потвърди размера на задълженията с уточнението, че санкцията от НАП няма връзка с просрочените заплати на футболистите, треньорите и помощния персонал.
Сумата най-вероятно е натрупана от невнесени осигуровки в мандата на абдикиралия собственик Пол Белогур, който преди няколко седмици си изми ръцете, щедро прехвърляйки акциите "горещ картоф" в полето на общината
Признаци, че човекът до вас ви обича истински
Салата с яйца за Великден
Любовта идва при тези зодии съвсем скоро
Трик за по-бързо изсъхване на дрехите
Кои зодии са родени лидери
Гришо се размина с бивша любима в Монте Карло
Как да приготвим крехко агнешко за Великден
Спешна акция с въздушна линейка: Спасено е бебе
Владимир Маринов: Време е да поставим обикновения човек в центъра на политиката
Стоян и Илияна се отдадоха на романтика в "Ергенът"
Отвориха Божи гроб в Йерусалим, но благодатният огън у нас под въпрос за Великден
Как се прави перфектен козунак с конци
