Хаос с паркинг в ж.к."Славейков". Защо не са изпълнени изискванията, питат живущите
Липсва втори изход и маркировка, а това създава хаос
Паркинг, който се намира между блок 59 и блок 58 в бургаския ж.к."Славейков" редовно се запушва, а десетки граждани не могат да извадят автомобилите си, защото е направен втори изход, както и не са разчертани паркоместата, пише ни Делян Желязков за рубриката "Вашият сигнал до Флагман.бг"
"Паркингът бе направен преди 4-5 години. От тогава няма знаци забраняващи паркирането на определени места и няма маркировка за определяне на паркоместа. По наредба паркинг с над 50 паркоместа трябва да има 2 вход(изхода), но това не е изпълнено. Това с неправилното паркиране се случва през 2-3 седмици и аз не мога да обвинявам водачите , но причинява много дискомфорт на живущите наблизо", написа Желязков.
Министър Трайков се видя с петролния и газов бизнес у нас
Медицински център „Д-р Стайков“ Бургас празнува 6 години с амбициозни нови проекти и инвестиции в бъдещето на здравеопазването
В Бургас е много по-хладно, отколкото в Пловдив
Шофьор от Бургас: Не мога да повярвам, че се прави ремонт на този път, но преди него положението е още по-отчайващо
Биха ли се Вили Вуцов и Иво Паргов в Перник?
Как да приготвим вкусни палачинки по български - лесна рецепта
(М)истерия с дронове над летище София: Спипаха служител с радиостанция и фотоапарат - шпионин ли е?
Как да поддържате здравословно тегло без жестоки диети
5 начина да подобрите качеството на съня и да се събудите отпочинали
Коя зодия е най-ранима
Как да приготвим перфектния омлет - 5 лесни стъпки
Гарет Бейл разкри шампионската тайна на Анчелоти

НА ВНИМАНИЕТО НА ФЛАГМАН: - На кого е тази мивка, че полицията си прави на сляпа?
Едно нещо като хората не са направили.
На Янко Комитов има някакъв паркинг, близо со автомивка Фреш, на който всеки паркира както си иска и когато се прави обратен от едното платно в другото няма видимост заради безразборно спрелите автомобили на паркинга. Въпрос на време е да има по-сериозна катастрофа със загинали. Да видим дали ще чакате да се случи или някой ще вземе мерки преди това.