Какво можехме да си купим с 2 лева
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев
Днес с 2 лева не можеш да си купиш дори два билета за градския транспорт. А как беше едно време?
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев, обаждане по уличния телефон – 2 ст., билетът за кино – 35 ст. Е, всичко това струваше само 1,99 лв, пише Socbg.com.
Ако трябва да си го купим днес, ще са ни необходими близо 20 лева. Само обяд в някоя закусвалня ще ви струва 5 лева. Не давам пример със заводски стол, тъй като предприятията бяха унищожени и вече столови почти няма. Да не говорим, че билетът за кино е 10 лв.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Сега другари комунисти трябва да се работи,за това ревете,защото само това знаете да крадете и да сте на държавната ясла.
А сега 1200 на 90000 ама евро и по долните квартали.
Системата работи ама не за роба, на робовладетеля сега му е по изгодно защото роба трябва да се грижи за себе си.
От руски слуги се превърнахме в бунището на Европа,САЩ и Китай.Честито Ви ,,свободни" люде.
.
Получавах хиляди левове заплата като спасител на плажа, а полякините ми забучваха левови банкноти в банския докато опипваха косматите ми трицепси.
Сега унищожиха всичко - в Бургас няма веке трамваи, няма заводски столове, за билета за кино да не говорим какви пари е...