Какво можехме да си купим с 2 лева
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев
Днес с 2 лева не можеш да си купиш дори два билета за градския транспорт. А как беше едно време?
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев, обаждане по уличния телефон – 2 ст., билетът за кино – 35 ст. Е, всичко това струваше само 1,99 лв, пише Socbg.com.
Ако трябва да си го купим днес, ще са ни необходими близо 20 лева. Само обяд в някоя закусвалня ще ви струва 5 лева. Не давам пример със заводски стол, тъй като предприятията бяха унищожени и вече столови почти няма. Да не говорим, че билетът за кино е 10 лв.
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

Сега другари комунисти трябва да се работи,за това ревете,защото само това знаете да крадете и да сте на държавната ясла.
А сега 1200 на 90000 ама евро и по долните квартали.
Системата работи ама не за роба, на робовладетеля сега му е по изгодно защото роба трябва да се грижи за себе си.
От руски слуги се превърнахме в бунището на Европа,САЩ и Китай.Честито Ви ,,свободни" люде.
.
Получавах хиляди левове заплата като спасител на плажа, а полякините ми забучваха левови банкноти в банския докато опипваха косматите ми трицепси.
Сега унищожиха всичко - в Бургас няма веке трамваи, няма заводски столове, за билета за кино да не говорим какви пари е...