Какво можехме да си купим с 2 лева
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев
Днес с 2 лева не можеш да си купиш дори два билета за градския транспорт. А как беше едно време?
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев, обаждане по уличния телефон – 2 ст., билетът за кино – 35 ст. Е, всичко това струваше само 1,99 лв, пише Socbg.com.
Ако трябва да си го купим днес, ще са ни необходими близо 20 лева. Само обяд в някоя закусвалня ще ви струва 5 лева. Не давам пример със заводски стол, тъй като предприятията бяха унищожени и вече столови почти няма. Да не говорим, че билетът за кино е 10 лв.
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон

Сега другари комунисти трябва да се работи,за това ревете,защото само това знаете да крадете и да сте на държавната ясла.
А сега 1200 на 90000 ама евро и по долните квартали.
Системата работи ама не за роба, на робовладетеля сега му е по изгодно защото роба трябва да се грижи за себе си.
От руски слуги се превърнахме в бунището на Европа,САЩ и Китай.Честито Ви ,,свободни" люде.
.
Получавах хиляди левове заплата като спасител на плажа, а полякините ми забучваха левови банкноти в банския докато опипваха косматите ми трицепси.
Сега унищожиха всичко - в Бургас няма веке трамваи, няма заводски столове, за билета за кино да не говорим какви пари е...