Какво можехме да си купим с 2 лева
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев
Днес с 2 лева не можеш да си купиш дори два билета за градския транспорт. А как беше едно време?
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев, обаждане по уличния телефон – 2 ст., билетът за кино – 35 ст. Е, всичко това струваше само 1,99 лв, пише Socbg.com.
Ако трябва да си го купим днес, ще са ни необходими близо 20 лева. Само обяд в някоя закусвалня ще ви струва 5 лева. Не давам пример със заводски стол, тъй като предприятията бяха унищожени и вече столови почти няма. Да не говорим, че билетът за кино е 10 лв.
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!

Сега другари комунисти трябва да се работи,за това ревете,защото само това знаете да крадете и да сте на държавната ясла.
А сега 1200 на 90000 ама евро и по долните квартали.
Системата работи ама не за роба, на робовладетеля сега му е по изгодно защото роба трябва да се грижи за себе си.
От руски слуги се превърнахме в бунището на Европа,САЩ и Китай.Честито Ви ,,свободни" люде.
.
Получавах хиляди левове заплата като спасител на плажа, а полякините ми забучваха левови банкноти в банския докато опипваха косматите ми трицепси.
Сега унищожиха всичко - в Бургас няма веке трамваи, няма заводски столове, за билета за кино да не говорим какви пари е...