Какво можехме да си купим с 2 лева
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев
Днес с 2 лева не можеш да си купиш дори два билета за градския транспорт. А как беше едно време?
Билетът за трамвая струваше 6 ст., осморка с боза – 20 ст., цигарите „Слънце” – 32 ст., кибритът – 4 ст., обяд в стола – 1 лев, обаждане по уличния телефон – 2 ст., билетът за кино – 35 ст. Е, всичко това струваше само 1,99 лв, пише Socbg.com.
Ако трябва да си го купим днес, ще са ни необходими близо 20 лева. Само обяд в някоя закусвалня ще ви струва 5 лева. Не давам пример със заводски стол, тъй като предприятията бяха унищожени и вече столови почти няма. Да не говорим, че билетът за кино е 10 лв.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Сега другари комунисти трябва да се работи,за това ревете,защото само това знаете да крадете и да сте на държавната ясла.
А сега 1200 на 90000 ама евро и по долните квартали.
Системата работи ама не за роба, на робовладетеля сега му е по изгодно защото роба трябва да се грижи за себе си.
От руски слуги се превърнахме в бунището на Европа,САЩ и Китай.Честито Ви ,,свободни" люде.
.
Получавах хиляди левове заплата като спасител на плажа, а полякините ми забучваха левови банкноти в банския докато опипваха косматите ми трицепси.
Сега унищожиха всичко - в Бургас няма веке трамваи, няма заводски столове, за билета за кино да не говорим какви пари е...